warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pływanie

Snowboard
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Do zaczęcia ferii zostało kilka dni. To na pewno zbyt mało, żeby dobrze przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze można zrobić, żeby nie powrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym trzeba pamiętać, a także jak ćwiczyć, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w czasie kolejnego wypadu na narty?
pływalnia
Autor: cotaroba
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy sportowiec zapewne zdaje sobie sprawę, iż wszelkie postępy w danej dziedzinie zdecydowanie motywują do kolejnych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest bez wątpienia triathlon, stanowiący dyscyplinę łączącą zarówno pływanie, bieganie, jak też kolarstwo, a w związku z tym wymagający szczególnych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba chcąca wyróżnić się w tej dyscyplinie powinna dokładnie poznać własne wszelkie możliwości i dokonać starań, aby jej kondycja była na właściwym poziomie.

Trójbój sport dla mocnych

Submitted by admin on Thu, 05/28/2015 - 16:30

Triathlon
Autor: Giant
Źródło: Giant
Aktualnie myśli się, że człowiek sukcesu powinien uprawiać obojętnie jaki sport. Ma to być sposób na pokazanie że panujemy nad sytuacją we wszelkich możliwych polach życia. Bez wątpienia nie jest to wyłączne usprawiedliwienie takiej aktywności. Sport jest sprawą miłą, nastręcza wysiłku, jednakże w zamian dostajemy po pewnym czasie lepszy nastrój.

Strój podstawowym elementem podczas uprawiania sportu

Submitted by admin on Thu, 10/02/2014 - 16:12

sport
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Uprawianie sportu jest aktualnie coraz bardziej powszechne, tym samym na rynku oferowane są całe kolekcje odzieży sportowej. Musi być ona nie tylko komfortowa oraz faktycznie odporna, ale też atrakcyjna, gdyż wiele osób nawet na sali treningowej ma na uwadze swój wygląd.
pływalnia
Autor: cotaroba
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając wypróbowane czepki pływackie, warto stawiać na polecaną firmę. Do dyspozycji klientów jest spora wiedza i doświadczenie naszych specjalistów. Pracują oni nad nieustannym wprowadzaniem nowości, a niskie ceny ciągle robią wrażenie. Wśród niezwykłych zestawień można przebierać dowolnie, a klienci cenią sobie profesjonalizm. Atrakcyjne ceny oraz rekomendacja samych klientów mówią same za siebie.

Świetny pomysł na weekend - kajaki

Submitted by admin on Mon, 10/21/2013 - 11:55

spływ kajakowy weekend
Autor: Wendy
Źródło: http://www.flickr.com
Chłodne miesiące zbliżają się wielkimi krokami, ale wciąż jeszcze jest stosunkowo ciepło i przyjemnie. Mimo, że wakacje minęły, to warto wykorzystać ładne weekendy na aktywność na świeżym powietrzu. Opcji jest dużo, a jedną z najciekawszych są spływy kajakowe. Rzek jest w naszym kraju wiele, więc zwykle nawet nie musimy daleko wyjeżdżać, by tej przyjemności zaznać. Naturalnie najlepsze miejsca na kajaki to Mazury. Tam można znaleźć mnóstwo urokliwych rzek, buchających barwami zakątków.
Syndicate content