warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rozwój dziecka

zabawki
Autor: regan76
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwój dziecka będzie jednym z najważniejszych faz życia od momentu poczęcia. By dziecko właściwie się rozwijało prócz zreasumowanej diety czy niezbędnych witamin wartościowa jest rozrywka innymi słowy mówiąc zabawa. I tak zaczynając już od wieku niemowlęcego rodzice dobierali tak zabawki, aby korzystnie oddziaływały na dziecko. Znane będzie, iż w pierwszych chwilach życia dziecko do zabawy używa wyłącznie gryzaczków czy wiszących nad wózkiem ruchomych ozdób.
Lego Super Heroes
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Superbohaterowie to postacie wielbione przez każde dziecko, które w ogóle się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się dzieci na całym świecie już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w bliskim czasie w jakiś sposób się zmniejszyć. Trend ten zauważyła kultowa firma Lego i wypuściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do bohaterów tych komiksów - przykładowo grupy Avengers. Ponadto, zestawy lego super heroes odnoszą się również do innych popularnych postaci. Dziecko może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego odwiecznym wrogiem, Jokerem. Wybór jest dosyć duży.
Klocki Lego z serii Super Heroes są doskonałą zabawką.
zabawka z klocków Lego
Autor: Fun Toy Den
Źródło: http://www.flickr.com
Nasze pociechy spędzają na zabawie sporą część swojego dnia. Na początku każde dziecko wymaga dużo uwagi i naszego zaangażowania w zabawę. Z czasem, gdy maluchy dorosną, należy zachęcać je do samodzielnej zabawy. Należy zadbać o to, aby przedmioty, którymi dzieci się bawią, były jak najlepiej dobrane. Są to bowiem nie tylko rekwizyty, które mają za zadanie zapewnić im rozrywkę. Zabawki odgrywają bardzo ważną rolę w kształtowaniu umiejętności, a także kształtowaniu osobowości dziecka. Za ich pomocą nasze maluchy poznają otaczający je świat.
Syndicate content