warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

poradniki

Niemowlę
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Przyjście na świat dziecka to na pewno niesłychanie wymagający okres dla każdych rodziców. Taki stan rzeczy możemy przede wszystkim zauważyć pośród nowych rodziców, którzy dopiero po raz pierwszy doświadczają tego pięknego, ale i jednocześnie wymagającego obowiązku.

Czy fajnie jest mieć pasję?

Submitted by admin on Fri, 07/04/2014 - 09:34

taniec
Wielu ludzi ma problemy ze znalezieniem sobie zajęcia w wolnych chwilach. Wielu z nich bierze niestety wtedy w rękę smartfon lub włącza komputer i rozpoczyna granie. Jest to najprostsze wyjście, które nie wymaga zaangażowania, lecz czy naprawdę dobre? Patrząc na młodzież widać, że malejąca jej liczba posiada jakieś interesujące zainteresowania albo będzie chciało robić coś niespotykanego.
poprzebierane dzieci
Autor: davitydave
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo czyta się o prawidłowym rozwoju własnego dziecka. Jednakże gdyby tak szczegółowo wejść w owy temat, w sumie nie za bardzo wiemy o co chodzi. Na szczęście ciągle są pisane wartościowe teksty, dzięki to którym nareszcie rodzice mogą zwiększyć zakres swojej wiedzy na temat wychowywania swojego dziecka. Bardzo często pewni ludzie mówią głośno, że jeżeli kiedyś radzono sobie z wychowywaniem własnych dzieci, to w zupełności nie potrzebują żadnych tekstów umieszczanych na portalach.
Syndicate content