warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rowery

rower
Autor: ruerto42
Źródło: http://www.flickr.com
Spora część osób przyzwyczajona okazuje się być do przerzutek i do tego, że jak jedzie z górki, to nie musi pedałować. Mimo wszystko dużo większym zainteresowaniem znów cieszą się rowery, w których ciągle należy pedałować, kiedy jedynie obracają się koła.
Autor: sfllaw
Ciepła pogoda sprzyja rowerowym wycieczkom i częstszej zmianie samochodu na rower w przypadku dojazdu do pracy czy na pozostałe zajęcia. Rower pozwala nam ominąć zatory, powstające w mieście, lub zażyć czystego powietrza poza nim.

Gdzie najsłuszniej nabyć odzież trekingową?

Submitted by admin on Mon, 06/06/2016 - 15:06

bieganie jogging
Autor: Leo-setä
Źródło: http://www.flickr.com
Nadeszła wiosna, coraz więcej ludzi uaktywnia się na wszelkich polach. Niektórzy wykonują renowacje w mieszkaniu lub dostosowują ogrody na sezon letni. Inni zakupują rowery, z myślą mocniej aktywnego spędzania wolnego czasu. Jeszcze inni, głównie kobiety, rozpoczynają praktyki pilates na trawie.

W naszym kraju jest wielka moda na jazdę na rowerze

Submitted by admin on Wed, 04/13/2016 - 12:11

rowery
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszym świecie spotykamy się z bardzo mocno lansowaną modą na zdrowy tryb życia. Mnóstwo reklam i programów telewizyjnych krzyczy do nas o tym, jak ważna dla naszego zdrowia jest siłownia i dieta. Ci, którzy nie lubią siłowni, mogą natomiast wybrać jako formę ruchu bieganie na świeżym powietrzu, lub też bardzo teraz popularną jazdę na rowerze.

Rower – styl życia

Submitted by admin on Wed, 08/20/2014 - 10:39

Wraz z nastaniem lata, nadchodzi czas na rowery. Wsiadamy i jedziemy przed siebie, odwiedzamy dawne oglądane miejsca, zaglądamy w zakamarki, do których nie sposób dojechać autem, oddychamy letnim, świeżym powietrzem. Tak, to się nazywa życie.
rower treningowy
Autor: Grao Castellon
Źródło: http://www.flickr.com
Utrzymanie wymarzonej sylwetki to dla wielu z nas bez wątpienia niezmiernie ważne zadanie. Wżyjemy bowiem w relatywnie leniwym społeczeństwie, które wielokrotnie nie jest gotowe do podjęcia wysiłku. Kształtowanie własnej muskulatury z pewnością jest zadaniem wymagającym poświęcenia z naszej strony, tym samym też tylko nieliczni są w stanie je osiągnąć. W tym miejscu pożądane byłoby również przyznać, że nasze wypatrywania wobec sylwetki są stosunkowo rozliczne.
Autor: www.nartyslowacja.pl)
Kiedy decydujemy się na jazdę na rowerze, rolkach, nartach lub łyżwach, to z pewnością wciąż należy poświęcać sporą wagę do naszego bezpieczeństwa. Czy wszystko jest właściwie zapięte oraz przymocowane, czy w właściwy sposób chronimy nasze kolana, lecz też czy dobrze zabezpieczyliśmy naszą głowę w razie gdybyśmy ulegli jakiemuś upadkowi.
Autor: Promaster
Warto w maluchach już od małego rozbudzać zamiłowanie do stosowania sportu, ponieważ wtenczas będziemy mieli szanse być przekonani, że również w dorosłym życiu będą dobrze dbały o własne zdrowie oraz kondycję. A ponieważ mamy szanse zakupić takie urządzenia do ćwiczeń, które posłużą dużym i malutkim, to bez wątpienia nie ma co zwlekać.

Praktyczne prezenty na każdą okazję

Submitted by admin on Mon, 04/28/2014 - 13:53

Zakup prezentów zawsze jest trudną sprawą, zwłaszcza kiedy chce się zrobić obdarowanemu rzeczywistą radość. Jednak jest parę przedmiotów, które sprawdzą się w każdej sytuacji.
Bieżnia do biegania, sprzęt sportowy
Autor: Sport-shop.pl
Źródło: Sport-shop.pl
Niełatwo obecnie zignorować wielorakie prośby lekarzy czy specjalistów o zadbanie o własną . Dla wielu jednak radykalne zerwanie ze własnymi przyzwyczajeniami życiowymi nie bywa się wcale łatwe. Porzucenie lub chociaż pewna zmiana trybu życia przychodzi z olbrzymim trudem. Jak można go pokonać i pokochać sport, taki jaki choćby łyżworolki, z jakiego powodu trzeba się zmierzyć ze swoją słabością?
Syndicate content