warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

RPG

Gry - przyszłość, automaty, piraci - w natarciu!

Submitted by admin on Wed, 01/21/2015 - 15:00

Gra o piratach
Autor: Ting Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Starbound to niezależna gra sandbox z detalami RPG oraz otwartym światem, oferowany jest nam pełny wszechświat do eksploracji, w jakim wynajdziemy stosunkowo zróżnicowane środowiska, takie jak lasy szpilkowe, liściaste, dżungle, pustynie, wypalone planety, oceany, radioaktywne pustkowia, morza napełnione toksynami lub ewentualnie magmą, zaciemnione grubą warstwą śniegu równiny, mroźne zakątki lodowców oraz równie lodowatych oceanów, pod każdym względem obce i nieprzyjazne planety, gdzie na drzewach rosną oczy śledzące nasze posunięcia. To bardzo optymistyczna wizja tego, jak mogłaby wyglądać przyszłość, póki co ukazana przez gry przyszłość.

W jaki sposób można zredukować poziom stresu w miejscu pracy

Submitted by admin on Mon, 11/24/2014 - 15:06

gracze
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Zaczynając od poniedziałku aż do piątku wykonujemy pracę zawodową. Całe dnie obsługujemy interesantów, załatwiamy sprawy rozliczne "na wczoraj". Napięcie wzrasta. Jeżeli jeszcze dołożymy do tego fakt, że nasi koledzy też podlegają silnemu stresowi, to w takiej sytuacji o konfliktową sytuację bardzo łatwo.

Akcesoria do planszówek

Submitted by admin on Fri, 06/27/2014 - 15:19

Gra planszowa Monopoly
Autor: Howie Le
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach gry planszowe są stworzone nie tylko dla dzieci, ale mogą też dorosłym zapewnić ciekawą, ciekawą oraz oryginalną rozrywkę. Są to przykładowo gry logiczne a, także strategiczne, lecz nie tylko – do jednych z najpowszechniejszych należą gry fabularne (RPG). Gry RPG pozwalają na wcielenie się w daną postać oraz funkcjonowanie jej po fikcyjnym uniwersum.
Syndicate content