warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rowery

rower
Autor: ruerto42
Źródło: http://www.flickr.com
Większość ludzi przyzwyczajana jest do przerzutek i do tego, że jak zjeżdża z górki, to nie powinna pedałować. Jednakże coraz większym powodzeniem ponownie radują się rowery, w których ciągle należy pedałować, gdy tylko kręcą się koła.
Autor: sfllaw
Ciepła aura sprzyja rowerowym wycieczkom i znacznie częstszej zmianie samochodu na jednoślad w przypadku dotarcia do firmy albo na pozostałe zajęcia. Rower pomaga nam przebrnąć przez korki, tworzące się miejscowości, lub zażyć czystego powietrza na jego przedmieściach.

Gdzie najsłuszniej nabyć odzież trekingową?

Submitted by admin on Mon, 06/06/2016 - 15:06

bieganie jogging
Autor: Leo-setä
Źródło: http://www.flickr.com
Nadeszła wiosna, coraz więcej ludzi uaktywnia się na wszelkich polach. Niektórzy wykonują renowacje w mieszkaniu lub dostosowują ogrody na sezon letni. Inni zakupują rowery, z myślą mocniej aktywnego spędzania wolnego czasu. Jeszcze inni, głównie kobiety, rozpoczynają praktyki pilates na trawie.

W naszym kraju jest wielka moda na jazdę na rowerze

Submitted by admin on Wed, 04/13/2016 - 12:11

rowery
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszym świecie spotykamy się z bardzo mocno lansowaną modą na zdrowy tryb życia. Mnóstwo reklam i programów telewizyjnych krzyczy do nas o tym, jak ważna dla naszego zdrowia jest siłownia i dieta. Ci, którzy nie lubią siłowni, mogą natomiast wybrać jako formę ruchu bieganie na świeżym powietrzu, lub też bardzo teraz popularną jazdę na rowerze.

Rower – styl życia

Submitted by admin on Wed, 08/20/2014 - 10:39

Wraz z nastaniem lata, nadchodzi czas na rowery. Wsiadamy i jedziemy przed siebie, odwiedzamy dawne oglądane miejsca, zaglądamy w zakamarki, do których nie sposób dojechać autem, oddychamy letnim, świeżym powietrzem. Tak, to się nazywa życie.
rower treningowy
Autor: Grao Castellon
Źródło: http://www.flickr.com
Podtrzymanie wymarzonej postawy to dla wielu z nas bezsprzecznie niesłychanie relewantne zadanie. Wżyjemy bowiem w relatywnie leniwym społeczeństwie, które wielokrotnie nie jest gotowe do podjęcia wysiłku. Kształtowanie własnej muskulatury bez wątpienia jest zadaniem wymagającym poświęcenia z naszej strony, wobec tego też tylko nieliczni są w stanie je osiągnąć. W tym miejscu wskazane jest zarówno przyznać, że nasze przewidywania wobec sylwetki są stosunkowo różne.
Autor: www.nartyslowacja.pl)
Kiedy decydujemy się na jazdę na rowerze, rolkach, nartach lub łyżwach, to z pewnością wciąż należy poświęcać sporą wagę do naszego bezpieczeństwa. Czy wszystko jest właściwie zapięte oraz przymocowane, czy w właściwy sposób chronimy nasze kolana, lecz też czy dobrze zabezpieczyliśmy naszą głowę w razie gdybyśmy ulegli jakiemuś upadkowi.
Autor: Promaster
Warto w maluchach już od małego rozbudzać zamiłowanie do stosowania sportu, ponieważ wtenczas będziemy mieli szanse być przekonani, że również w dorosłym życiu będą dobrze dbały o własne zdrowie oraz kondycję. A ponieważ mamy szanse zakupić takie urządzenia do ćwiczeń, które posłużą dużym i malutkim, to bez wątpienia nie ma co zwlekać.

Praktyczne prezenty na każdą okazję

Submitted by admin on Mon, 04/28/2014 - 13:53

Kupowanie prezentów nigdy nie jest łatwą rzeczą, przede wszystkim kiedy pragnie się sprawić adresatowi rzeczywistą radość. Na szczęście można znaleźć trochę prezentów, które spełnią się każdych okolicznościach.
Bieżnia do biegania, sprzęt sportowy
Autor: Sport-shop.pl
Źródło: Sport-shop.pl
Niełatwo obecnie ignorować rozmaite wołania lekarzy lub specjalistów o zadbanie o własną . Dla wielu jednak zupełne zerwanie ze swoimi przyzwyczajeniami życiowymi nie bywa się wcale przyjemne. Porzucenie lub chociaż pewna zmiana trybu życia przychodzi z wielkim trudem. Jak można go pokonać i pokochać sport, taki jaki choćby łyżworolki, dlaczego trzeba się zmierzyć ze swoją słabością?
Syndicate content