warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

RPG

Gry - przyszłość, automaty, piraci - w natarciu!

Submitted by admin on Wed, 01/21/2015 - 15:00

Gra o piratach
Autor: Ting Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Starbound to niezależna gra sandbox z elementami RPG oraz otwartym światem, proponowany jest nam pełny wszechświat do eksploracji, w jakim odszukamy stosunkowo zróżnicowane środowiska, takie jak lasy szpilkowe, liściaste, dżungle, pustynie, wypalone planety, oceany, promieniotwórcze pustkowia, morza napełnione toksynami czy też magmą, pokryte grubą warstwą śniegu równiny, mroźne zakątki lodowców i równie lodowatych oceanów, w każdym calu obce oraz nieprzyjacielskie planety, gdzie na drzewach rosną oczy śledzące nasze posunięcia. To niezwykle optymistyczna wizja tego, jak zdołałaby wyglądać przyszłość, póki co ukazana przez gry przyszłość.

W jaki sposób można zredukować poziom stresu w miejscu pracy

Submitted by admin on Mon, 11/24/2014 - 15:06

gracze
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Zaczynając od poniedziałku do piątku pracujemy. Całe dnie obsługujemy petentów, załatwiamy rzeczy rozmaite "na teraz". Stres narasta. Jeżeli jeszcze dołożymy do tego fakt, że nasi koledzy również podlegają silnemu stresowi, to w podobnej sytuacji o konflikt nietrudno.

Akcesoria do planszówek

Submitted by admin on Fri, 06/27/2014 - 15:19

Gra planszowa Monopoly
Autor: Howie Le
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach gry planszowe są zaprojektowane nie jedynie dla dzieci, lecz mogą także dorosłym zapewnić ciekawą, angażującą jak również kreatywną rozrywkę. Są to dla przykładu gry logiczne i strategiczne, lecz nie wyłącznie – do jednych z najpowszechniejszych należą gry fabularne (RPG). „Erpegi” pozwalają na wcielenie się w konkretną postać jak również funkcjonowanie jej po fikcyjnym świecie.
Syndicate content