warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

poradniki

Niemowlę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Przyjście na świat dziecka to bez wątpienia ogromnie wymagający okres dla wszelkich rodziców. Taki stan rzeczy możemy wyjątkowo zauważyć pośród nowych rodziców, którzy dopiero po raz pierwszy doświadczają tego pięknego, ale i zarazem wymagającego obowiązku.

Czy fajnie jest mieć pasję?

Submitted by admin on Fri, 07/04/2014 - 09:34

taniec
Wielu ludzi ma problemy ze znalezieniem sobie zajęcia w wolnych chwilach. Wielu z nich bierze niestety wtedy w rękę smartfon lub włącza komputer i rozpoczyna granie. Jest to najprostsze wyjście, które nie wymaga zaangażowania, lecz czy naprawdę dobre? Patrząc na młodzież widać, że malejąca jej liczba posiada jakieś interesujące zainteresowania albo będzie chciało robić coś niespotykanego.
poprzebierane dzieci
Autor: davitydave
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo czyta się o dobrym rozwoju własnego dziecka. Jednak gdyby tak konkretnie wejść w ten temat, jakby nie patrzeć nie za bardzo wiemy o co chodzi. Na szczęście ciągle są pisane wartościowe teksty, dzięki którym wreszcie rodzice mają możliwość zwiększyć zakres własnej wiedzy odnośnie wychowywania swojego dziecka. Bardzo często pewni rodzice mawiają otwarcie, że jeśli niegdyś potrafiono sobie poradzić z wychowywaniem swoich dzieci, to w zupełności nie potrzebują żadnych artykułów zamieszczanych na portalach internetowych.
Syndicate content