warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

konie

Nadszedł upragniony czas na realizację wakacyjnych planów

Submitted by admin on Fri, 08/19/2016 - 16:00

tableau - wakacje
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje to czas, na który z upragnieniem czekają wszyscy. Po długim roku kalendarzowym, wielu zawodowych wysiłkach tudzież ciągnącej się sesji akademickiej nadchodzi czas na zasłużony odpoczynek.
rolki
Autor: Shawn Gay
Źródło: http://www.flickr.com
W sklepach sportowych odnajdziemy niemało typów rolek, podobnie jak sprzętu poświęconego do nurkowania. Aczkolwiek, kupując sprzęt tego rodzaju, bezsprzecznie zależy nam na jego dobrej jakości. Nie pożądane byłoby więc wybierać go pochopnie.
Obóz konny
Autor: True Blue Animal Rescue
Źródło: http://www.flickr.com
Czy patrzyliśmy jak wyglądają półkolonie jeździeckie? Nasze potomstwo interesuje się tym, co jest powiązane z końmi, lecz nie bardzo posiadamy szansę, żeby systematycznie jeździło na naukę jazdy konnej?
Konie
Autor: ime
Źródło: http://www.sxc.hu
Kiedy postanowimy dać naszemu malcowi nieco rozrywki, wskazane jest zastanowić się nad jakimś atrakcyjnym wyjazdem zorganizowanym. W sieci, na stronach internetowych blisko związanych z tematyką obozowo-kolonijną, znaleźć możemy wiele wyjazdów tego typu. Dzieci w rozmaitych przedziałach wiekowych z ochoczo ruszająkolonie konne. Do wyboru jest sporo wolnych terminów. Na portalu można też zaznajomić się z opiniami innych rodziców, którzy wysyłają swoje dzieci na takie wczasy.

Stajnia oferuje

Submitted by admin on Mon, 09/09/2013 - 15:41

Konie
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Dzieci czy dorośli, każdy uwielbia zimowy kulig. Pragnąc skorzystać z propozycji, jaką oferuje stajnia, ponadto podziwiać ładne, pełne uroku widoki oraz cieszyć się znakomitą zabawą, mamy szansę wybrania się na przejażdżkę kuligiem. W zimie liczą się nie tylko sporty zimowe, tak szczególnie popularne, jednak nie powinniśmy zapominać o tak interesujących alternatywach. Korzystne propozycje nie pozostają bez echa!
Syndicate content