warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

RPG

Gry - przyszłość, automaty, piraci - w natarciu!

Submitted by admin on Wed, 01/21/2015 - 15:00

Gra o piratach
Autor: Ting Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Starbound to niezależna gra sandbox z elementami RPG i otwartym światem, oferowany jest nam cały wszechświat do eksploracji, w jakim odnajdziemy stosunkowo zróżnicowane środowiska, takie jak lasy iglaste, liściaste, dżungle, pustynie, wypalone planety, oceany, promieniotwórcze pustkowia, morza napełnione toksynami lub magmą, pokryte grubą warstwą śniegu równiny, surowe zakątki lodowców i równie lodowatych oceanów, w pełni obce i nieprzyjacielskie planety, gdzie na drzewach rosną oczy śledzące nasze posunięcia. To niezmiernie optymistyczna wizja tego, jak mogłaby wyglądać przyszłość, dopóki co ukazana przez gry przyszłość.

W jaki sposób można zredukować poziom stresu w miejscu pracy

Submitted by admin on Mon, 11/24/2014 - 15:06

gracze
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Zaczynając od poniedziałku do samego piątku wykonujemy pracę zawodową. Całymi dniami obsługujemy petentów, załatwiamy sprawy rozliczne "na wczoraj". Napięcie narasta. Jeśli jeszcze dodamy do tego fakt, że nasi koledzy również podlegają niemałemu stresowi, to w takiej sytuacji o konflikt niezwykle łatwo.

Akcesoria do planszówek

Submitted by admin on Fri, 06/27/2014 - 15:19

Gra planszowa Monopoly
Autor: Howie Le
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach gry planszowe są stworzone nie tylko dla dzieci, ale mogą też dorosłym zapewnić ciekawą, ciekawą oraz oryginalną rozrywkę. Są to przykładowo gry logiczne a, także strategiczne, lecz nie tylko – do jednych z najpowszechniejszych należą gry fabularne (RPG). Gry RPG pozwalają na wcielenie się w daną postać oraz funkcjonowanie jej po fikcyjnym uniwersum.
Syndicate content