warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

chłopcy

trampki dla dzieci
Źródło: pixabay.com
Posiadanie przez nas dzieci to duży przywilej dla rodziców, ale i równocześnie wyzwanie, z którym przyjdzie się nam zmagać przez sporo lat naszego życia. Jako przykładni rodziciele jesteśmy bowiem zobligowani prawidłowo zadbać o rozwój własnych dzieci, tak aby mogły bez problemu wpisać się w życie dorosłe.
Lalka  Barbie Heidi
Autor: BarbieFantasies
Źródło: http://www.flickr.com
Małe dzieci są wybredne - i nawet jeśli są zdrowo chowane wymagają nieustannie przednich zabawek. Oczywiście nawet rozwydrzone dzieciątko orientuje się, że codziennie i tak nie będzie dostawało prezentów, lecz bądź co bądź odgrywają one bardzo wielką rolę w jej krótkim życiu.
Lego Super Heroes
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Superbohaterowie to postacie lubiane przez każde dziecko, które nigdy się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się maluchy w każdym kraju już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w bliskim czasie w jakiś sposób się zmniejszyć. Trend ten wykorzystała kultowa marka Lego i puściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do postaci tych komiksów - na przykład grupy Avengers. Dodatkowo, zestawy lego super heroes odnoszą się też do innych lubianych postaci. Dziecko może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego odwiecznym wrogiem, Jokerem. Asortyment jest dosyć szeroki.
Zestawy Lego z serii Super Heroes są doskonałą zabawką.

Najlepsze zabawki dla najmłodszych

Submitted by admin on Fri, 06/07/2013 - 14:50

Dzieciństwo to niepowtarzalny czas w życiu człowieka. Kiedy byliśmy mali, nie docenialiśmy tego niezwykłego czasu, kiedy mogliśmy spać do woli ( a i tak budziliśmy się rano!), hasać beztrosko po podwórzu i nie dbać o następny dzień. Te niepowtarzalne czasy w oka mgnieniu przemijają. Czasem jednak rodzice zapominają, jak nadzwyczajny jest to czas w życiu dziecka. Każda pociecha właśnie w tym okresie bada świat. Toteż niezmiernie istotną funkcję w wychowaniu ma zabawa. To idealna droga, aby wpoić maluchowi reguły w miły sposób.
Syndicate content