warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ekwipunek

buty w góry, buty do chodzenia po górach
Autor: hrvargas
Źródło: http://www.flickr.com
Buty wspinaczkowe niewątpliwie są jednym z ważniejszych fragmentów ekwipunku każdego wspinacza. Do ich wyboru musimy więc podejść niesłychanie rozważnie i bez pośpiechu. Bez wątpliwości powinno się nabywać oryginalne oraz markowe obuwie wspinaczkowe proponowane przez dobre sklepy sportowe. Powinno się zwrócić uwagę na markę oraz producenta.

Propozycje sprzętu profesjonalnego – survival

Submitted by admin on Fri, 01/29/2016 - 15:00

obóz survivalowy
Autor: piwili
Źródło: http://www.flickr.com
Profesjonalne urządzenia i akcesoria ze sklepów posiadających tematyczny asortyment sprzedają się doskonale. W jaki sposób to się dzieje? Przede wszystkim niezwykle łatwo jest pasjonatom dotrzeć do proponowanego tam wachlarza produktów. W sieci także trafią na wiele podpowiedzi, jakie nakierują ich na właściwy trop sklepu miejscowego w wybranym mieście. Sporo akcesoriów profesjonalnych jest rozchwytywanych, które jednak w ostatnim czasie szczególnie?

Jak zaaranżować obóz?

Submitted by admin on Thu, 12/03/2015 - 16:34

śpiwory na obozie
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Co oznacza “dobry biwak”? Czy dobry obóz, to taki, na którym była doskonała atmosfera, czy ten, który był doskonale spożytkowany czasowo (przykładowo na prowadzenie zajęć)? A może dobry biwak, to taki, na który pojechało wielu harcerzy? A czy w takim razie obóz, na jakim było 8 osób jest lichy? Wszyscy znamy reguły dobrej zbiórki.
Namiot
Autor: Ishikawa Ken
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie te przyrządy, jakie z pewnością należałoby trzymać ze sobą, jeżeli ktoś wybiera się na biwak będzie okazja zdobyć aktualnie bez trudu, przykładowo nabywając je w sieci. Dlatego tak ważne jest to, by zaopatrzyć się w nie już na jakiś czas przed zaplanowanym wypadem.
Bramkarz
Autor: Charlie Kaijo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśliby zrobić badanie sondażowe wśród polskiego społeczeństwa i zadać pytanie o główną - ich zdaniem, narodową dyscyplinę sportu, wyraźnie większość biorących udział w sondażu odparłaby: futbol. Zastanawiające biorąc pod uwagę fakt iż, nasza reprezentacja w ostatnim czasie nie przyniosła nam zbyt wielu powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Może stąd, że piłka nożna to nie tylko wyniki. To tłumy kibiców, całe rodziny trzymający kciuki, a dla każdego liczy się tylko jeden cel – dobra rozgrywka, z dodatkiem pozytywnej rywalizacji.
Syndicate content