warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Granie

Tribal Wars 2 zabierze nas w inny świat

Submitted by admin on Thu, 04/23/2015 - 11:09

 
gra komputerowa
Autor: Cauthon
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe od kilku lat cieszą się niemalejącym zainteresowaniem, co w znacznej mierze jest powodowane tym, że ich grafika jest na wysokim poziomie, a możliwość przeniesienia się w różnorakie światy jest spora.
myszka do grania
Autor: pascal lefevre
Źródło: http://www.flickr.com
Co jest najlepsze na wolny czas ? Na pewno znaleźć można wiele ciekawych propozycji, jednakowoż nie każda z nich jest zawsze możliwa do realizacji. Rozpocznijmy od tego, że każdy plan może być dobry, ale tylko na tyle, na ile spełnić się go da. To może i banał, ale wielu o tym nie pamięta. Przecież planując coś na świeżym powietrzu musimy liczyć się ze zmienną pogodą, identycznie w zimę wszystko należałoby organizować w domu, no chyba, że umawiamy się na sanki lub kulig. Bardzo często więc jest tak, że jedyną możliwością jest dom, to w nim musimy umieć zorganizować coś ciekawego i interesującego.
gra Guitar Hero
Autor: Digital Game Museum
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach większość dzieciaków otrzymuje gry. Nieważne, z jakiej okazji, najważniejsze, że gra jest świeżutka i dopasowana do gry na najnowszej konsoli. Oczywiście sporo osób gra również w różnego rodzaju gry na telefonach czy tabletach, lub zwyczajnie na laptopach. Ale ostatnimi czasy bardzo powszechne są konsole do gier. Dlatego każdy dzieciak chciałby, żeby rodzice zapewnili mu taka rozrywkę. Konsole są drogimi gadżetami, więc dziecko musi sobie zasłużyć na taki prezent.
Każdy z nas bez wątpliwości lubi przyjemne spędzać wolny czas. Praktyka przejrzyście pokazuje, że najczęściej zajmujemy się wtedy przyjemną dla nas rozrywką, która jak najbardziej może przybierać różnorodne formy. W ostatnim czasie wybitnie popularną metodą na spędzanie urlopu stało się granie w gry planszowe.
Battlefield na Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Co kilka lat na rynku pojawiają się coraz to nowe modele konsol, dające jeszcze więcej możliwości dla graczy, jacy chcieliby pograć na nich. Już obecnie oferowane konsole to bardzo wydajny sprzęt, z mocnymi procesorami graficznymi i pamięcią w dużej ilości, a każda kolejna odsłona jest jeszcze wydajniejsza i mocniejsza. Będzie to także dotyczyć ostatniej nowości Microsoftu, czyli konsoli Xbox one. Urządzenie to pierwotnie stać się miało przebojem, lecz okazało się z czasem, że wiele z zapowiadanych nowości nie ujrzy w nim światła dziennego.
gra na Xboxie
Autor: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi nie wyobraża sobie codziennej rozrywki bez używania elektroniki. Od czasów, gdy od wschodnich sąsiadów przywożone były nieduże konsolki z tetrisem czy jajeczkami rynek mobilnej rozrywki bardzo się zmienił. Dziś do standardu należy posiadanie przy sobie smartfona, który wydajnością oraz możliwościami bije na głowę komputery sprzed dekady. Popularne są także przeróżne tablety i konsole, no i zapomnieć nie można o typowych.
kontrolery do Xbox
Autor: Anahi Patricia Jasso Aleman
Źródło: http://www.flickr.com
Rozrywka mobilna prezentuje się obecnie całkowicie odmiennie, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dziś królują najróżniejsze rodzaje gier, a grać jest na czym. Praktycznie każdy posiada obecnie komórkę lub dotykowy smartfon, których obliczeniowe możliwości dużo przewyższają możliwości starszych komputerów. Już na tych niewielkich sprzętach zagrać możemy w wiele przeróżnych gier, oprócz tego coraz więcej jest sprzedawanych ich większych kuzynów, czyli tabletów.

Rodzaje gierek na xbox 360

Submitted by admin on Wed, 07/02/2014 - 09:07

czas na grę
Autor: Gastón Gaiduk
Źródło: http://www.flickr.com
Mobilna rozrywka bez przerwy oferuje nowe możliwości, które mają zachęcić graczy do spędzania czasu przed telewizorem albo ekranami monitorów. Większość dzisiejszych komórek posiada możliwość zagrania w wiele gier, również typowe komputery poza tym, że mogą służyć do pracowania, to także chętnie są wykorzystywane do zabawy. Wielu ludzi nawet w czasie pracowniczych zajęć lubi sobie pogrywać przykładowo w prościutkie gry logiczne xbox 360, co rzecz jasna nie zawsze będzie się podobać szefom ich firm. Komputery stają się coraz wydajniejsze, a wielbiciele gier czasami potrafią wydać spore sumy na zakup najnowszych graficznych układów, na których wszystkie gry chodzić będą płynnie i wydajnie.

Gry na xbox 360

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 16:10

Battlefield na Xbox
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo ludzi przychodzi do mieszkania po szkole czy pracy i jedną z rzeczy do której się bierze jest włączenie komputera lub konsoli. Elektroniczne gry mogą wciągnąć jak magnes, i obecnie są jedną z najpopularniejszych form rozrywki. Jest tak z tego powodu, że są bardzo wciągające, niektórzy gracze potrafią pogrywać w gry fabularne xbox 360 przez kilka godzin dziennie, czasami wręcz zaniedbując swoje obowiązki w szkole czy pracy. Pośród najmłodszych miłośników elektroniki z kolej dużą popularnością cieszą się przeróżne gry dziecięce xbox 360, kuszące żywymi kolorami i dużą grywalnością. Obecnie można grać w różnorodny sposób.

Wciągające gierki na konsolę ps vita

Submitted by admin on Mon, 06/30/2014 - 09:55

gra na playstation
Autor: Bartosz Maciejewski
Źródło: http://www.flickr.com
Niewielka, wygodna i bardzo grywalna - to chyba najlepsza charakterystyka niewielkiej ręcznej konsolki, jaką jest wypuszczona parę lat temu PS Vita. Konsola wyposażona została w dotykowy ekran z pięciocalową przekątną, a także, co odróżnia ją wśród innych urządzeń tego typu, tylny panel z dotykowymi czujnikami, dający zupełnie nowe możliwości jeśli chodzi o sterowanie w grach. Łącząc funkcjonalności ekranu dotykowego z panelem tylnym otrzymuje się zakres sterowania niedostępny do tej pory w żadnym innym urządzeniu.
Syndicate content