Category:

Tenis jako rozrywka uniwersalna na przyjemną aktywność fizyczną i nie tylko

Mecze tenisowe charakteryzują się coraz większą popularnością nie tylko w czynnej postaci. Jest to niezwykle wciągający sport który pozwala utrzymać świetną wytrzymałość fizyczną, jak też pełna emocji forma spędzania czasu dla osób preferują w telewizorze mecze na europejskim poziomie. Piorunujące sukcesy Agaty Radwańskiej w natychmiastowym tempie wzbudziły w polakach uwielbienie dla tego sportu. Z myślą o wiernych kibicach którzy nie mogą na bieżąco śledzić rozgrywek, został stworzony profesjonalny portal tenisowy gdzie znajdą się najświeższe wyniki tenisa, filmy skrótowe z najważniejszych meczy, a także informacje o tenisie począwszy od podstawowych zasad gry. Jeśli interesuje cię tenis online wyszukasz bardzo dużo przydatnych informacji.
Posted On :
Category:

Czy zdawałeś sobie sprawę, że odpowiedni wybór naciągu tenisowego jest równie istotny jak decyzja o wyborze konkretnej rakiety?

Mnóstwo rozpoczynających przygodę z tenisem graczy nie zdaje sobie sprawy, iż naciągi tenisowe odgrywają tak samo ważną rolę jak inne elementy sprzętu. Na dodatek, ich ogromna większość nie ma również pojęcia o tym, że omawiany naciąg trzeba wymieniać. Sprzedawcy w sklepach z akcesoriami sportowymi mają nierzadko powód do śmiechu, gdy ma miejsce sytuacja, że na świeżo kupione rakiety składane są reklamacje z powodu pęknięcia naciągu założonego przez producenta. Aby zatem wiedzieć co robić, powinniśmy zadać przede wszystkim fundamentalne pytanie: jak często trzeba wymieniać taki naciąg? Wszystko zależy od jego rodzaju.
Posted On :