warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

funkcje

rower
Autor: y m yang
Źródło: http://www.flickr.com
Czy widzieliśmy jak prezentują się kaski damskie?

Bardzo sporo mówi się dzisiaj o tym, żeby w czasie jazdy rowerem mieć włożone kaski. Wtedy w razie jakiegoś wypadku, chronią one nasze głowy przed niebezpiecznymi urazami oraz nie będziemy narażać własnego życia.
mężczyzna podczas biegania
Autor: Stewart Chambers
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie modnemu człowiekowi przystoi pokazać się w odzieży typu sportowego już nie tylko w drodze z siłowni lub na salę gimnastyczną, ale również w trakcie wypadu do przyjaciół albo do kawiarni, by zjeść ulubione ciasteczko.

A przecie w nie tak znowu dawnych czasach aby oddać się tego rodzaju przyjemności, trzeba było wrócić do domu i włożyć bardziej godziwy ubranie.

Kamera na narty - Contour

Submitted by admin on Thu, 07/18/2013 - 13:19

Autor: Turistrada.pl
Wśród znajdujących się obecnie na rynku kamer, przydatnych przede wszystkim uprawiającym sporty ekstremalne, najczęściej wybieraną opcją jest kamera contour. Producent ten dostarcza wyjątkowych rozwiązań, które zachwycają zainteresowanych propozycjami klientów. Zainteresowani mają również nierzadko opcję przetestowania urządzenia odpowiednio wcześniej, by przetestować oferowane przez producenta opcje. Oferowane dziś przez sprawdzone firmy nowatorskie rozwiązania idealnie trafiają w gust i wymagania zamawiających.
Syndicate content