warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

podróże

rower
Autor: Mareike Liese
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiemy co ma szansę nam się sprawdzać do roweru?

Gdy zadecydowaliśmy, że chcemy większość naszych podróży przeżywać na rowerze, to koniecznie musimy wybrać najlepszy jego typ dla siebie. Tak aby nam się wygodnie na nim jeździło oraz byśmy mogli dojechać nawet w niesamowicie odległe miejsca. Co więcej, warto się też zastanowić, co ma szansę nam się jeszcze przydawać do roweru, tak by ta jazda okazała się być jeszcze przyjemniejszą i bezpieczniejszą.
rower
Autor: Kool Cats Photography over 2 Million Views
Źródło: http://www.flickr.com
Miłośnicy jazdy na rowerze nierzadko wybierają taki środek transportu na krótkie wycieczki. W przypadku dłuższych wypraw także możemy wykorzystać rower, niezbędne jednak będzie dobre przegotowanie się do wyprawy.
sporty zimowe
Autor: harmishhk
Źródło: http://www.flickr.com
Moda na dyscypliny zimowe nadciągnęła do naszego kraju relatywnie niedawno i od razu zafascynowała serca wielu osób. Jest to znakomity sposób na spędzenie zimy aktywnie i żywo. W ciągu ferii mnóstwo ludzi poszukuje ofert wyjazdów właśnie na stoki narciarskie, aby zagospodarować ten sezon jak najdoskonalej i ulepszać swoje umiejętności zjeżdżania na nartach albo desce. Zarówno jedna jak i druga dyscyplina ma swoich sympatyków, którzy na ciekawszych stokach odważnie prezentują swoje umiejętności.
biwak
Autor: el-meister
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli często jedziemy pod namiot, lub w ogóle dużo wędrujemy oraz liczymy się z tym, że będziemy musieli się okopać, lub wykopać koła pojazdu z błota, to w naszym zestawie podróżnika musi znajdować się saperka składana. Nie zabiera ona sporo miejsca, jest prosta w rozłożeniu i składaniu, a w istotnych momentach może się okazać niezastąpiona.
przewodnik
Wyjazdy na obozy, konkursy harcerskie, wyprawy górskie - do wszystkich tychże typów aktywności potrzebujemy odpowiedniego sprzętu. Nie jest banalnie zdobyć coś dobrego w zwykłym sklepie sportowym, jako że nie trudzą one się stricte rozprowadzaniem harcerskiego ekwipunku. Gdzie więc szukać?
zabawa dla dzieci
Autor: James Emery
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj posiadamy tak wiele przeróżnych możliwości wyjazdów na wczasy, że nierzadko sami tak naprawdę nie mamy pojęcia na co się zdecydować. Zakładane w wielu miejscach przeróżnego rodzaju biura podróży zasypują nas niezwykłą ilością propozycji, które na dodatek przyciągają swoją ceną. Każdy już zapewne słyszałam o ofertach first albo last minute, które umożliwiają zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy przez wykupienie konkretnej wycieczki o wiele wcześniej albo niemalże w ostatniej chwili.
Syndicate content