warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

LEGO

zabawki
Autor: guldfisken
Źródło: http://www.flickr.com
Zbliżają się urodziny twego siedmiolatka, pragniesz czymś zaskoczyć latorośl, które praktycznie wszystko już posiada. Lego, laleczki, domki, układanki, laptop… Czy może być jeszcze coś, co sprawi dziecku radość? Tak, podpowiadamy.

Czy nasze hobby są ciekawe?

Submitted by admin on Mon, 07/27/2015 - 11:26

zabawki dla dzieci
Autor: Sztuka Dwadziesciaczteryh
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas na pewno posiada pewną pasję w swoim życiu. Jak się okazuje, w szeregu przypadków nasze pasje pomagają nam znaleźć sens życia, w związku z tym niejednokrotne niezwykle dużo zależy od tego, jak wiele czasu na nie poświęcimy. W tym miejscu pożądane byłoby również dodać, że przedmiotem naszych pasji bywają niezwykle różnorodne tematy.

Coś dla dzieciaków

Submitted by admin on Mon, 02/23/2015 - 09:30

Klocki Lego
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Jeszcze, gdy pokolenie urodzone w latach osiemdziesiątych pomyślało o klockach, to miało na myśli jakieś większe klocki, a nie klocki lego. Chociaż zdarzało się tak, że jakieś dzieci miały takie klocki, nie ma, co wymyślać, bo był to szczyt pragnień niejednego szkraba. Dziś firma ta rozpowszechniła tak wiele różnego rodzaju zestawów, że ciężko się w nich połapać osobom, które niezbyt są zainteresowane, bo Ci, którzy na bieżąco spoglądają na losy klocków lego wiedzą doskonale, jakie komplety są wypuszczane na rynek.
kolekcja klocków Lego Star Wars
Autor: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com
Przed każdymi urodzinami i świętami, a wielokrotnie również bez okazji rodzice rozważają, jakie zabawki zakupić swoim latoroślom. Na rynku mamy sporo możliwości wyboru, ale szczególnie warte uwagi są klocki Lego. To zabawka idealna zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, ponieważ pobudza ich wyobraźnię oraz umożliwia rewelacyjne spędzenie wolnego czasu, którego maluszki mają mnóstwo.
Klocki LEGO
Autor: Oliver Ponsold
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewne każdy, jako małe dziecko przeszedł etap, kiedy koniecznie chciał być królem, a rycerze okupowali najlepsze stanowiska na półkach z zabawkami. U niektórych ten okres trwał dość krótko i szybko przechodził w zabawy dinozaurami lub samolotami, u innych trend utrzymywał się stosunkowo długo, przechodząc przez kolejne stadia zainteresowania, na przykład książeczki, rycerzyki z tworzywa, klocki lego castle lub inne klocki o tematyce rycerskiej, na filmach kostiumowych niekiedy kończąc.

Które oferty klocków warto w dzisiejszych czasach wybrać

Submitted by admin on Fri, 02/06/2015 - 09:39

miasto z klocków Lego
Autor: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com
Poruszanie się w wielkiej ilości zabawek jak również przedmiotów robionych specjalnie z myślą o dzieciach nie okazuje się dziś zbyt proste. Nadmiar zabawek utrudnia zakup, a przy tym nieraz wywołuje stres. Nie w każdej sytuacji też ma się czas, żeby poświęcać go na problematyczne podróży do marketu i na stanie w długich korkach.
Klocki Lego Hobbit
Autor: KlockidlaCiebie
Źródło: http://www.klockidlaciebie.pl
Grupa LEGO to firma z siedzibą w Billund w Danii. Firma ta wciąż jest mieniem familii Kirka Kristiansena, który zaprojektował ją w 1932r. Klocki Lego wydają się być najpewniejszym podarkiem dla maluchów na każdego rodzaju okazje. Lego na prezent na urodziny to znakomity pomysł. Niezmiennie od lat cieszą się uznaniem u młodszych jak i starszych pociech.
lego
Autor: jean pol de loof
Źródło: http://www.flickr.com
Lego od bardzo dawna należą do jednych z najbardziej popularnych zabawek. Niemalże każde dziecko lubi bawić się klockami, tworzyć gospodarstwa i miasta, przekształcać nowe pojazdy i budynki. Klocki lego mogą rozwijać wyobraźnię dziecka przez sporą liczbę kombinacji ich wzajemnego łączenia. Kolejnym na to dowodem jest fakt, że zazwyczaj dzieciaki kombinują coś swojego podczas zabawy klockami, a oprócz tego nierzadko mają już jakiś zarys projektu w głowie zanim jeszcze zaczną zabawę.
lego
Autor: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy w dzieciństwie marzyliśmy o klockach lego. O możliwości ich układania a później walki czy to z wrogimi wojskami, czy np. z potworami ziejącymi ogniem. Fantazja przy lego jest niezmiernie pobudzona. Każdy miał ochotę zostać piratem, ale po chwili każdy chciał zostać wspaniałym magiem. Wszystko było zależne od tego, jaką opowieść chcielibyśmy pokazać. Obecnie marka lego wzięła pod uwagę również o to, żeby małe dzieciaki również mogły dobrze bawić. Zostały stworzone klocki duplo, które są idealne dla dzieci do pięciu lat. Tego typu zestaw lego duplo okaże się idealnym podarkiem urodzinowym.

Ciężko znaleźć malucha, jakie nie lubiłoby Lego

Submitted by admin on Thu, 09/18/2014 - 11:06

Lego
Autor: dierk schaefer
Źródło: http://www.flickr.com
Lego - nie ma chyba dziecka, które by nie słyszało o tej chyba największej firmie produkującej najbardziej znane klocki na całym świecie. I jakich by nie miało albo nie pragnęło mieć i bawić się nimi. Historia tych niezwykłych klocków sięga początku ubiegłego wieku, gdy w niewielkiej miejscowości w Danii założona została niewielka firma, jaka przez kilka kolejnych dekad została światowym potentatem na rynku dziecięcych klocków. Niewątpliwie do tego sukcesu bardzo się przyczynił opracowany na początku lat pięćdziesiątych sposób łączenia klocków.
Syndicate content