warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pływanie

Snowboard
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Do rozpoczęcia ferii zostało parę dni. To z pewnością zbyt mało, aby porządnie przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze można zrobić, żeby nie wrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym musimy pamiętać, jak też jak trenować, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w trakcie kolejnego wypadu na stok?
pływalnia
Autor: cotaroba
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba uprawiająca sport zapewne zdaje sobie sprawę, że wszelkie postępy w danej dziedzinie zdecydowanie motywują do kolejnych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest zapewne triathlon, który stanowi dyscyplinę łączącą zarówno pływanie, bieganie, jak również kolarstwo, a w związku z tym wymagający szczególnych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba chcąca wyróżnić się w tej dyscyplinie musi dokładnie poznać własne wszelkie możliwości jak również dokonać starań, aby jej wyniki były na odpowiednim poziomie.

Trójbój sport dla mocnych

Submitted by admin on Thu, 05/28/2015 - 16:30

Triathlon
Autor: Giant
Źródło: Giant
Aktualnie myśli się, iż człowiek sukcesu powinien ćwiczyć jakiś sport. Ma to być sposób na wykazanie iż panujemy nad sytuacją w każdych możliwych dyscyplinach życia. Bez wątpliwości nie jest to wyłączne wyjaśnienie takiej działalności. Sport jest sprawą przyjemną, nastręcza wysiłku, lecz w zamian zdobywamy po pewnym czasie lepsze samopoczucie.

Strój podstawowym elementem podczas uprawiania sportu

Submitted by admin on Thu, 10/02/2014 - 16:12

sport
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Uprawianie sportu jest obecnie dużo bardziej modne, w związku z tym na rynku proponowane są całe kolekcje odzieży sportowej. Musi być ona nie tylko komfortowa oraz odpowiednio trwała, ale też atrakcyjna, ponieważ wiele osób nawet na sali treningowej ma na uwadze własny wygląd.
pływalnia
Autor: cotaroba
Źródło: http://www.flickr.com
Stawiajac na wypróbowane czepki pływackie, wskazane jest stawiać na polecaną firmę. Do dyspozycji klientów jest cała wiedza i doświadczenie naszych specjalistów. Pracują oni nad nieustannym wprowadzaniem nowości, natomiast zrównoważone ceny ciągle robią wrażenie. Wśród ciekawych zestawień można przebierać swobodnie, a klienci cenią sobie profesjonalizm. Wyjątkowe ceny oraz rekomendacja samych klientów mówią same za siebie.

Świetny pomysł na weekend - kajaki

Submitted by admin on Mon, 10/21/2013 - 11:55

spływ kajakowy weekend
Autor: Wendy
Źródło: http://www.flickr.com
Chłodne miesiące zbliżają się wielkimi krokami, ale wciąż jeszcze jest stosunkowo ciepło i ładnie. Mimo, że wakacje minęły, to można wykorzystać ciepłe weekendy na wypoczynek na dworze. Opcji jest mnóstwo, a jedną z najbardziej atrakcyjnych są spływy kajakowe. Rzek jest w Polsce wiele, więc zwykle nawet nie trzeba daleko jechać, aby tej aktywności zaznać. Naturalnie najlepsze miejsca na kajaki to Mazury. Tam można znaleźć wiele pięknych dopływów, kipiących zielenią zakamarków.
Syndicate content