warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

nauka

Zabawki
Autor: nazmi hamidi
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór upominku dla małych dzieci może stanowić nie lada wyzwanie, w szczególności, podczas gdy maluszek jest w wieku niemowlęcym i nie potrafi przygotować sobie samodzielnej zabawy. Zabawki dla małych dzieci muszą wyróżniać się owalnymi kształtami, jak i wyraźnymi kolorami, które zwrócą uwagę dzieci a także rozbudzają ich wyobraźnię. Poszukując prezentu dla maluszka należałoby udać się na dział edukacyjny, gdzie możemy znaleźć zabawki, które pozytywnie mogą wpłynąć na rozwój pociechy.
nawlekanie koralików
Autor: PERFECTA
Źródło: PERFECTA
Ostatnio znacznie bardziej rozpowszechniane jest pojęcie beading. Zastanawiasz się co to jest? Jest to z roku na rok coraz bardziej popularna sfera rękodzieła. Ta tradycja robienia rzeczy z koralików wywodzi się z obszarów Ukrainy, a także Bieszczad. Tam ciągle może tworzyć się się tak nazywane krywulki, czypiękne, ale i zabierające wiele czasu naszyjniki. Przez wiele godzin są one plecione z niewielkich paciorków. W dawnych czasach tego typu naszyjnik był dowodem zamożności łemkowskich dziewcząt. Ciekawostką jest to, że za cenę materiałów używanych na kilka krywulek, możliwe był kupić krowę.
Obóz konny
Autor: True Blue Animal Rescue
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zobaczyliśmy jak przedstawiają się półkolonie jeździeckie? Nasze potomstwo interesuje się wszystkim, co jest związane z końmi, lecz nie zbyt posiadamy możliwość, żeby regularnie jeździło na naukę jazdy konnej?

Typy zainteresowań i hobby

Submitted by admin on Thu, 07/03/2014 - 16:23

Ręcznie malowane filiżzanki
Autor: Annelieke B
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób miewa kłopot ze znalezieniem sobie jakiegoś ciekawego zajęcia. Bardzo przeszkadza w tym również ogólna dostępność elektroniki, której dookoła jest ogromna ilość.

Nie demonizujmy gierek konsolowych

Submitted by admin on Fri, 06/27/2014 - 16:14

Fajnie, że tak naprawdę dzieciaki w kraju mają aktualnie tak sporo interesujących metod spędzania czasu. Chociaż gry ps2, generalnie spędzanie czasu przed konsolą lub komputerem niesie za sobą trochę zagrożeń, lecz o tym później trochę się wspomni. Na dobry początek napiszmy tak naprawdę z jakich powodów w żadnym razie nie można nadal wielce stereotypowo podchodzić do świata gier!

Super zabawki dla dzieci

Submitted by admin on Fri, 06/27/2014 - 09:11

gra dla dzieci
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś dzieciaki mają sporo sposobności zabawy. Nad zabawkami i kompletami do gry pracują doskonali eksperci. Za ich pomocą stają się one jeszcze w większym stopniu wciągające. Współczesne gry mają też wysoki potencjał, gdy chodzi o edukację. Maluch jest w stanie swawoląc nabyć cennych umiejętności oraz wiedzy. Wszystko to w atmosferze beztroskiej frajdy. Współcześnie gry edukacyjne dla dzieci są do tego stopnia atrakcyjne, że niejednokrotnie stają się popularniejsze, niż "zwyczajne" gry.
statek z klocków lego
Autor: seblinux78
Źródło: http://www.flickr.com
Najprawdopodobniej większość ludzi z krajów objętych procesami globalizacji zna klocki lego. Zapewne jakieś wysokogórskie plemiona nie słyszały o klockach lego, jednak spora część społeczeństwa o klockach lego słyszała i duża część ludzi ma te klocki w swoich mieszkaniach.
Zabawa małych dzieci
Autor: Thomas Life
Źródło: Thomas Life
Obecnie oddawane do użytku są znacznie nowsze urządzenia dla najmłodszych, dlatego opiekunowie w rzeczywistości mają ogromnie spory wybór odnośnie tego, na jakie zabawki się zdecydować, kiedy mają ochotę cokolwiek ofiarować własnemu dziecku.

Najbardziej interesujące, oryginalne gry planszowe dla dzieci

Submitted by admin on Fri, 07/12/2013 - 15:13

Autor: Drewniaczek.eu
Różne formy rozrywki, jakie zaoferować może dzisiaj rynek są przeznaczone dla określonych grup wiekowych. Przede wszystkim przeżywające swój renesans gry planszowe dla 5 latka są niezwykle cennym wyborem, jeśli chodzi o prezent dla dziecka z rodziny albo znajomej pary. Gry edukacyjne, które zagwarantują dobry start przed rzeczywistą nauką szkolną, pomogą zbudować rzetelny fundament edukacyjny u dziecka. Doskonały sposób rozwoju umiejętności u dzieci jest świadectwem troski o odpowiedni rozwój umysłowy dziecka.

Wybieramy zabawkę dla chłopca

Submitted by admin on Thu, 02/07/2013 - 12:01

Autor: Trefl
Minęły już czasy, gdy nasze dzieci zajmowały rowerki Smoby i zestawy foremek do robienia babek z piasku. Dzieci robią się coraz starsze, a razem z nimi zmieniają się też marzenia dotyczące prezentów. Dziś przyjrzyjmy się modnym zabawkom dla chłopców, bo w epoce królujących gier komputerowych trzeba zaoferować im coś naprawdę interesującego, by odciągnąć ich od komputerów i playstation.
Syndicate content