warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

nauka

Zabawki
Autor: nazmi hamidi
Źródło: http://www.flickr.com
Zakup upominku dla dziecka może może być nie lada wyzwaniem, w szczególności, podczas gdy maluszek jest w okresie niemowlęcym i nie umie zorganizować sobie samodzielnej zabawy. Zabawki dla małych dzieci muszą wyróżniać się zaokrąglonymi kształtami, ale także wyraźnymi kolorami, które zwrócą uwagę dzieci a także rozbudzają ich wyobraźnię. Poszukując prezentu dla maluszka trzeba zwrócić uwagę na dział edukacyjny, gdzie znajdują się zabawki, które pozytywnie mogą wpłynąć na rozwój pociechy.
nawlekanie koralików
Autor: PERFECTA
Źródło: PERFECTA
Ostatnio znacznie bardziej znane jest pojęcie beading. Myślisz co to jest? Jest to coraz bardziej znana forma rękodzieła. Ta tradycja koralikowania pochodzi z rejonów Ukrainy, a także Bieszczad. Tam ciągle może tworzyć się się tak nazywane krywulki, a więcpiękne, ale i czasochłonne naszyjniki. Przez wiele godzin są one plecione z drobnych paciorków. W dawnych czasach tego typu naszyjnik był okazem bogactwa łemkowskich dziewcząt. Ciekawostką jest to, że za cenę materiałów zużytych na kilka krywulek, można był kupić krowę.
Obóz konny
Autor: True Blue Animal Rescue
Źródło: http://www.flickr.com
Czy patrzyliśmy jak wyglądają półkolonie jeździeckie? Nasze potomstwo interesuje się tym, co jest powiązane z końmi, lecz nie bardzo posiadamy szansę, żeby systematycznie jeździło na naukę jazdy konnej?

Typy zainteresowań i hobby

Submitted by admin on Thu, 07/03/2014 - 16:23

Ręcznie malowane filiżzanki
Autor: Annelieke B
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi miewa problem z wyszukaniem sobie jakiegoś ciekawego zajęcia. Ogromnie przeszkadza w tym także ogólna dostępność sprzętu elektronicznego, którego wokół jest ogromna ilość.

Nie demonizujmy gierek konsolowych

Submitted by admin on Fri, 06/27/2014 - 16:14

Fajnie, że tak naprawdę dzieci mają dzisiaj aż tak dużo fajnych metod spędzania czasu. Chociaż gry ps2, generalnie spędzanie wolnych chwil przed konsolą lub monitorem komputera niesie za sobą nieco zagrożeń, ale o tym potem trochę się wspomni. Początkowo powiedzmy tak naprawdę z jakich przyczyn nigdy nie można nadal piekielnie stereotypowo podchodzić do świata gier!

Super zabawki dla dzieci

Submitted by admin on Fri, 06/27/2014 - 09:11

gra dla dzieci
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś dzieci mają mnóstwo sposobności zabawy. Nad zabawkami i kompletami do gry pracują najlepsi eksperci. Za ich pomocą są one dodatkowo bardziej atrakcyjne. Dzisiejsze gry mają też wysoki potencjał, jeśli idzie o edukację. Dziecko jest w stanie swawoląc nabyć, nowych umiejętności oraz informacji. Wszystko to w duchu przedniej swawoli. Dzisiaj gry edukacyjne dla dzieci są do tego stopnia pociągające, iż nieraz stają się powszechniejsze, niż "zwyczajne" gry.
statek z klocków lego
Autor: seblinux78
Źródło: http://www.flickr.com
Najprawdopodobniej większość ludzi z krajów objętych procesami globalizacji zna klocki lego. Zapewne jakieś wysokogórskie plemiona nie słyszały o klockach lego, jednak w większości ludzie o tych klockach słyszeli i duża część ludzi ma te klocki w swoich mieszkaniach.
Zabawa małych dzieci
Autor: Thomas Life
Źródło: Thomas Life
Aktualnie oddawane do użytku są coraz to najnowsze zabawki dla najmłodszych, dlatego opiekunowie w rzeczywistości mają znacząco spory wybór odnośnie tego, na co się zdecydować, gdy mają ochotę cokolwiek dać własnemu dziecku.

Najbardziej interesujące, oryginalne gry planszowe dla dzieci

Submitted by admin on Fri, 07/12/2013 - 15:13

Autor: Drewniaczek.eu
Rozmaite formy rozrywki, jakie zaoferować może dzisiaj rynek są przeznaczone dla pewnych grup wiekowych. Zwłaszcza przeżywające swój renesans gry planszowe dla 5 latka są niesamowicie trafionym wyborem, biorąc pod uwagę prezent dla dziecka z rodziny lub znajomej pary. Gry edukacyjne, które zapewnią dobry start przed rzeczywistą nauką w szkole, pomogą zbudować solidny fundament edukacyjny u malucha. Idealny sposób rozwijania umiejętności u dzieci jest świadectwem troski o prawidłowy rozwój umysłowy dziecka.

Wybieramy zabawkę dla chłopca

Submitted by admin on Thu, 02/07/2013 - 12:01

Autor: Trefl
Minęły już czasy, gdy nasze dzieci zajmowały rowerki Smoby i wiaderka do budowanie babek z piasku. Dzieci rosną, a wraz z nimi zmieniają się też oczekiwania dotyczące zabawek. W tym artykule przyjrzyjmy się modnym zabawkom dla chłopców, bo w czasach królujących gier PC trzeba zaproponować im coś rzeczywiście ciekawego, by odciągnąć ich od komputerów i playstation.
Syndicate content