warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wakacje

rozrywki
Autor: Domzdrowia.pl
Źródło: www.domzdrowia.pl
Wakacje są obecnie jednym z lepszych okresów w roku i sympatycznie kojarzą się znacznej części osób. Nie sposób ukryć, że po trudnym roku pracy wakacje w ładnym miejscu jest najlepszą formą odpoczynku i nabrania sił na kolejny rok.

Gdzie spędzić ciekawe ferie nad jeziorem?

Submitted by admin on Tue, 08/25/2015 - 16:29

dwa krzesełka nad jeziorem
Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
Urlop to czas, w którym chcemy jak najbardziej odpocząć i wyzbyć się stresu. Oczywiście każdy ma różne preferencje i dla niektórych będzie to jednoznaczne z chodzeniem po górach lub intensywnym zwiedzaniem, dla innych natomiast perfekcyjne będzie leżenie się na plaży i pływanie.
Często się zdarza, że nie masz planu na zorganizowanie doskonałego weekendu dla bliskich. Szukasz w Internecie dobrego pomysłu, ale nic Ci nie odpowiada. Mamy dla Ciebie dobry pomysł jakim jest wyjazd do Szklarskiej Poręby. Zapraszamy do jednego z niesamowitych zakątków naszego kraju.
Obóz konny
Autor: True Blue Animal Rescue
Źródło: http://www.flickr.com
Czy patrzyliśmy jak wyglądają półkolonie jeździeckie? Nasze potomstwo interesuje się tym, co jest powiązane z końmi, lecz nie bardzo posiadamy szansę, żeby systematycznie jeździło na naukę jazdy konnej?
Morze i plaża
Autor: Dainis Matisons
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy wyczekuje wakacji. To niezwykły czas, kiedy możemy zapomnieć o obowiązkach, męczącym szefie, korkach, szykowaniu dzieciaków do szkoły oraz codziennej gonitwie, która nigdy się nie kończy. Pakujemy torbę i ruszamy w nieznane, by cieszyć się każdym dniem.
wakacje nad bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje wiele wspaniałych miejsc w Polsce wartych obejrzenia, jednakże to w szczególności jeden kierunek cieszy się co roku największą popularnością – chodzi między innymi o Morze Bałtyckie. Wszyscy zamierzający wylegiwać się na plaży wśród tłumów odpoczywających urlopowiczów powinni zdecydować się na wakacje morze 2015 – jak każdego roku, tak i w te wakacje czeka tu na podróżnych wiele atrakcji.
Dziecko w namiocie
Autor: Oleh Slobodeniuk
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy bez wyjątku opiekun, który wysyła dziecko na samodzielne wakacje jest tym wyjątkowo zestresowany. To w końcu pierwsze długie rozłączenie z pociechą. W głównej mierze opiekun musi pozostawać pewien, iż jego dziecko będzie na to gotowe. Inaczej nawet lepiej, żeby nie decydował się go wysłać na takie wakacje. Warto również podkreślić, iż należy rzeczywiście dopasować typ wyjazdu do zdolności dzieciaka.
Kitesurfing
Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Lato jest czasem, kiedy pragnie się wypocząć i zaznać relaksu. Równocześnie jednak podczas urlopowych wypraw dąży się do tego, żeby zobaczyć jak najwięcej ciekawych atrakcji i zaznać pasjonujących przeżyć. Warto dołożyć starań, aby wakacje były niezapomnianym okresem w naszym życiu. Sposobem na spędzenie świetnych wakacji mogą okazać się wyprawy na kitesurfing.
Namiot
Autor: Praktiker
Źródło: Praktiker
Niedługo zacznie się lato i mnóstwo obywateli Rzeczypospolitej wyjedzie na wakacje. Morze czy góry? Nasz kraj a może inne państwo? Co porabiać, jeśli trzeba pozostać w domu? Jak wtenczas rozplanować czas?

Odpowiedni moment na wyjście do kina

Submitted by admin on Thu, 06/11/2015 - 11:46

pokazy firmowe na trampolinach
Autor: Dave Herholz
Źródło: http://www.flickr.com
Urlop to świetna pora na to, by nadgonić wszystkie zaległości kulturalne. Zastanówmy się nad tym, kiedy ostatnim razem byliśmy chociażby w kinie, operze, teatrze czy operetce. Dawno temu, zgadza się?
Syndicate content