warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Granie

Tribal Wars 2 zabierze nas w inny świat

Submitted by admin on Thu, 04/23/2015 - 11:09

 
gra komputerowa
Autor: Cauthon
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe od wielu lat radują się niesłabnącym powodzeniem, co w dużej mierze jest powodowane tym, że ich grafika okazuje się być na wysokim poziomie, a ewentualność przeniesienia się w przeróżne światy okazuje się być spora.
myszka do grania
Autor: pascal lefevre
Źródło: http://www.flickr.com
Co jest zdecydowanie najlepsze na wolny czas ? Na pewno znaleźć można wiele interesujących propozycji, jednakowoż nie każda z nich jest zawsze możliwa do zrealizowania. Rozpocznijmy od tego, że każdy plan jest dobry, ale tylko na tyle, na ile da się go spełnić. Być może jest to banalne, ale wielu nie pamięta o tym. Przecież zakładając robienie czegoś na wolnym powietrzu musimy wziąć pod uwagę pogodę, identycznie w zimę wszystko należałoby organizować w domu, no chyba, że planujemy sanki lub kulig. Często więc jest tak, że jedyną możliwością jest dom, to w nim musimy potrafić zorganizować coś interesującego.
gra Guitar Hero
Autor: Digital Game Museum
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wiele dzieci dostaje gry. Nie jest istotna okazja, ważne, że gra jest najnowsza i pasuje na najnowszą konsolę. Dziś sporo osób gra również w różnego typu gry na smartfonach czy tabletach, lub po prostu na komputerach. Ale ostatnimi czasy niesamowicie popularne są konsole do gier. Tak, więc każde dziecko chce by rodzice zapewnili mu taka rozrywkę. Konsole są drogimi gadżetami, więc dziecko powinno sobie jakoś zasłużyć na taki podarek.
Każdy z nas bezsprzecznie lubi przyjemne spędzać wolny czas. Praktyka wyraźnie pokazuje, że najczęściej zajmujemy się wtedy lekką dla nas rozrywką, która w rzeczy samej może przybierać różnorodne formy. W ostatnim czasie ogromnie popularną metodą na spędzanie urlopu stało się granie w gry planszowe.
Battlefield na Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Co kilka lat w sprzedaży pojawiają się kolejne modele konsol, które mogą dać jeszcze więcej możliwości dla miłośników gier, którzy będą chcieli pograć na nich. Już obecnie oferowane konsole to sprzęt o ogromnej wydajności, z mocnymi graficznymi procesorami i dużą ilością pamięci, a każda kolejna wersja jest jeszcze wydajniejsza i mocniejsza. Będzie to także dotyczyć najnowszego dziecka Microsoftu, to znaczy konsoli Xbox one. To urządzenie pierwotnie miało być przebojem, jednak z czasem okazało się, że sporo z hucznie zapowiadanych nowości nie ujrzy w nim światła dziennego.
gra na Xboxie
Autor: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi nie wyobraża sobie codziennego dnia bez sprzętu elektronicznego. Od czasów, kiedy od wschodnich sąsiadów przywożone były małe konsolki z jajeczkami lub tetrisem rynek rozrywki mobilnej zmienił się niesamowicie. Dzisiaj do standardu należy użytkowanie smartfona, który możliwościami i wydajnością bije na głowę komputery sprzed dekady. Bardzo popularne są także przeróżne konsole oraz tablety, no i zapomnieć nie można o stacjonarnych.
kontrolery do Xbox
Autor: Anahi Patricia Jasso Aleman
Źródło: http://www.flickr.com
Mobilna rozrywka wygląda dzisiaj zupełnie odmiennie, niż przed kilkunastu laty. Dzisiaj królują najróżniejsze rodzaje gier, a pograć naprawdę jest a czym. W zasadzie każdy posiada obecnie komórkę lub dotykowy smartfon, których możliwości obliczeniowe znacznie przewyższają komputery sprzed dekady. Już na tych małych sprzętach zagrać możemy w sporo najróżniejszych gier, poza tym coraz więcej jest sprzedawanych ich dużych kuzynów, to znaczy tabletów.

Rodzaje gierek na xbox 360

Submitted by admin on Wed, 07/02/2014 - 09:07

czas na grę
Autor: Gastón Gaiduk
Źródło: http://www.flickr.com
Mobilna rozrywka bez przerwy oferuje kolejne możliwości, mające skusić ludzi do wykorzystania czasu przed telewizorem albo ekranami monitorów. Zdecydowana większość obecnych telefonów komórkowych posiada możliwość zagrania w dużą liczbę gier, także tradycyjne komputery oprócz tego, że służą do pracy, to również chętnie wykorzystywane są do zabawy. Wielu ludzi nawet podczas pracy chętnie sobie pogrywa przykładowo w prościutkie gry logiczne xbox 360, co rzecz jasna nie do końca podoba się ich pracodawcom. Komputery stają się coraz bardziej wydajne, a miłośnicy gier niekiedy potrafią wydać wiele pieniędzy na kupno najnowszych kart graficznych, na jakich wszystkie gry chodzą wydajnie i szybko.

Gry na xbox 360

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 16:10

Battlefield na Xbox
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas przychodzi do domu po szkole czy pracy i jedną z pierwszych rzeczy jaką robi jest włączenie konsoli albo komputera. Elektroniczne gry wciągają jak magnes, i obecnie są jedną z najpopularniejszych rozrywek. Stało się tak dlatego, że są bardzo wciągające, część graczy potrafi grać w gry fabularne xbox 360 przez kilka godzin dziennie, niekiedy zaniedbując wręcz swoje obowiązki w szkole czy pracy. Wśród młodych wielbicieli grania z kolej dużym zainteresowaniem cieszą się najróżniejsze gry dziecięce xbox 360, które kuszą ładną grafiką i sporą grywalnością. Dzisiaj można grać na różne sposoby.

Wciągające gierki na konsolę ps vita

Submitted by admin on Mon, 06/30/2014 - 09:55

gra na playstation
Autor: Bartosz Maciejewski
Źródło: http://www.flickr.com
Niewielka, praktyczna i bardzo wygodna - to najlepsza chyba ocena poręcznej przenośnej konsolki, którą jest zaprojektowana parę lat temu PS Vita. Konsola została wyposażona w dotykowy ekran o przekątnej 5 cali, a dodatkowo, co wyróżnia ją w gronie konkurentów, wielodotykowy panel tylny, dający zupełnie nowe funkcjonalności jeżeli chodzi o sterowanie podczas grania. Łącząc funkcjonalności ekranu z przodu z panelem tylnym otrzymuje się zakres sterowania niedostępny dotychczas w innych urządzeniach.
Syndicate content