warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rozwój dziecka

zabawki
Autor: regan76
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwój dziecka jest jednym z najistotniejszych faz życia od momentu narodzin. By dziecko właściwie się rozwijało oprócz zbilansowanej diety jak i potrzebnych witamin potrzebna będzie rozrywka czyli inaczej ujmując zabawa. I tak zaczynając już od okresu niemowlęcego opiekunowie dopasowywali w taki sposób zabawki, żeby pozytywnie wpływały na dziecko. Wiadome jest, że w pierwszych chwilach życia dziecko do rozrywki wykorzystuje wyłącznie gryzaczków czy zamieszczonych nad wózkiem ruchomych ozdób.
Lego Super Heroes
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Superbohaterowie to postacie lubiane przez każde dziecko, które nigdy się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się maluchy w każdym kraju już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w bliskim czasie w jakiś sposób się zmniejszyć. Trend ten wykorzystała kultowa marka Lego i puściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do postaci tych komiksów - na przykład grupy Avengers. Dodatkowo, zestawy lego super heroes odnoszą się też do innych lubianych postaci. Dziecko może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego odwiecznym wrogiem, Jokerem. Asortyment jest dosyć szeroki.
Zestawy Lego z serii Super Heroes są doskonałą zabawką.
zabawka z klocków Lego
Autor: Fun Toy Den
Źródło: http://www.flickr.com
Małe dziecko spędza na zabawie znaczną część swojego dnia. Na początku każde dziecko wymaga dużo uwagi i naszego zaangażowania w zabawę. W miarę upływu lat warto jednak zachęcać dzieci do bawienia się samodzielnie. Warto zadbać o to, by zabawki, które będą im do tego służyć były jak najlepiej dobrane. Są to bowiem nie tylko rekwizyty, które mają za zadanie zapewnić im rozrywkę. Zabawki odgrywają bardzo istotną rolę w kształtowaniu zdolności motorycznych, a także kształtowaniu osobowości dziecka. Za ich pomocą nasze maluchy poznają otaczający je świat.
Syndicate content