Tag: sztanga

sztanga

W jaki sposób ćwiczyć w domu

Zimna jesienna aura to nie powód, by przestać dbać o formę. Do lata jeszcze wiele miesięcy, więc warto ten okres przeznaczyć na rzeźbienie atrakcyjnego ciała. Częste chadzanie na siłownię niestety tanie nie jest. Wyjściem z tej sytuacji jest jednorazowe zgromadzenie gotówki na sprzęt ćwiczeniowy, który można zamontować w mieszkaniu. Taki rowerek treningowy zmieści się nawet w najmniejszym pomieszczeniu.

Read more

Pierwszy dzień na siłowni?

Pragniesz zbudować trochę muskulatury? Próbujesz zrzucić tłuszcz? Pierwszy raz na siłowni i nie wiesz, do czego można użyć widoczne tam sprzęty? Oto przewodnik zrobiony dla ciebie.

Read more

W jaki sposób wybrać sprzęt sportowy do domu

Sprzęt sportowy do domu należy wybrać uważnie. Po pierwsze, ważna jest wielkość. Gdy popatrzymy dla przykładu na bieżnie uświadomimy sobie, że bywają wielkie, zatem wygospodarowanie w mieszkaniu miejsca na tego rodzaju sprzęt może być skomplikowane. Jeśli dobrze poszukamy spokojnie wynajdziemy dużo mniejszych rozmiarów bieżnie mechaniczne. Zapytajmy sprzedawcy w sklepie sportowym, jaki model poleca do domowego użytku.

Read more

W czasie pracy nad figurą należy uważać na suplementy na odchudzanie, natomiast wskazane jest aby stosować hantelki w treningi

Aktualnie praktykowanie sportu to już nie jedynie typowa pasja, lecz de facto jeden z czynników bycia atrakcyjnym. Praktycznie każdy człowiek posiadał w swoim życiu jakąś dietę i próbował stracić zbyteczne kilogramy. Niektórym się to udaje bez większych wyrzeczeń, pozostali muszą odbyć cięższą drogę. Są jednakże tego rodzaju wskazówki, do jakich winien zastosować się każdy, kto decyduje się odpowiednio zadbać o własną postawę i samopoczucie.

Read more