warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rodzina

harcerze
Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com
Nadchodzi czas wakacyjny, zwłaszcza wyczekiwany przez przemęczone szkolnymi zobowiązaniami dzieci. występuje bardzo dużo wyborów wycieczek na ten wolny okres. Powinno się zużytkować go mądrze oraz wyłonić perfekcyjną rozrywkę dla swojej pociechy. Szczególnym sukcesem cieszą się w obecnych czasach obozy harcerskie oferujące idealna rozrywkę w pobliżu przyrody. Idealnym rozwiązaniem są także wspólne, rodzinne eskapady, zacieśniające więzi pośród najbliższych. Jednak nie tylko wybór rozwiązań na wakacje jest konieczny, powinno się także pamiętać o odpowiednim oprzyrządowaniu.

Warto nieść pomoc . Skoro to tak łatwe.

Submitted by admin on Wed, 03/16/2016 - 11:05

pomoc
Autor: Joe Loong
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnym czasie udzielanie pomocy innym jest niezwykle łatwe. Akcje charytatywne i działania na rzecz biednych, chorych czy też pokrzywdzonych przez życie bliźnich już nie są domeną kilku pasjonatów, ale na stałe wpisały się w naszą świadomość.
mikołaj w przedszkolu
Źródło: flickr.com
Kiedy zbliża się czas Bożego Narodzenia, ogromną wesołość z wyczekiwania i szykowania do świąt czują małe dzieciaki. W takim czasie wysyłają listę życzeń do św. Mikołaja, mają nadzieję na wór prezentów, a ich największym powodem do niepokoju jest to, czy zapracowały i były posłuszne w ostatnim roku. Wielkim wydarzeniem jest Mikołaj w przedszkolu.
Gra planszowa
Autor: Angelia Sims
Źródło: http://www.flickr.com
Wspólne spędzanie czasu okazuje się wyjątkowo ważne, pomaga zacieśniać relacje w rodzinie i zawiązywać lepsze stosunki. Trzeba czasami oddawać się rodzinnej zabawie, to doskonała propozycja, żeby zorganizować sobie czas oraz przyjemnie spędzić go z bliskimi.
gra komputerowa
Autor: Cauthon
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna nie ma w tym nic złego przy założeniu że robi się to z rozsądkiem, a także wybiera odpowiednie gry. Jeżeli ktoś przesiaduje połowę dnia przy komputerze, zaniedbując zawodowe obowiązki czy szkołę, to niestety trochę przesadza z grami i powinien trochę przystopować. Ważny jest również wybór właściwych gier, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci i młodzież.

Zalety gier planszowych logicznych

Submitted by admin on Mon, 09/15/2014 - 14:55

Gra planszowa
Autor: Angelia Sims
Źródło: http://www.flickr.com
Ciężko jest obecnie oderwać maluchy od komputera. Poza tym – sami dorośli uwielbiają spędzać wolne chwile przy elektronicznych rozrywkach, zezwalając na to także swoim pociechom. Niegdyś najistotniejsze było jak najszybsze pójście na dwór, zabawy na drabinkach, podchody lub zwyczajna huśtawka.

Granie razem sprzyja pogłębianiu więzi rodzinnych!

Submitted by admin on Tue, 07/01/2014 - 11:05

konsola ouiya
Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo alarmujące wiadomości: znacząco zanikają w ostatnim czasie więzi rodzinne. I nawet chodzi o bliską rodzinę! Należy w takim razie w tych mocno zwariowanych czasach oglądać się za tymi metodami, dzięki to którym po prostu nasza rodzina będzie w o wiele lepszej kondycji. A czy to tak naprawdę możliwe?
Sklep z grami planszowymi
Autor: Volgar
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawych sposobów na spędzenie wolnych chwil jest od zatrzęsienia - wyłącznie ograniczają nas pieniądze i no właśnie brak wolnych chwil. Tak naprawdę to takie zamknięte koło: gdy posiadamy sporo kasy, tak czy siak mamy ogromne problemy z ich wydawaniem, ponieważ doba jest bardzo krótka. To chroniczna przypadłość u zapracowanych ludzi. Chociaż tak naprawdę nawet słabo albo przeciętnie zarobkujący także mają kłopoty z brakiem wolnego czasu. Takie mamy czasy. Kiedy odliczymy od 24 godzin spanie, pracę zawodową, dojazd autem bądź transportem miejskim, a jeszcze oprócz tego wliczymy czas, który musielibyśmy wpakować w prace domowe, dojdziemy do wniosku, że ciągły brak czasu jest ogromnym utrapieniem.

Pomysły na prezenty komunijne

Submitted by admin on Wed, 04/16/2014 - 16:16

Komunijne prezenty
Autor: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim dziesięcioleciu średnia cena prezentu komunijnego wzrosła nawet kilkakrotnie. W latach 90 do najczęściej dawanych upominków zaliczały się: rowery, zegarki, klocki i inne zabawki. Obecnie zwykle preferowane są elektroniczne gadżety: konsole do gier, tablety, smartfony, komputery itp. Budżety niektórych przyjęć komunijnych potrafią dorównać dziś budżetom wystawnych wesel.
Syndicate content