warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rodzina

harcerze
Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com
Nadchodzi czas wakacyjny, szczególnie wyczekiwany przez zmęczone szkolnymi zobowiązaniami dzieci. występuje ogromna ilość wyborów wycieczek na ten wolny okres. Trzeba spożytkować go mądrze oraz wytypować właściwą uciechę dla swojej pociechy. Szczególnym powodzeniem cieszą się w obecnych czasach obozy harcerskie oferujące idealna zabawę w pobliżu przyrody. Znakomitym rozwiązaniem są także wspólne, rodzinne wypady, zacieśniające kontakty wśród najbliższych. Jednak nie tylko wybór rozwiązań na wakacje jest istotny, warto także pamiętać o odpowiednim wyposażeniu.

Warto nieść pomoc . Skoro to tak łatwe.

Submitted by admin on Wed, 03/16/2016 - 11:05

pomoc
Autor: Joe Loong
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnym czasie udzielanie pomocy innym jest niezwykle łatwe. Akcje pomocowe oraz działania na rzecz biednych, schorowanych czy doświadczonych przez życie ludzi już nie są kojarzone z grupą zapaleńców, ale na stałe wpisały się w naszą codzienność.
mikołaj w przedszkolu
Źródło: flickr.com
Gdy zbliża się okres Bożego Narodzenia, największą wesołość z oczekiwania i szykowania do świąt czują małe dzieci. W takim czasie piszą list do św. Mikołaja, mają nadzieję na wór prezentów, a ich największym powodem do niepokoju jest to, czy zapracowały i były posłuszne przez cały rok. Ważnym przedsięwzięciem jest Mikołaj w przedszkolu.
Gra planszowa
Autor: Angelia Sims
Źródło: http://www.flickr.com
Wspólne spędzanie czasu okazuje się bardzo istotne, pomaga ulepszać więzi w rodzinie i nawiązywać lepsze stosunki. Trzeba od czasu do czasu oddawać się rodzinnej zabawie, to świetna propozycja, żeby organizować sobie czas oraz przyjemnie spędzić go z rodziną.
gra komputerowa
Autor: Cauthon
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna nie ma w tym nic złego pod warunkiem że robi się to rozsądnie, a także wybiera odpowiednie gry. Jeżeli ktoś przesiaduje połowę dnia przed ekranem komputera, zaniedbując zawodowe obowiązki czy szkołę, to jednak trochę przesadza z graniem i powinien odrobinę zwolnić. Ważny jest również wybór odpowiednich gier, szczególnie jeżeli chodzi o młodzież i dzieci.

Zalety gier planszowych logicznych

Submitted by admin on Mon, 09/15/2014 - 14:55

Gra planszowa
Autor: Angelia Sims
Źródło: http://www.flickr.com
Niełatwo jest aktualnie oderwać maluchy od komputera. Dodatkowo – sami dorośli kochają spędzać czas przy elektronicznych rozrywkach, pozwalając na to także swoim pociechom. Nie tak dawno najistotniejsze było jak najszybsze wyjście na dwór, zabawy na drabinkach, podchody lub zwyczajna huśtawka.

Granie razem sprzyja pogłębianiu więzi rodzinnych!

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 11:05

konsola ouiya
Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo alarmujące dane: znacznie zanikają ostatnimi czasy więzi rodzinne. Nawet chodzi o bardzo bliską rodzinę! Trzeba zatem w tych bardzo zwariowanych czasach oglądać się za takimi sposobami, dzięki to którym po prostu akurat nasza rodzina będzie w dużo lepszej kondycji. A czy to tak naprawdę możliwe?
Sklep z grami planszowymi
Autor: Volgar
Źródło: http://www.flickr.com
Fajnych sposobów na spędzenie wolnych chwil jest od zatrzęsienia - wyłącznie ograniczają nas pieniądze oraz no właśnie brak wolnego czasu. W sumie to takie zamknięte koło: gdy mamy dużo kasy, tak czy siak miewamy ogromne kłopoty z ich wydawaniem, ponieważ doba jest bardzo krótka. To chroniczna przypadłość u zaharowanych ludzi. Choć w sumie nawet słabo albo przeciętnie zarobkujący również mają kłopoty z brakiem czasu. No takie czasy. Kiedy odliczymy od 24 godzin spanie, pracę, dojazd autem albo transportem miejskim, a jeszcze oprócz tego doliczymy czas jaki musielibyśmy władować w typowe prace domowe, spostrzeżemy, że chroniczny brak czasu jest ogromnym problemem.

Pomysły na prezenty komunijne

Submitted by admin on Wed, 04/16/2014 - 16:16

Komunijne prezenty
Autor: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim dziesięcioleciu średnia cena prezentu komunijnego wzrosła nawet kilka razy. W latach 90 do najchętniej dawanych upominków zaliczały się: rowery, zegarki, klocki i inne zabawki. Na dzień dzisiejszy zwykle preferowane są urządzenia elektroniczne: konsole do gier, tablety, smartfony, laptopy i tak dalej. Budżety niektórych przyjęć z okazji pierwszej komunii potrafią dorównać na chwilę obecną środkom potrzebnym na wyprawienie wystawnych wesel.
Syndicate content