warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

nauka

Zabawki
Autor: nazmi hamidi
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór upominku dla małych dzieci może stanowić nie lada wyzwanie, w szczególności, podczas gdy maluszek jest w wieku niemowlęcym i nie potrafi przygotować sobie samodzielnej zabawy. Zabawki dla małych dzieci muszą wyróżniać się owalnymi kształtami, jak i wyraźnymi kolorami, które zwrócą uwagę dzieci a także rozbudzają ich wyobraźnię. Poszukując prezentu dla maluszka należałoby udać się na dział edukacyjny, gdzie możemy znaleźć zabawki, które pozytywnie mogą wpłynąć na rozwój pociechy.
nawlekanie koralików
Autor: PERFECTA
Źródło: PERFECTA
Aktualnie znacznie bardziej znane jest pojęcie beading. Myślisz co to jest? Jest to z roku na rok coraz bardziej popularna sfera rękodzieła. Ta kwestia koralikowania pochodzi z obszarów Ukrainy, a także Bieszczad. Tam zawsze może tworzyć się się tak zwane krywulki, a więcpiękne, ale i czasochłonne naszyjniki. Godzinami są one wyplatane z drobnych paciorków. W dawnych czasach taki naszyjnik był dowodem bogactwa łemkowskich dziewcząt. Ciekawostką jest to, że za cenę materiałów zużytych na określona liczbę krywulek, można był kupić krowę.
Obóz konny
Autor: True Blue Animal Rescue
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zobaczyliśmy jak przedstawiają się półkolonie jeździeckie? Nasze potomstwo interesuje się wszystkim, co jest związane z końmi, lecz nie zbyt posiadamy możliwość, żeby regularnie jeździło na naukę jazdy konnej?

Typy zainteresowań i hobby

Submitted by admin on Thu, 07/03/2014 - 16:23

Ręcznie malowane filiżzanki
Autor: Annelieke B
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób miewa kłopot ze znalezieniem sobie jakiegoś ciekawego zajęcia. Bardzo przeszkadza w tym również ogólna dostępność elektroniki, której dookoła jest ogromna ilość.

Nie demonizujmy gierek konsolowych

Submitted by admin on Fri, 06/27/2014 - 16:14

Fajnie, że tak naprawdę dzieciaki w kraju mają aktualnie tak sporo interesujących metod spędzania czasu. Chociaż gry ps2, generalnie spędzanie czasu przed konsolą lub komputerem niesie za sobą trochę zagrożeń, lecz o tym później trochę się wspomni. Na dobry początek napiszmy tak naprawdę z jakich powodów w żadnym razie nie można nadal wielce stereotypowo podchodzić do świata gier!

Super zabawki dla dzieci

Submitted by admin on Fri, 06/27/2014 - 09:11

gra dla dzieci
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś najmłodsi mają wiele sposobności zabawy. Nad zabawkami i kompletami do gier pracują najlepsi eksperci. Dzięki nim stają się one jeszcze w wyższym stopniu wciągające. Dzisiejsze zabawki mają też wysoki potencjał, jeśli idzie o edukację. Maluch jest w stanie swawoląc nabyć, kolejnych umiejętności oraz wiedzy. Wszystko to w duchu przedniej frajdy. Współcześnie gry edukacyjne dla dzieci są do tego stopnia efektowne, iż niejednokrotnie są powszechniejsze, niż „zwykłe gry.
statek z klocków lego
Autor: seblinux78
Źródło: http://www.flickr.com
Najprawdopodobniej większość ludzi z krajów objętych procesami globalizacji zna klocki lego. Zapewne jakieś wysokogórskie plemiona nie słyszały o klockach lego, jednak spora część społeczeństwa o klockach lego słyszała i duża część ludzi ma te klocki w swoich mieszkaniach.
Zabawa małych dzieci
Autor: Thomas Life
Źródło: Thomas Life
Aktualnie oddawane do użytku są coraz bardziej nowsze urządzenia dla dzieci, dlatego rodzice w rzeczywistości mają znacząco duży wybór odnośnie tego, na jakie zabawki się zdecydować, kiedy mają chęć coś podarować własnemu dziecku.

Najbardziej interesujące, oryginalne gry planszowe dla dzieci

Submitted by admin on Fri, 07/12/2013 - 15:13

Autor: Drewniaczek.eu
Rozmaite rodzaje rozrywki, jakie zaproponować może aktualnie rynek są przeznaczone dla pewnych grup wiekowych. Przede wszystkim przeżywające swój renesans gry planszowe dla 5 latka są niesamowicie trafionym wyborem, biorąc pod lupę prezent dla dziecka z rodziny lub znajomej pary. Gry edukacyjne, które zagwarantują dobry start przed rzeczywistą nauką w szkole, pomogą zbudować mocną bazę edukacyjną u dziecka. Doskonały sposób rozwoju umiejętności u dzieci jest świadectwem troski o właściwy rozwój umysłowy dziecka.

Wybieramy zabawkę dla chłopca

Submitted by admin on Thu, 02/07/2013 - 12:01

Autor: Trefl
Minęły już czasy, gdy nasze pociechy zajmowały rowerki Smoby i wiaderka do budowanie babek z piasku. Dzieci robią się coraz starsze, a wraz z nimi rosną też marzenia dotyczące zabawek. W tym artykule przyjrzyjmy się popularnym zabawkom dla chłopców, bo w czasach królujących gier PC trzeba zaproponować im coś rzeczywiście interesującego, by odgonić ich od komputerów i playstation.
Syndicate content