Tag: zwierzęta

zwierzęta

Koci świat czyli jak odpowiednio troszczyć się o kota

Świat bez mruczków musiałby być zły. Wielu ludzi nie może żyć bez kotów i trudno się im dziwić. Kot racze nie jest tak bardzo przywiązany do człowieka jak pies, nie lubi słuchać rozkazów, jest krnąbrny, czasami coś podrapie (szczególnie, gdy nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to mruczka da się kochać.

Read more

Psy stróżujące – najlepsze rasy

Zakup rasowego psa większość osób traktuje bardzo serio. Przede wszystkim dlatego, że jest to całkiem spory wydatek. Stąd też rasowy pies często jest czymś więcej niż tylko pupilkiem swojego właściciela. Drogi pies, tak samo jak drogi samochód potwierdza pozycję społeczną swojego właściciela.

Read more

Stajnia oferuje

Mali czy duzi, wszyscy uwielbiają zimowy kulig. Pragnąc skorzystać z propozycji, jaką proponuje stajnia, ponadto podziwiać ładne, pełne uroku widoki i cieszyć się świetną zabawą, mamy możliwość wybrania się na przejażdżkę kuligiem. Zimą liczą się nie tylko sporty zimowe, tak szczególnie popularne, lecz nie możemy zapominać o tak ciekawych alternatywach. znakomite propozycje nie pozostają bez echa!

Read more

Na łów, na łowy, do zielonej dąbrowy

W Polsce przybywa myśliwych. Do polowań garnie się coraz więcej kobiet, księży a wiek posiadaczy broni myśliwskiej określa szeroka rozpiętość. 115 tysięcy myśliwych w kraju to już liczna armia. Armia, która stale się rozrasta, bo jest moda na łowiectwo.

Read more

Odwiedzanie atrakcyjnych terenów z pomysłem, z dala od cywilizacji

Niejednokrotnie wystarczy odrobina zaangażowania, trochę umiejętności ale i fantazji, by sprawić sobie wspaniały weekend, zaczerpnąć mocy i powrócić w poniedziałek skoro świt do pracy z bagażem pełnym nowej energii. Istnieją miejscowości, otoczone ze wszystkich stron leśnym drzewostanem a dodatkowo ten las w każdą stronę rozciąga się po kilkanaście kilometrów.

Read more

Najmniej kłopotliwe zwierzę dla dziecka

Setki rodziców nie wie, czy zgodzić się na nalegania dziecka o zwierzątko. Czy jest to dobry pomysł? Czy mądrze jest sprezentować dziecku zwierzaka? Jakie są wady a jakie zalety takiej decyzji? No i jakie zwierzątko będzie trafnym wyborem?

Read more