warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

chłopcy

trampki dla dzieci
Źródło: pixabay.com
Posiadanie przez nas pociech to wielki przywilej dla rodziców, ale i równocześnie wyzwanie, z jakim przyjdzie się nam zmagać przez wiele lat naszego życia. Jako obowiązkowi rodziciele jesteśmy bowiem zobowiązani porządnie zadbać o rozwój swoich pociech, tak aby mogły bez trudności wejść w życie dorosłe.
Lalka  Barbie Heidi
Autor: BarbieFantasies
Źródło: http://www.flickr.com
Dzieci są coraz bardziej wybredne - nawet jeśli są dobrze wychowywane żądają ciągle fajnych zabawek. Naturalnie nawet mega rozpieszczone dzieciątko wie, że codziennie i tak nie będzie dostawało prezentów, lecz mimo wszystko odgrywają one bardzo istotną rolę w jej jeszcze krótkim funkcjonowaniu.
Lego Super Heroes
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Superbohaterowie to postacie wielbione przez każde dziecko, które w ogóle się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się dzieci na całym świecie już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w bliskim czasie w jakiś sposób się zmniejszyć. Trend ten zauważyła kultowa firma Lego i wypuściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do bohaterów tych komiksów - przykładowo grupy Avengers. Ponadto, zestawy lego super heroes odnoszą się również do innych popularnych postaci. Dziecko może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego odwiecznym wrogiem, Jokerem. Wybór jest dosyć duży.
Klocki Lego z serii Super Heroes są doskonałą zabawką.

Najlepsze zabawki dla najmłodszych

Submitted by admin on Fri, 06/07/2013 - 14:50

Dzieciństwo to niepowtarzalny czas w życiu człowieka. Gdy byliśmy młodsi, nie docenialiśmy tego nadzwyczajnego okresu, gdy mogliśmy sypiać do oporu ( a i tak zrywaliśmy się rankiem!), skakać beztrosko po placu zabaw i nie martwić się o przyszłość. Te niepowtarzalne czasy w oka mgnieniu przemijają. Czasem jednak rodzice zapominają, jak nadzwyczajny jest to etap w rozwoju latorośli. Nasza pociecha właśnie w dzieciństwie bada świat. Toteż niezmiernie ważną rolę w wychowaniu odgrywa zabawa. To dobra droga, aby zaszczepić maluchowi reguły w przyjemny sposób.
Syndicate content