warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

konie

Nadszedł upragniony czas na realizację wakacyjnych planów

Submitted by admin on Fri, 08/19/2016 - 16:00

tableau - wakacje
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje to czas, na który z upragnieniem czekają wszyscy. Po długiej jesieni i zimie, wielu zadaniach biznesowych tudzież egzaminach studenckich nadchodzi czas na zasłużony odpoczynek.
rolki
Autor: Shawn Gay
Źródło: http://www.flickr.com
W sklepach sportowych znajdziemy wiele modeli rolek, podobnie jak na przykład sprzętu ofiarowanego do nurkowania. Chociaż, kupując sprzęt tego rodzaju, z pewnością zależy nam na jego solidnej jakości. Nie warto więc wybierać go pochopnie.
Obóz konny
Autor: True Blue Animal Rescue
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zobaczyliśmy jak przedstawiają się półkolonie jeździeckie? Nasze potomstwo interesuje się wszystkim, co jest związane z końmi, lecz nie zbyt posiadamy możliwość, żeby regularnie jeździło na naukę jazdy konnej?
Konie
Autor: ime
Źródło: http://www.sxc.hu
Gdy postanowimy dać naszemu malcowi nieco rozrywki, warto zastanowić się nad jakimś ciekawym wyjazdem zorganizowanym. W sieci, na stronach internetowych nierozerwalnie wiążących się z tematyką obozowo-kolonijną, wyszukać możemy wiele wyjazdów tego typu. Dzieci w różnych przedziałach wiekowych chętnie ruszająkolonie konne. Do wyboru jest niemało wolnych terminów. Na portalu można także zaznajomić się z opiniami innych rodziców, jacy wysyłają swoje dzieci na takie wczasy.

Stajnia oferuje

Submitted by admin on Mon, 09/09/2013 - 15:41

Konie
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Dzieci czy dorośli, wszyscy uwielbiają zimowy kulig. Chcąc skorzystać z propozycji, jaką oferuje stajnia, dodatkowo podziwiać ładne, urokliwe widoki i cieszyć się znakomitą zabawą, mamy opcję wybrania się na przejażdżkę kuligiem. Zimą liczą się nie tylko sporty zimowe, tak szczególnie popularne, lecz nie możemy zapominać o tak interesujących alternatywach. znakomite propozycje nie pozostają bez echa!
Syndicate content