warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wakacje

rozrywki
Autor: Domzdrowia.pl
Źródło: www.domzdrowia.pl
Wakacje są aktualnie jednym z przyjemniejszych czasów w ciągu roku i mile kojarzą się większości ludzi. Nie da się ukryć, że po ciężkim roku zatrudnienia wakacje w ładnym miejscu jest świetną formą relaksu i nabrania sił na następny rok.

Gdzie spędzić ciekawe ferie nad jeziorem?

Submitted by admin on Tue, 08/25/2015 - 16:29

dwa krzesełka nad jeziorem
Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
Urlop to czas, w którym pragniemy jak najbardziej zrelaksować się i pozbyć się stresu. Rzecz jasna każdy ma odmienne preferencje i dla jednych będzie się to równało z chodzeniem po górach lub intensywnym zwiedzaniem, dla innych z kolei perfekcyjne będzie opalanie się na plaży i pływanie.
Często się zdarza, że nie masz planu na zorganizowanie doskonałego weekendu dla rodziny. Szukasz w Internecie dobrego pomysłu, ale nic Ci nie odpowiada. Mamy dla Ciebie doskonały rozwiązanie jakim jest wycieczka do Szklarskiej Poręby. Zapraszamy do jednego z niesamowitych obszarów naszego kraju.
Obóz konny
Autor: True Blue Animal Rescue
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zobaczyliśmy jak przedstawiają się półkolonie jeździeckie? Nasze potomstwo interesuje się wszystkim, co jest związane z końmi, lecz nie zbyt posiadamy możliwość, żeby regularnie jeździło na naukę jazdy konnej?
Morze i plaża
Autor: Dainis Matisons
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy wyczekuje wakacji. To wyjątkowy czas, kiedy można zapomnieć o obowiązkach, nieprzyjaznym szefie, korkach, szykowaniu dzieci do szkoły oraz codziennej gonitwie, która nigdy się nie kończy. Pakujemy torbę i wyruszamy w nieznane, by cieszyć się każdym dniem.
wakacje nad bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje sporo atrakcyjnych miejsc w Polsce godnych zobaczenia, jednakże to zwłaszcza jeden kierunek cieszy się co roku największą popularnością – chodzi między innymi o Morze Bałtyckie. Wszyscy spragnieni wylegiwania się na plaży wśród tłumów rozentuzjazmowanych plażowiczów winni zdecydować się na wakacje morze 2015 – jak każdego roku, tak i w te wakacje czeka tu na wycieczkowiczów wiele atrakcji.
Dziecko w namiocie
Autor: Oleh Slobodeniuk
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy opiekun, który wyśle dziecko na pierwsze wakacje będzie tym wyjątkowo przejęty. To przecież pierwsze długie rozłączenie z pociechą. Przede wszystkim rodzic powinien pozostawać przekonany, iż jego dziecko będzie na to przygotowane. Inaczej nawet lepiej, żeby nie zdecydował się go posłać na te wakacje. Opłaca się także podkreślić, iż trzeba rzeczywiście dostosować typ wyjazdu do zdolności pociechy.
Kitesurfing
Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje są czasem, kiedy chce się odpocząć oraz zaznać relaksu. Równocześnie jednak w czasie wakacyjnych wojaży dąży się do tego, by zobaczyć jak najwięcej interesujących atrakcji i zaznać pasjonujących przeżyć. Trzeba postarać się, by wakacje okazały się niezapomnianym okresem w naszym życiu. Sposobem na przeżycie wspaniałych wakacji mogą być wyprawy na kitesurfing.
Namiot
Autor: Praktiker
Źródło: Praktiker
Niedługo zacznie się letnia pora i mnóstwo naszych rodaków wyjedzie na urlop. Morze czy góry? Polska a może zagranica? Co porabiać, jeśli trzeba pozostać w domu? Jak wtedy zagospodarować czas?

Odpowiedni moment na wyjście do kina

Submitted by admin on Thu, 06/11/2015 - 11:46

pokazy firmowe na trampolinach
Autor: Dave Herholz
Źródło: http://www.flickr.com
Urlop to świetna pora na to, aby nadrobić wszelakie zaległości kulturalne. Zastanówmy się nad tym, kiedy ostatnim razem byliśmy chociażby w kinie, operze, teatrze czy operetce. Dawno temu, prawda?
Syndicate content