warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

podróże

rower
Autor: Mareike Liese
Źródło: http://www.flickr.com
Czy powiemy co może nam się przydać do roweru?

Jeśli zdecydowaliśmy, że chcemy większość naszych podróży przeżywać na rowerze, to koniecznie powinniśmy wyszukać odpowiedni jego model dla siebie. Tak by nam się wygodnie na nim jechało oraz byśmy mieli szansę dojechać nawet w bardzo odległe zakątki. Co więcej, trzeba się też namyślić, co może nam się jeszcze przydawać do roweru, tak żeby ta jazda byłą jeszcze przyjemniejszą i bezpieczniejszą.
rower
Autor: Kool Cats Photography over 2 Million Views
Źródło: http://www.flickr.com
Pasjonaci jazdy na rowerze nierzadko wybierają taki środek transportu na krótkie wycieczki. W przypadku dłuższych wypraw także można wykorzystać rower, niezbędne jednak jest odpowiednie przegotowanie się do wyprawy.
sporty zimowe
Autor: harmishhk
Źródło: http://www.flickr.com
Moda na dyscypliny zimowe nadciągnęła do naszego państwa względnie niedawno i natychmiast porwała serca wielu osób. Jest to idealny sposób na spędzenie zimy aktywnie i żywo. W czasie ferii sporo ludzi wyszukuje ofert wyjazdów właśnie na stoki narciarskie, aby wykorzystać ten czas jak najdoskonalej i ulepszać swoje zdolności jazdy na nartach albo desce. Tak samo jedna jak i druga dyscyplina ma swoich zwolenników, którzy na ciekawszych stokach śmiało przedstawiają swoje umiejętności.
biwak
Autor: el-meister
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli co jakiś czas wyjeżdżamy pod namiot, albo w ogóle dużo podróżujemy i liczymy się z tym, że będziemy musieli się okopać, albo wykopać koła pojazdu z błota, to w naszym wyposażeniu podróżnika powinna pojawić się saperka składana. Nie zabiera ona dużo miejsca, jest prosta w rozkładaniu oraz złożeniu, a w ważnych chwilach ma szansę się okazać niezastąpiona.
przewodnik
Wyjazdy na obozy, zawody harcerskie, podróże górskie - do wszystkich tych rodzajów działalności potrzebujemy właściwego oprzyrządowania. Nie jest prosto otrzymać coś odpowiedniego w ulicznym sklepie sportowym, jako że nie absorbują one się ściśle dystrybucją harcerskiego ekwipunku. Gdzie wobec tego szukać?
zabawa dla dzieci
Autor: James Emery
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadamy tak wiele przeróżnych możliwości wyjazdów na wczasy, że niejednokrotnie sami tak naprawdę nie mamy pojęcia na co się zdecydować. Uruchamiane w wielu lokalizacjach wszelkiego typu biura podróży bombardują nas ogromną ilością ofert, które na dodatek zachęcają swą ceną. Każdy już zapewne miał styczność z ofertami first lub last minute, które umożliwiają zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy przez wykupienie konkretnej wycieczki znacznie wcześniej albo niemal na ostatnią chwilę.
Syndicate content