warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ekwipunek

buty w góry, buty do chodzenia po górach
Autor: hrvargas
Źródło: http://www.flickr.com
Buty wspinaczkowe na pewno są jednym z ważniejszych fragmentów ekwipunku każdego wspinacza. Do ich wyboru powinniśmy więc podejść bardzo ostrożnie i bez pośpiechu. Na pewno wskazane jest nabywać oryginalne i markowe obuwie wspinaczkowe proponowane przez odpowiednie sklepy sportowe. Pożądane byłoby zwrócić uwagę na markę i producenta.

Propozycje sprzętu profesjonalnego – survival

Submitted by admin on Fri, 01/29/2016 - 15:00

obóz survivalowy
Autor: piwili
Źródło: http://www.flickr.com
Specjalistyczne urządzenia oraz akcesoria ze sklepów mających jasno określony asortyment sprzedają się świetnie. Jak to się dzieje? Przede wszystkim wyjątkowo łatwo jest pasjonatom docierać do dostępnego tam wachlarza produktów. W internecie także trafią na wiele rad, które nakierują ich na dobry trop sklepu miejscowego we wskazanym mieście. Wiele akcesoriów profesjonalnych jest rozchwytywanych, które jednak w ostatnim czasie szczególnie?

Jak zaaranżować obóz?

Submitted by admin on Thu, 12/03/2015 - 16:34

śpiwory na obozie
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Co oznacza "dobry biwak"? Czy dobry obóz, to ten, na którym była doskonała atmosfera, czy taki, który był perfekcyjnie wykorzystany czasowo (przykładowo na prowadzenie zajęć)? A może dobry biwak, to ten, na który pojechało wielu skautów? A czy w takim przypadku obóz, na którym było 8 osób jest zły? Wszyscy znamy zasady dobrej zbiórki.
Namiot
Autor: Ishikawa Ken
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie te akcesoria, jakie z pewnością trzeba mieć przy sobie, jeżeli ktokolwiek wybiera się na obozowisko będzie okazja zdobyć aktualnie bez trudu, chociażby nabywając je w sklepach internetowych. Z tego powodu tak znaczące będzie to, by zaopatrywać się w nie już na długo przed planowanym wyjazdem.
Bramkarz
Autor: Charlie Kaijo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśliby zrobić badanie sondażowe wśród polskiego narodu i zapytać o podstawową - według nich, narodową dyscyplinę sportu, wyraźnie większa liczba pytanych odparłaby: piłka nożna. Zadziwiające biorąc pod uwagę fakt iż, nasza reprezentacja w ostatnim czasie nie zapewniła nam szczególnych powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Może stąd, że piłka nożna to nie tylko wyniki. Ale tłumy kibiców, całe rodziny trzymający kciuki, a dla każdego liczy się tylko jeden cel – emocjonująca zabawa, okraszona nutką pozytywnej rywalizacji.
Syndicate content