warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wakacje

rozrywki
Autor: Domzdrowia.pl
Źródło: www.domzdrowia.pl
Wakacje są obecnie jednym z lepszych periodów w roku i mile kojarzą się znacznej części ludzi. Nie sposób ukryć, że po trudnym roku zatrudnienia wakacje w pięknym miejscu jest świetną formą relaksu i nabrania sił na następny rok.

Gdzie spędzić ciekawe ferie nad jeziorem?

Submitted by admin on Tue, 08/25/2015 - 16:29

dwa krzesełka nad jeziorem
Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje to czas, w którym chcemy jak najbardziej odpocząć i pozbyć się stresu. Rzecz jasna każdy ma różne preferencje i dla niektórych będzie to jednoznaczne z chodzeniem po górach lub intensywnym zwiedzaniem, dla innych z kolei perfekcyjne będzie opalanie się na plaży i pływanie.
Często się zdarza, że nie masz planu na zorganizowanie doskonałego weekendu dla rodziny. Szukasz w Internecie dobrego pomysłu, ale nic Ci nie odpowiada. Mamy dla Ciebie doskonały rozwiązanie jakim jest wycieczka do Szklarskiej Poręby. Zapraszamy do jednego z niesamowitych obszarów naszego kraju.
Obóz konny
Autor: True Blue Animal Rescue
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zobaczyliśmy jak przedstawiają się półkolonie jeździeckie? Nasze potomstwo interesuje się wszystkim, co jest związane z końmi, lecz nie zbyt posiadamy możliwość, żeby regularnie jeździło na naukę jazdy konnej?
Morze i plaża
Autor: Dainis Matisons
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy wyczekuje wakacji. To niezwykły czas, gdy można zapomnieć o obowiązkach, niesympatycznym szefie, korkach, szykowaniu pociech do szkoły i codziennej gonitwie, jaka nigdy się nie kończy. Pakujemy walizkę i ruszamy w nieznane, by cieszyć się każdym dniem.
wakacje nad bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje sporo atrakcyjnych miejsc w Polsce godnych zobaczenia, jednakże to zwłaszcza jeden kierunek cieszy się co roku największą popularnością – chodzi między innymi o Morze Bałtyckie. Wszyscy spragnieni wylegiwania się na plaży wśród tłumów rozentuzjazmowanych plażowiczów winni zdecydować się na wakacje morze 2015 – jak każdego roku, tak i w te wakacje czeka tu na wycieczkowiczów wiele atrakcji.
Dziecko w namiocie
Autor: Oleh Slobodeniuk
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy bez wyjątku rodzic, który wyśle dziecko na pierwsze wakacje jest tym wyjątkowo przejęty. To w końcu pierwsze długie rozłączenie z dzieckiem. W głównej mierze opiekun powinien być przeświadczony, iż jego dziecko będzie na to przygotowane. W innym przypadku nawet lepiej, aby nie decydował się go wysłać na takie wakacje. Opłaca się także zaznaczyć, iż należy faktycznie dostosować typ wyjazdu do umiejętności dziecka.
Kitesurfing
Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje są czasem, kiedy chce się odpocząć oraz zaznać relaksu. Równocześnie jednak w czasie wakacyjnych wojaży dąży się do tego, by zobaczyć jak najwięcej interesujących atrakcji i zaznać pasjonujących przeżyć. Trzeba postarać się, by wakacje okazały się niezapomnianym okresem w naszym życiu. Sposobem na przeżycie wspaniałych wakacji mogą być wyprawy na kitesurfing.
Namiot
Autor: Praktiker
Źródło: Praktiker
Niebawem zacznie się letnia pora i rzesza obywateli Rzeczypospolitej wyjedzie na urlop. Morze czy góry? Polska a może zagranica? Co zrobić, jeżeli trzeba zostać w domu? Jak wtenczas zagospodarować czas?

Odpowiedni moment na wyjście do kina

Submitted by admin on Thu, 06/11/2015 - 11:46

pokazy firmowe na trampolinach
Autor: Dave Herholz
Źródło: http://www.flickr.com
Lato to najlepsza pora na to, aby nadgonić wszystkie zaległości kulturalne. Pomyślmy o tym, kiedy ostatnim razem byliśmy chociaż w kinie, operze, teatrze albo operetce. Dawno temu, nieprawdaż?
Syndicate content