warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

planszówka

Gry planszowe

Submitted by admin on Fri, 11/27/2015 - 11:02

planszówka
Autor: wetwebwork
Źródło: http://www.flickr.com
W tych czasach laptop stał się dla nas multimedialnym centrum rozrywki. Robimy wszystko, żeby tylko móc przy nim przysiąść przed komputerem i móc oddać się relaksowi. Chcemy zamykać drzwi od naszych pokoi, wkładamy słuchawki na uszy, by nikt się nie wtrącał. W ten oto sposób zamykamy się na prawdziwe kontakty międzyludzkie, zwłaszcza z osobami najbliższymi. Gdy tymczasem istnieją gry planszowe Warszawa. Gry, które pozwalają przysiąść wspólnie w jednym pokoju i rozpocząć zabawę.
gra planszowa
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Gry planszowe mogą być strategiczne, przygodowe, wymagające przedsiębiorczości oraz negocjacji, a wręcz aktywności cielesnej (przykładowo Twister). Wszyscy znają takie klasyki jak przykładowo Monopoly lub Scrabble. Jednak i owe gry mają współcześnie różne wersje. Warto wybrać te najbardziej właściwą dla nas. Niekiedy gry planszowe odróżniają się tylko grafiką, jednak warto przyjrzeć się kolekcji oraz zdobyć tą, która w największym stopniu do nam odpowiada (nie każdy sklep z grami planszowymi proponuje pełny asortyment gier).

Planszówki na nowo zdobywają zainteresowanie

Submitted by admin on Tue, 08/18/2015 - 10:28

gra
Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Był okres w którym zdawało się, że gry komputerowe na zawsze zajęły miejsce gier planszowych i już tego miejsca nie odpuszczą. Jednakże spoglądając na sprzedaż planszówki, jest tak, że okazują się być one coraz częściej nabywane i to nie jedynie z typu tych, w które mogą już grywać nawet malutkie dzieci.
planszówka
Autor: wetwebwork
Źródło: http://www.flickr.com
Interesujące gry planszowe to w dwudziestym pierwszym wieku prawdziwy skarb, jaki doceniają zarówno dzieci, jak też osoby dojrzalsze. Od dawna wiadomo, że najróżniejsze gry mają bardzo obszerny wachlarz zalet – mogą stanowić wspaniałą rozrywkę, rozwijają kreatywność i myślenie taktyczne, zbliżają też do siebie ludzi. Wybrane cieszą się świetnym uznaniem poprzez wielu znakomitych myślicieli. Z pewnością warto być świadomym, iż do takich gier zalicza się Suburbia, nagrodzona przez Mensę odznaczeniem Mensa Select.
gry planszowe
Autor: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com
Spędzanie naszego wolnego czasu na różnych rozrywkach niewątpliwie jest często wybieraną przez nas odmianą aktywności. Kochamy po niezmiernie długim okresie wykonywania obowiązków móc przyjemnie wypocząć. Oczywiście przeważnie zamierzamy się lenić i leżeć na kanapie przed telewizorem, niemniej jednak nie jest to szczególnie wartościowa forma rozrywki.
każdy dzieciak to potwierdzi i dorośli zresztą także, wszakże i oni byli dziećmi – zabawki są konieczne. Zabawki dla dzieci to kraina magii, nauki, poznawania świata. To nieodzowny element szczenięcych lat. Któż z nas nie wspomina najmocniej uwielbianych zabawek – samochodów czy lalek. gdy przywołujemy ten etap sielanki przed oczyma pojawiają się nam wspomnienie wspaniałej zabawy, w której punktem najważniejszym byli nasi bohaterowie. Ach, piękne, beztroskie lata…
Sklep z grami planszowymi
Autor: Volgar
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawych sposobów na spędzenie wolnych chwil jest od zatrzęsienia - wyłącznie ograniczają nas pieniądze i no właśnie brak wolnych chwil. Tak naprawdę to takie zamknięte koło: gdy posiadamy sporo kasy, tak czy siak mamy ogromne problemy z ich wydawaniem, ponieważ doba jest bardzo krótka. To chroniczna przypadłość u zapracowanych ludzi. Chociaż tak naprawdę nawet słabo albo przeciętnie zarobkujący także mają kłopoty z brakiem wolnego czasu. Takie mamy czasy. Kiedy odliczymy od 24 godzin spanie, pracę zawodową, dojazd autem bądź transportem miejskim, a jeszcze oprócz tego wliczymy czas, który musielibyśmy wpakować w prace domowe, dojdziemy do wniosku, że ciągły brak czasu jest ogromnym utrapieniem.
Syndicate content