warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

motyw

Pokój dla dzieci
Autor: Gareth Saunders
Źródło: http://www.flickr.com
Kupując pościel dziecięcą niewątpliwie na ogół decydujemy się na coś kolorowego i sugestywnego, na przykład na pościel z motywami bajecznymi. Dzieci uwielbiają bajki wobec tego taka pościel na pewno bardzo im się spodoba.
Lego Super Heroes
Autor: Redazione Fuorigio.co
Źródło: http://www.flickr.com
Superbohaterowie to postacie wielbione przez każde dziecko, które w ogóle się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się dzieci na całym świecie już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w bliskim czasie w jakiś sposób się zmniejszyć. Trend ten zauważyła kultowa firma Lego i wypuściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do bohaterów tych komiksów - przykładowo grupy Avengers. Ponadto, zestawy lego super heroes odnoszą się również do innych popularnych postaci. Dziecko może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego odwiecznym wrogiem, Jokerem. Wybór jest dosyć duży.
Klocki Lego z serii Super Heroes są doskonałą zabawką.
scena z Battlefield
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszym świecie gry spełniają już w gruncie rzeczy nieodłączną rolę w kształtowaniu się poglądów w związku z rzeczywistością oraz jej odczytywania przez młodzież. Zbyt przesadnym nie będzie stwierdzenie, iż to po części za pomocą gier mamy możliwość kształtowania sporej ilości aspektów naszych umiejętności. Nieprawdziwe jest zdanie, że gry nie dają nic dobrego – na rynku jest wiele pozytywnych gier, które to wiele mogą wnieść. Nawet gra w której głównym celem jest jedynie o eliminowanie przeciwników lub jeżdżenie samochodem jest w stanie nauczyć nas zręczności. Przedstawiamy pewną część spośród przykładów interesujących opcji.
Syndicate content