warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wakacje

rozrywki
Autor: Domzdrowia.pl
Źródło: www.domzdrowia.pl
Wakacje są obecnie jednym z lepszych okresów w roku i sympatycznie kojarzą się znacznej części osób. Nie sposób ukryć, że po trudnym roku pracy wakacje w ładnym miejscu jest najlepszą formą odpoczynku i nabrania sił na kolejny rok.

Gdzie spędzić ciekawe ferie nad jeziorem?

Submitted by admin on Tue, 08/25/2015 - 16:29

dwa krzesełka nad jeziorem
Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
Urlop to czas, w którym pragniemy jak najbardziej zrelaksować się i wyzbyć się stresu. Oczywiście każdy ma różne preferencje i dla niektórych będzie się to równało z chodzeniem po górach czy intensywnym zwiedzaniem, dla innych z kolei perfekcyjne będzie opalanie się na plaży i pływanie.
Często się zdarza, że nie masz planu na zorganizowanie doskonałego weekendu dla bliskich. Szukasz w Internecie dobrego pomysłu, ale nic Ci nie odpowiada. Mamy dla Ciebie dobry pomysł jakim jest wyjazd do Szklarskiej Poręby. Zapraszamy do jednego z niesamowitych zakątków naszego kraju.
Obóz konny
Autor: True Blue Animal Rescue
Źródło: http://www.flickr.com
Czy patrzyliśmy jak wyglądają półkolonie jeździeckie? Nasze potomstwo interesuje się tym, co jest powiązane z końmi, lecz nie bardzo posiadamy szansę, żeby systematycznie jeździło na naukę jazdy konnej?
Morze i plaża
Autor: Dainis Matisons
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy wyczekuje wakacji. To niezwykły czas, kiedy możemy zapomnieć o obowiązkach, męczącym szefie, korkach, szykowaniu dzieciaków do szkoły oraz codziennej gonitwie, która nigdy się nie kończy. Pakujemy torbę i ruszamy w nieznane, by cieszyć się każdym dniem.
wakacje nad bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje wiele wspaniałych miejsc w Polsce wartych obejrzenia, jednakże to w szczególności jeden kierunek cieszy się co roku największą popularnością – chodzi między innymi o Morze Bałtyckie. Wszyscy zamierzający wylegiwać się na plaży wśród tłumów odpoczywających urlopowiczów powinni zdecydować się na wakacje morze 2015 – jak każdego roku, tak i w te wakacje czeka tu na podróżnych wiele atrakcji.
Dziecko w namiocie
Autor: Oleh Slobodeniuk
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy bez wyjątku rodzic, jaki wyśle dziecko na samodzielne wakacje pozostaje tym wyjątkowo zestresowany. To przecież pierwsze dłuższe rozłączenie z dzieckiem. W głównej mierze opiekun powinien pozostawać przeświadczony, iż jego dziecko jest na to gotowe. W innym przypadku nawet lepiej, żeby nie decydował się go wysłać na takie wakacje. Opłaca się także podkreślić, że obowiązkiem jest rzeczywiście dopasować rodzaj wycieczki do zdolności dzieciaka.
Kitesurfing
Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Lato jest czasem, kiedy pragnie się wypocząć i zaznać relaksu. Równocześnie jednak podczas urlopowych wypraw dąży się do tego, żeby zobaczyć jak najwięcej ciekawych atrakcji i zaznać pasjonujących przeżyć. Warto dołożyć starań, aby wakacje były niezapomnianym okresem w naszym życiu. Sposobem na spędzenie świetnych wakacji mogą okazać się wyprawy na kitesurfing.
Namiot
Autor: Praktiker
Źródło: Praktiker
Niedługo zacznie się lato i mnóstwo obywateli Rzeczypospolitej wyjedzie na wakacje. Morze czy góry? Nasz kraj a może inne państwo? Co porabiać, jeśli trzeba pozostać w domu? Jak wtenczas rozplanować czas?

Odpowiedni moment na wyjście do kina

Submitted by admin on Thu, 06/11/2015 - 11:46

pokazy firmowe na trampolinach
Autor: Dave Herholz
Źródło: http://www.flickr.com
Urlop to świetna pora na to, by nadgonić wszystkie zaległości kulturalne. Zastanówmy się nad tym, kiedy ostatnim razem byliśmy chociażby w kinie, operze, teatrze czy operetce. Dawno temu, zgadza się?
Syndicate content