warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

konie

Nadszedł upragniony czas na realizację wakacyjnych planów

Submitted by admin on Fri, 08/19/2016 - 16:00

tableau - wakacje
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje to czas, na który z upragnieniem czekają wszyscy. Po długim roku kalendarzowym, wielu zadaniach biznesowych tudzież ciągnącej się sesji akademickiej nadchodzi czas na zasłużony wypoczynek.
rolki
Autor: Shawn Gay
Źródło: http://www.flickr.com
W sklepach sportowych odnajdziemy dużo modeli rolek, podobnie jak sprzętu ofiarowanego do nurkowania. Niemniej, kupując sprzęt tego typu, niewątpliwie zależy nam na jego rzetelnej jakości. Nie powinno więc wybierać go pochopnie.
Obóz konny
Autor: True Blue Animal Rescue
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zobaczyliśmy jak przedstawiają się półkolonie jeździeckie? Nasze potomstwo interesuje się wszystkim, co jest związane z końmi, lecz nie zbyt posiadamy możliwość, żeby regularnie jeździło na naukę jazdy konnej?
Konie
Autor: ime
Źródło: http://www.sxc.hu
Jeżeli zechcemy zaoferować naszemu malcowi nieco rozrywki, warto zastanowić się nad jakimś wyjątkowym wyjazdem zorganizowanym. W sieci, na stronach internetowych ściśle związanych z tematyką obozowo-kolonijną, wyszukać możemy wiele wyjazdów tego rodzaju. Dzieci w różnych przedziałach wiekowych ochoczo ruszająkolonie konne. Do wyboru jest sporo wolnych terminów. Na portalu można również zaznajomić się z opiniami innych rodziców, którzy wysyłają swoje dzieci na takie wczasy.

Stajnia oferuje

Submitted by admin on Mon, 09/09/2013 - 15:41

Konie
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Dzieci czy dorośli, wszyscy uwielbiają zimowy kulig. Chcąc skorzystać z propozycji, jaką oferuje stajnia, dodatkowo podziwiać ładne, urokliwe widoki i cieszyć się znakomitą zabawą, mamy opcję wybrania się na przejażdżkę kuligiem. Zimą liczą się nie tylko sporty zimowe, tak szczególnie popularne, lecz nie możemy zapominać o tak interesujących alternatywach. znakomite propozycje nie pozostają bez echa!
Syndicate content