warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pływanie

Snowboard
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Do rozpoczęcia ferii zostało parę dni. To zdecydowanie za mało, żeby prawidłowo przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze możemy uczynić, żeby nie powrócić z wypadu w góry w gipsie? O czym należy pamiętać, i jak trenować, żebyśmy nie drżeli o zdrowie podczas kolejnego wyjazdu na stok?
pływalnia
Autor: cotaroba
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy sportowiec zapewne zdaje sobie sprawę, iż wszelkie postępy w danej dziedzinie zdecydowanie motywują do kolejnych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest bez wątpienia triathlon, stanowiący dyscyplinę łączącą zarówno pływanie, bieganie, jak też kolarstwo, a w związku z tym wymagający szczególnych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba chcąca wyróżnić się w tej dyscyplinie powinna dokładnie poznać własne wszelkie możliwości i dokonać starań, aby jej kondycja była na właściwym poziomie.

Trójbój sport dla mocnych

Submitted by admin on Thu, 05/28/2015 - 16:30

Triathlon
Autor: Giant
Źródło: Giant
Teraz uważa się, że człowiek sukcesu powinien uprawiać jakikolwiek sport. Ma to być strategia na wykazanie że panujemy nad sytuacją we każdych możliwych dyscyplinach życia. Bez wątpliwości nie jest to jedyne usprawiedliwienie takiej aktywności. Sport jest rzeczą przyjemną, wymaga wysiłku, ale w zamian zdobywamy po pewnym czasie lepsze samopoczucie.

Strój podstawowym elementem podczas uprawiania sportu

Submitted by admin on Thu, 10/02/2014 - 16:12

sport
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Uprawianie sportu jest aktualnie coraz bardziej powszechne, tym samym na rynku oferowane są całe kolekcje odzieży sportowej. Musi być ona nie tylko komfortowa oraz faktycznie odporna, ale też atrakcyjna, gdyż wiele osób nawet na sali treningowej ma na uwadze swój wygląd.
pływalnia
Autor: cotaroba
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając wypróbowane czepki pływackie, warto stawiać na polecaną firmę. Do dyspozycji klientów jest spora wiedza i doświadczenie naszych specjalistów. Pracują oni nad nieustannym wprowadzaniem nowości, a niskie ceny ciągle robią wrażenie. Wśród niezwykłych zestawień można przebierać dowolnie, a klienci cenią sobie profesjonalizm. Atrakcyjne ceny oraz rekomendacja samych klientów mówią same za siebie.

Świetny pomysł na weekend - kajaki

Submitted by admin on Mon, 10/21/2013 - 11:55

spływ kajakowy weekend
Autor: Wendy
Źródło: http://www.flickr.com
Jesień się dużymi krokami, ale wciąż jeszcze jest dość ciepło i przyjemnie. Mimo, że wakacje minęły, to możemy wykorzystać ładne weekendy na aktywność na świeżym powietrzu. Opcji jest bardzo wiele, a jedną z najciekawszych są spływy kajakowe. Rzek mamy w naszym kraju wiele, więc zwykle nawet nie trzeba daleko jechać, aby tej aktywności zaznać. Naturalnie najbardziej popularne miejsca na kajaki to Mazury. Tam można znaleźć wiele pięknych rzek, kipiących zielenią zakątków.
Syndicate content