warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

stres

wokalista
W epoce ogólnodostępnego Internetu ciężko jest obronić dziecko przed jego oddziaływaniem. Jest on dziś tak popularny, natomiast jego zasięg tak wielki, że wirtualny świat coraz bardziej zauważalnie funkcjonuje w świadomości naszych pociech jako inna rzeczywistość.
chłopak grający na laptopie
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Konsole, tablety oraz laptopy, także normalne telefony komórkowe, to urządzenia, które aktualnie służą jednocześnie do pracy i zabawy. Przede wszystkim uwielbiamy grać w gry komputerowe, jakie są prawdopodobnie najwspanialszą rozrywką. W każdym choćby najprostszym telefonie znajdziemy nie za bardzo skomplikowane gry, w które jednakże pragniemy grać. Czemu?
downhill
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo szybki tryb życia, coraz dłuższy czas spędzany w pracy, obowiązki a także uczestnictwo w tzw. wyścigu szczurów to najważniejsze czynniki, które wpływają na poziom stresu. Do tego powinniśmy doliczyć ciągłe dokształcanie się, uczestniczenie w licznych kursach i szkoleniach, jak również kłopoty osobiste oraz zdrowotne. Ciężko nam się od tego odseparować. Jeśli chcemy sprezentować sobie chwilę zapomnienia, powinniśmy pomyśleć o uprawianiu sportu. W grę wchodzą również sporty ekstremalne, które zagwarantują nam solidną dawkę adrenaliny.
Autor: Sport-shop.pl
Aktualnie z z każdym rokiem wzrasta liczba osób, które systematycznie ćwiczą. Dlatego też praktycznie w każdej większej miejscowości powstają nowe kluby fitness. Regularny trening to także najlepsza inwestycja we własne zdrowie. Dla wielu osób bycie fit to styl życia. Trenować można różne dyscypliny sportu, przykładowo uprawiać jogging lub ćwiczyć pilates. Wszystko zależy od naszych predyspozycji.

Gierki na pewno nie są stratą naszego czasu!

Submitted by admin on Mon, 06/30/2014 - 09:05

granie z Playstation Move
Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com
Gry faktycznie uczą nas dużo! Jeśli ktoś ciągle bardzo wątpi w to, że najzwyczajniej w świecie gry znacząco poprawiają nasz refleks, musi możliwiej jak najszybciej rozpocząć regularne grywanie, a bez cienia wątpliwości dostrzeże, iż chociaż naturalnie nie powinno się zbytnio kadzić producentom gierki, to jednakowoż faktycznie między innymi gry wyścigowe ps2 powodują wiele dobrego dla całego naszego organizmu. Dzięki grom nasz refleks niejako stoi na nieco wyższym poziomie. Wiadomo: nikt nie powiedział, że są one bardzo istotną dominantą, lecz trudno jakoś nie docenić bardzo dużego znaczenia gierek! Doceniajmy takowe, a będziemy usatysfakcjonowani.

Polecane akcesoria do masażu

Submitted by admin on Mon, 01/27/2014 - 11:47

Autor: Rossmann
W zdrowym ciele zdrowy duch. Bolące kości, spięte mięśnie, stres – to problemy współczesnego człowieka. Każdy męczący się z przedstawionymi trudnościami zasługuje na chwilę samotnego relaksu, a ten zagwarantuje mu odpowiedni masażer. Masażer jestwspaniałym urządzeniem odprężającym mięśnie, polepszającym krążenie i kojącym zatroskany umysł. Dla ludzi dotkniętych wymienionymitrudnościami w dużym stopniu idealnym wyborem będzie mata masująca.
Syndicate content