warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

stres

wokalista
W dobie ogólnodostępnego Internetu ciężko jest ochronić dziecko przed jego oddziaływaniem. Jest on teraz tak popularny, natomiast jego zasięg tak ogromny, że nierzeczywisty świat coraz wyraźniej postrzegany jest w głowach naszych dzieci jako inna rzeczywistość.
chłopak grający na laptopie
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Konsole, tablety i laptopy, a również zwyczajne telefony komórkowe, to urządzenia, jakie obecnie służą jednocześnie do spraw zawodowych i zabawy. Przede wszystkim uwielbiamy grać w gry komputerowe, które są chyba najbardziej wspaniałą rozrywką. W każdym chociażby najmniej zaawansowanym telefonie znajdziemy nie za bardzo skomplikowane gry, w które jednakże uwielbiamy grać. Czemu?
downhill
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo szybki tryb życia, wydłużający się czas spędzany w pracy, obowiązki oraz uczestnictwo w tak zwanym wyścigu szczurów to najważniejsze czynniki, które wpływają na poziom stresu. Do tego powinniśmy doliczyć ciągłe dokształcanie się, uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, a także problemy osobiste oraz zdrowotne. Ciężko nam się od tego odseparować. Jeśli chcemy sprezentować sobie troszkę zapomnienia, powinniśmy pomyśleć o uprawianiu sportu. W grę wchodzą także sporty ekstremalne, które zagwarantują nam porządną dawkę adrenaliny.
Autor: Sport-shop.pl
Aktualnie z z każdym rokiem rośnie liczba osób, które regularnie ćwiczą. Dlatego też praktycznie w każdym większym mieście powstają kolejne siłownie. Systematyczny trening to również pewna inwestycja we własne zdrowie. Dla wielu Polaków bycie fit to filozofia życia. Trenować można różne dyscypliny sportu, na przykład uprawiać jogging lub podnosić ciężary. Wszystko zależy od naszych predyspozycji.

Gierki na pewno nie są stratą naszego czasu!

Submitted by admin on Mon, 06/30/2014 - 09:05

granie z Playstation Move
Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com
Gierki faktycznie nauczają nas dużo! Jeżeli ktoś ciągle szczerze wątpi w to, że najzwyczajniej gry w znacznym stopniu poprawiają stan refleksu, powinien jak najszybciej rozpocząć regularne granie, a bez cienia wątpliwości dostrzeże, iż chociaż oczywiście nie można za bardzo kadzić producentom gierki, to jednakowoż faktycznie m.in. gry wyścigowe ps2 powodują wiele dobrego dla całego naszego organizmu. Dzięki grom nasz refleks tak jakby stoi na wyższym levelu. Wiadoma sytuacja: nie jest powiedziane, że są one szalenie istotną dominantą, ale ciężko jakoś nie docenić bardzo dużego znaczenia gier! Doceniajmy je, a będziemy usatysfakcjonowani.

Polecane akcesoria do masażu

Submitted by admin on Mon, 01/27/2014 - 11:47

Autor: Rossmann
W zdrowym ciele zdrowy duch. Bolące kości, napięte mięśnie, stres – oto trudności dzisiejszego człowieka. Każdy trudzący się z wspomnianymi problemami zasługuje na chwilę samotnego relaksu, a ten zagwarantuje mu odpowiedni masażer. Masażer jestwspaniałym urządzeniem rozluźniającym mięśnie, poprawiającym krążenie i uspokajającym zestresowany umysł. Dla ludzi dotkniętych wymienionymitrudnościami w dużym stopniu świetnym wyborem jest mata masująca.
Syndicate content