warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

grafika

online
Autor: Linda Katehi
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach wiele osób bawi się grając w różne gry. A tych jest mnóstwo. Ludzie szukają gier, które ich zaskoczą, wciągną zupełnie. Niektóre gry bywają spokojne a część jest szalona i nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Oczywiście po jakimś czasie gra może nas nudzić, ale w tym momencie na sto procent pojawi się już następna częśćalbo podobna gra, która znowu okaże się dla nas numerem jeden.

Czy zainteresuje nas grepolis?

Submitted by admin on Wed, 04/13/2016 - 13:10

gra
Autor: SAPPHIRE
Źródło: SAPPHIRE
Co oferują nam gry komputerowe?

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że gry komputerowe okazują się być znacznie fajniejsze, ich grafika oraz fabuła bardzo często okazuje się być tak niesamowicie pociągająca, że ciężko nam się od nich odłączyć oraz zatracimy się w wirtualnym świecie. Nic zatem zaskakującego, że coraz więcej osób lubi te gry, a co się z tym wiąże, że pragną oni sprawdzić się w rozgrywkach z odmiennymi graczami, którzy podzielają ich hobby. przez to właśnie nie powinno nas dziwić, że co chwilę pokazują się nowe oferty, które pragną znaleźć się w polu zainteresowań miłośników tego rodzaju rozrywki.
gra
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Chętnie będziemy sięgać po gry planszowe
Może się niektórym wydawać, że gry komputerowe w powiązaniu z tymi na konsole zupełnie zdominowały popularne kiedyś gry planszowe. Prawda jednak będzie taka, że znacznie więcej osób wybiera ten drugi typ gier, wiedząc że w nie można zagrać całą rodziną, a co więcej ciągle można je zabierać ze sobą, gdy gdzieś wyjeżdżamy. To sprawia, że na pewno wiele osób naprawdę chętnie po nie sięga.
granie na imprezie
Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com
Od wieków człowiek wymyślał gry, które miały przede wszystkim pełnić zadanie rozrywkowe, ale przeważnie także znakomicie trenowały umysł.
Mężczyzna przy komputerze
Autor: Marcin Wichary
Źródło: http://www.flickr.com
Zaledwie kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości mogły zachwycać graczy swoją grafiką. Cut scenki, które w dniu dzisiejszym przywołałyby tylko uśmiech politowania, wtedy rozpalały serca i wyobraźnie. To nie grafika była głównym atrybutem. Podstawową rolę odgrywała historia.
wzory
Autor: Technolux
Źródło: Technolux
Hydrografiką oznaczamy procedurę naniesienia obrazu na rozmaitego typu powierzchnie. Może to być tworzywo sztuczne, ceramika, drewno, lub szkło. Dzięki tej metodzie jest możliwość przekazać obraz na nawierzchnie płaskie, oraz te o nieregularnym zarysie.

W GoodGame Empire możemy poczuć się jak władca

Submitted by admin on Mon, 04/27/2015 - 09:23

zabawa
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Gry MMORPG pomagają nawiązać kolejne znajomości. Bardzo dużą popularnością radują się gry komputerowe, chociaż te w których mierzymy się z komputerem, lub przeciw komuś kto siedzi obok nas na krześle niesamowicie prędko się znudziły. Przez to także twórcy gier opracowali gry MMORPG, w których w czasie rzeczywistym mierzą się ze sobą setki, a czasem nawet i tysiące graczy z całego świata.

Gry, które aktywizują pomysłowość

Submitted by admin on Fri, 09/05/2014 - 11:53

gra
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe odznaczają się dziś dość dużym zainteresowaniem, gdyż są świetnym sposobem na nudę. Dodatkowo, dostarczają emocji, jakie niekiedy są nieosiągalne w normalnym życiu. Trzeba jednak starać się wybierać takie propozycje, jakie nie będą wyłącznie rozrywką, ale pozwolą także na rozwijanie swojej wyobraźni i posiadanych umiejętności - między innymi strategiczne. Dużo gier, które są oferowane na teraźniejszym rynku wymaga myślenia, tym samym na pewno każda osoba będzie w stanie odszukać znakomitą dla siebie propozycję.
PlayStation Vita
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo tego, że smartfony oraz tablety zyskują coraz większą popularność, to przenośne konsole cały czas posiadają stałe grono swoich zwolenników. Tak naprawdę konsole są znacznie wygodniejsze do grania, niż urządzenia posiadające tylko dotykowy ekran. Na przykład jedna z niedawno zaoferowanych do dystrybucji konsol, to znaczy sony PS Vita to nieduże, ale ogromnie funkcjonalne urządzenie, które zadowolić może nawet najbardziej wymagających graczy. Dotykowy ekran z pięciocalową przekątną to dzisiaj typowa wielkość wśród urządzeń przenośnych.

Najbardziej osławione gry komputerowe

Submitted by admin on Fri, 06/13/2014 - 11:53

Gry komputerowe
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe charakteryzują się współcześnie dużym zainteresowaniem, zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. Wiele osób traktuje je jako pewnego rodzaju hobby i jest gotowych wydać faktycznie dosyć dużo pieniędzy na potrzebny sprzęt oraz nowe gry, które są wypuszczane na rynek. Jednym z najbardziej popularnych rodzajów są tradycyjne gry strzelanki. Ich akcja najczęściej jest dość porywająca i zasadza się wokół konkretnego konfliktu. Takie gry trzymają w napięciu, wobec tego na rynku stale pojawiają się kolejne. Ich autorzy mają bowiem pewność, że z miejsca odniosą rzeczywiście dosyć duży sukces. Podobnym zainteresowaniem charakteryzują się rzecz jasna gry wojenne.
Syndicate content