Wszędzie słychać wątpliwość: gdzie są Ci faceci? Czy prawdziwych facetów już faktycznie nie ma?

Mawia się, że prawdziwych facetów już nie ma. Zewsząd alarmuje się, iż zapanowała epoka narcyzów, czyli facetów zapatrzonych w siebie, mężczyzn bez właściwości, bez cech, które powinny być ich największymi zaletami. Istotnie, że coś uległo zmianie, lecz nie jest to jedynie wina gatunku męskiego. Kiedyś po prostu życie było mniej skomplikowane, dziś skomplikowało się wiele rzeczy, a efekty są takie, że role społeczne i kulturowe się trochę wymieszały. Pomimo tego, mężczyźni jako gatunek istnieją, są jednocześnie bardziej elastyczni niż dawniej.
Posted On :
Category:

Trening na siłowni, ćwiczenia na masę – najlepszy sposób na rozwiązywanie problemów z wagą i na prowadzenie sportowego trybu życia.

Postęp gospodarczy i finansowy w istotnym stopniu przyczyniły się do poprawienia sytuacji wielu społeczeństw. Przede wszystkim społeczeństwa wzbogaciły się, dzięki czemu mogą one obecnie pozwolić sobie na nabycie sporej ilości produktów, które jeszcze nie tak dawno uznawane były za luksusowe. Także same towary są o wiele bardziej dostępne dla jednostek niż w latach poprzednich.
Posted On :