warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Barbie

Lalki nadal są modne

Submitted by admin on Thu, 07/24/2014 - 12:25

Lalka wiedźma
Autor: Jose M Martin Jimenez
Źródło: http://www.flickr.com
Choć aktualne realia są mocno odmienne, niż te sprzed powiedzmy 20 lat, to jednak trudno nie dostrzec, że akurat w przypadku lalek pewnie rzeczy są bądź co bądź stałe, przenigdy nie ulegają zmianom. A więc - lalki są nadal mega modne, zdecydowana większość dziewczynek bardzo lubi bawić się lalkami.
Lalka Monster High
Autor: hazeltwilight
Źródło: http://www.flickr.com
Niby można powiedzieć, że zakup zwykłej lalki dla córki to tak czy siak nie jest zbytnio ciekawy temat. Jednakże ciężko nie zauważyć, iż na autentycznie każdy temat można pisać, rozmawiać. Jakby nie patrzeć rodzice nie orientują się całkowicie, które lalki z bajek są teraz powszechne.

Naprawdę warto kupić swojej córce lalkę

Submitted by admin on Wed, 07/23/2014 - 09:50

Lalka Barbie
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Córka chciałaby, aby rodzice nareszcie zakupili jej lalkę? No cóż, bez wątpienia lalki są nieustannie bardzo powszechne wśród dzieciaków. No i doskonale, bo w sumie rzeczywistość jest taka, że lalki gwarantują fantastyczną zabawę.
lalki Monster High
Autor: Malik Bagci
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki są najlepszym wyjściem na zajmowanie czasu dzieci. Nie to jest jednak najważniejsze. Zabawka – mimo, że jest tylko przedmiotem – jest metodą kształtującą kreatywność, hobby i możliwości intelektualne naszego dziecka. Oprócz tego wpływa na na osobowość oraz kształtuje wyczucie piękna. Główne zastosowanie lalek z perspektywy nauki jest wykreowanie w naszym dziecku poczucia odpowiedzialności, szacunku względem otoczenia oraz dbałości o własne przedmioty.

Jaki prezent uraduje dziecko

Submitted by admin on Tue, 02/19/2013 - 17:20

zabawki
Autor: Le Pukka Concept Store
Źródło: Le Pukka Concept Store
Wybierając podarunek dla przedszkolaka z łatwością zdarza się pogubić pośród wielości barwnych zabawek dostępnych na rynku. W teraźniejszych czasach, gdy dzieci mają nadzwyczaj dużo zabawek, tylko skromna ich część przyciąga uwagę tak, że będą cieszyć dłużej niż przez moment.
Syndicate content