warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Monopoly

planszówka karciana
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele rodzin spędza aktualnie ze sobą mało czasu, jako że ich członkowie są zazwyczaj zawsze czymś zajęci - szkoła, praca, obowiązki domowe, to wszystko sprawia, że więzi rodzinne niekiedy się rozluźniają, a warto się o nie zatroszczyć. Jak? Przykładowo wieczorami, zamiast oglądania filmów, można zdecydować się na zagranie w gry planszowe. Ich wybór jest naprawdę bardzo zróżnicowany, wobec tego na pewno każda rodzina będzie w stanie odszukać dla siebie stosowną ofertę.
planszówka
Autor: wetwebwork
Źródło: http://www.flickr.com
Wolne popołudnie to idealny czas na cieszenie się rodziną. Można wtedy wspólnie porozmawiać, zjeść pyszny obiad i cieszyć się chwilami, gdy wszyscy są razem, co wszakże nie zdarza się za często. Dobrze jest wtedy zastanowić się nad dodatkowymi atrakcjami, dzięki którym jeszcze fajnie będzie można spędzić dany dzień. Rewelacyjnym pomysłem są gry planszowe, ale w jakim miejscu we Wrocławiu mamy szansę je kupić?
Syndicate content