warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sony

Świetne gry

Submitted by admin on Tue, 07/29/2014 - 16:05

Gry komputerowe
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Wielewybornych gier zostało wydanych przez Sony wyłącznie na PlayStation 3. Przedstawiamy wykaz najbardziej atrakcyjnych i szanowanych tytułów. Każdy z nich to gwarantowana zabawa na długie letnie wieczory oraz mroźne zimowe noce. Wybór z zawężonej listy będzie też wygodniejszy i szybszy.

Najpopularniejsze konsole do gier

Submitted by admin on Thu, 07/04/2013 - 14:47

Na rynku dostępne są konsole do gier wideo firmy Sony, to jest Playstation 3 i marki Microsoft, to znaczy Xbox 360. Dziś bardzo trendy są gry na Xboxa 360 albo gry na Playstation 3. Wybierając obecnie spośród najlepszych propozycji na rynku napotkać można na szczególnie interesujące propozycje producentów. Konsole doskonałych producentów to sprzęty przenośne, które zawojowały rynek już pewien czas temu. Exclusivy cieszą się wśród grających ogromną popularnością, a są to gry z przeznaczeniem na jedną z platform.

Interesujace propozycje – najnowsze gry na konsole

Submitted by admin on Tue, 06/25/2013 - 13:10

 
telewizor
Autor: Samsung Electronics
Źródło: Samsung Electronics
Aktualnie rynek zdominowany został przez różnej maści gry na PS3, na Xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS (przykłady). Patrząc aktualnie na różnego rodzaju gry na Xbox360 spostrzec daje się niesamowita ich różnorodność. Urządzenia przenośne sukcesywnie wypierają zwykłe gry planszowe, kiedyś będące w cenie. Od jakiegoś czasu ma miejsce spór o to, której firmy konsola jest zaliczana do najlepszych na rynku.
Syndicate content