warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ekwipunek

buty w góry, buty do chodzenia po górach
Autor: hrvargas
Źródło: http://www.flickr.com
Buty wspinaczkowe niewątpliwie są jednym z ważniejszych fragmentów ekwipunku każdego wspinacza. Do ich wyboru musimy więc podejść niesłychanie rozważnie i bez pośpiechu. Bez wątpliwości powinno się nabywać oryginalne oraz markowe obuwie wspinaczkowe proponowane przez dobre sklepy sportowe. Powinno się zwrócić uwagę na markę oraz producenta.

Propozycje sprzętu profesjonalnego – survival

Submitted by admin on Fri, 01/29/2016 - 15:00

obóz survivalowy
Autor: piwili
Źródło: http://www.flickr.com
Profesjonalne urządzenia i akcesoria ze sklepów posiadających tematyczny asortyment sprzedają się doskonale. W jaki sposób to się dzieje? Przede wszystkim niezwykle łatwo jest pasjonatom dotrzeć do proponowanego tam wachlarza produktów. W sieci także trafią na wiele podpowiedzi, jakie nakierują ich na właściwy trop sklepu miejscowego w wybranym mieście. Sporo akcesoriów profesjonalnych jest rozchwytywanych, które jednak w ostatnim czasie szczególnie?

Jak zaaranżować obóz?

Submitted by admin on Thu, 12/03/2015 - 16:34

śpiwory na obozie
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Co oznacza “dobry biwak”? Czy dobry obóz, to taki, na którym była doskonała atmosfera, czy ten, który był doskonale spożytkowany czasowo (przykładowo na prowadzenie zajęć)? A może dobry biwak, to taki, na który pojechało wielu harcerzy? A czy w takim razie obóz, na jakim było 8 osób jest lichy? Wszyscy znamy reguły dobrej zbiórki.
Namiot
Autor: Ishikawa Ken
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie te przyrządy, jakie z pewnością należałoby trzymać ze sobą, jeżeli ktoś wybiera się na biwak będzie okazja zdobyć aktualnie bez trudu, przykładowo nabywając je w sieci. Dlatego tak ważne jest to, by zaopatrzyć się w nie już na jakiś czas przed zaplanowanym wypadem.
Bramkarz
Autor: Charlie Kaijo
Źródło: http://www.flickr.com
Gdyby przeprowadzić sondę wśród Polaków i zadać pytanie o główną - według nich, narodową dyscyplinę sportu, z przekonaniem większa liczba biorących udział w sondażu odpowiedziałaby: piłka nożna. Zastanawiające mając na uwadze fakt, że nasza reprezentacja ostatnimi czasy nie zapewniła nam szczególnych powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Może stąd, że futbol to nie tylko wyniki. To tłumy kibiców, całe rodziny trzymający kciuki, a wszystkim przyświeca jeden cel – dobra rozgrywka, z dodatkiem pozytywnej rywalizacji.
Syndicate content