warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

konie

Nadszedł upragniony czas na realizację wakacyjnych planów

Submitted by admin on Fri, 08/19/2016 - 16:00

tableau - wakacje
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje to czas, na który z upragnieniem czekają wszyscy. Po długiej jesieni i zimie, wielu zadaniach biznesowych tudzież egzaminach studenckich nadchodzi czas na zasłużony odpoczynek.
rolki
Autor: Shawn Gay
Źródło: http://www.flickr.com
W sklepach sportowych odnajdziemy multum modeli rolek, podobnie jak na przykład sprzętu przeznaczonego do nurkowania. Jednakże, kupując sprzęt tego rodzaju, bezsprzecznie zależy nam na jego solidnej jakości. Nie warto więc wybierać go pochopnie.
Obóz konny
Autor: True Blue Animal Rescue
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zobaczyliśmy jak przedstawiają się półkolonie jeździeckie? Nasze potomstwo interesuje się wszystkim, co jest związane z końmi, lecz nie zbyt posiadamy możliwość, żeby regularnie jeździło na naukę jazdy konnej?
Konie
Autor: ime
Źródło: http://www.sxc.hu
Jeżeli postanowimy zaproponować naszemu malcowi nieco rozrywki, wskazane jest zastanowić się nad jakimś wyjątkowym wyjazdem zorganizowanym. W sieci, na stronach internetowych nierozerwalnie związanych z tematyką obozowo-kolonijną, wyszukać można wiele wyjazdów tego rodzaju. Dzieci w określonych przedziałach wiekowych ochoczo ruszająkolonie konne. Do wyboru jest sporo wolnych terminów. Na portalu można też zaznajomić się z opiniami innych rodziców, jacy wysyłają swoje dzieci na takie wczasy.

Stajnia oferuje

Submitted by admin on Mon, 09/09/2013 - 15:41

Konie
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Dzieci czy dorośli, wszyscy uwielbiają zimowy kulig. Chcąc skorzystać z propozycji, jaką oferuje stajnia, dodatkowo podziwiać ładne, urokliwe widoki i cieszyć się znakomitą zabawą, mamy opcję wybrania się na przejażdżkę kuligiem. Zimą liczą się nie tylko sporty zimowe, tak szczególnie popularne, lecz nie możemy zapominać o tak interesujących alternatywach. znakomite propozycje nie pozostają bez echa!
Syndicate content