warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

stres

wokalista
W dobie wszechobecnego Internetu trudno jest uchronić pociechę przed jego oddziaływaniem. Jest on teraz tak powszechny, natomiast jego zasięg tak duży, że nierzeczywisty świat coraz wyraźniej funkcjonuje w głowach naszych dzieci jako druga realność.
chłopak grający na laptopie
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Konsole, tablety oraz komputery, także normalne telefony komórkowe, to urządzenia, jakie obecnie służą jednocześnie do pracy i rozrywki. Przede wszystkim kochamy grać w gry komputerowe, które są chyba najlepszą rozrywką. W każdym choćby najmniej zaawansowanym telefonie znaleźć można niezbyt skomplikowane gry, w jakie jednakże chcemy grać. Czemu?
downhill
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo szybki tryb życia, wydłużający się czas spędzany w pracy, obowiązki oraz uczestnictwo w tzw. wyścigu szczurów to najważniejsze czynniki, jakie wpływają na poziom stresu. Do tego dochodzą nieustanne dokształcanie się, uczestniczenie w wielu kursach i szkoleniach, a także kłopoty osobiste oraz zdrowotne. Ciężko nam się od tego odseparować. Jeśli pragniemy podarować sobie troszkę zapomnienia, powinniśmy pomyśleć o uprawianiu różnych sportów. W grę wchodzą także sporty ekstremalne, które zapewniają nam porządną dawkę adrenaliny.
Autor: Sport-shop.pl
Na dzień dzisiejszy z każdego roku wzrasta liczba osób, które regularnie ćwiczą. Dlatego też właściwie w każdej większej miejscowości powstają kolejne siłownie. Systematyczny trening to także dobra inwestycja we własne zdrowie. Dla wielu Polaków bycie wysportowanym to filozofia życia. Ćwiczyć można różne dyscypliny sportu, na przykład uprawiać jogging lub ćwiczyć jogę. Wszystko zależy od naszych zapatrywań.

Gierki na pewno nie są stratą naszego czasu!

Submitted by admin on Mon, 06/30/2014 - 09:05

granie z Playstation Move
Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com
Gierki faktycznie nauczają nas dużo! Jeżeli ktoś ciągle szczerze wątpi w to, że najzwyczajniej gry w znacznym stopniu poprawiają stan refleksu, powinien jak najszybciej rozpocząć regularne granie, a bez cienia wątpliwości dostrzeże, iż chociaż oczywiście nie można za bardzo kadzić producentom gierki, to jednakowoż faktycznie m.in. gry wyścigowe ps2 powodują wiele dobrego dla całego naszego organizmu. Dzięki grom nasz refleks tak jakby stoi na wyższym levelu. Wiadoma sytuacja: nie jest powiedziane, że są one szalenie istotną dominantą, ale ciężko jakoś nie docenić bardzo dużego znaczenia gier! Doceniajmy je, a będziemy usatysfakcjonowani.

Polecane akcesoria do masażu

Submitted by admin on Mon, 01/27/2014 - 11:47

Autor: Rossmann
W zdrowym ciele zdrowy duch. Bolące kości, napięte mięśnie, stres – oto trudności dzisiejszego człowieka. Każdy trudzący się z wspomnianymi problemami zasługuje na chwilę samotnego relaksu, a ten zagwarantuje mu odpowiedni masażer. Masażer jestwspaniałym urządzeniem rozluźniającym mięśnie, poprawiającym krążenie i uspokajającym zestresowany umysł. Dla ludzi dotkniętych wymienionymitrudnościami w dużym stopniu świetnym wyborem jest mata masująca.
Syndicate content