warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

grafika

online
Autor: Linda Katehi
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wiele ludzi bawi się grając w w przeróżne gry. A tych jest bardzo dużo. Ludzie szukają gier, które mogą ich zaskoczyć, wciągną całkowicie. Niektóre gry bywają spokojne a inne są szalone i nigdy nie mamy pojęcia, co się wydarzy. Wiadomo, że po pewnym czasie gra może się znudzić, ale w tym momencie na sto procent pojawi się już jej kontynuacjaalbo podobna gra, która znowu stanie się dla nas najlepsza.

Czy zainteresuje nas grepolis?

Submitted by admin on Wed, 04/13/2016 - 13:10

gra
Autor: SAPPHIRE
Źródło: SAPPHIRE
Gry komputerowe mają możliwość nas zabierać w kolejny świat

Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że gry komputerowe okazują się być znacznie lepsze, ich grafika oraz fabuła niesamowicie często jest tak bardzo wciągająca, że ciężko nam się od nich odłączyć i zatracamy się w wirtualnym świecie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej ludzi lubi te gry, a co się z tym łączy, że pragną oni testować się w zmaganiach z odmiennymi graczami, którzy podzielają ich hobby. z tego powodu właśnie nie powinno nas zaskakiwać, że co jakiś czas pojawiają się kolejne propozycje, które chcą odnaleźć się w polu zainteresowań miłośników tego rodzaju rozrywki.
gra
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Gry planszowe zrobią się znacznie ciekawsze
Może się niektórym wydawać, że gry komputerowe w powiązaniu z tymi na konsole całkowicie wyparły lubiane kiedyś gry planszowe. Prawda mimo wszystko jest taka, że coraz więcej osób bierze ten drugi typ gier, wiedząc że w nie możemy grać całą familią, a co więcej ciągle można je zabrać ze sobą, jeśli gdzieś pojedziemy. To spowoduje, że rzeczywiście sporo osób naprawdę chętnie po nie sięga.
granie na imprezie
Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com
Różne rodzaju gry powstawały już w czasach starożytnych i ich głównym zadaniem było zapewnianie rozrywki, jednakże przy okazji trenowały one umysł.
Mężczyzna przy komputerze
Autor: Marcin Wichary
Źródło: http://www.flickr.com
Dopiero kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości potrafiły zniewalać graczy swoją grafiką. Filmiki, które w tej chwili przyzwałyby zaledwie uśmiech politowania, wtedy rozgrzewały serca i wyobraźnie. To nie grafika była priorytetem. Fundamentalną rolę odgrywała rozgrywka.
wzory
Autor: Technolux
Źródło: Technolux
Hydrografiką nazywamy procedurę naniesienia obrazu na przeróżnego rodzaju powierzchnie. Może to być tworzywo sztuczne, ceramika, drzewo, albo szkło. Dzięki tej metodzie można przenieść obraz na powierzchnie płaskie, także te o nietypowym konturze.

W GoodGame Empire możemy poczuć się jak władca

Submitted by admin on Mon, 04/27/2015 - 09:23

zabawa
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Gry MMORPG cieszą się ogromną popularnością. Bardzo wielką popularnością radują się gry komputerowe, choć te w których gramy z komputerem, albo przeciwko komuś kto siedzi obok nas na kanapie bardzo prędko się znudziły. Przez to także producenci gier opracowali gry MMORPG, w których w czasie realnym grają setki, a od czasu do czasu nawet i tysiące graczy z całego świata.

Gry, które aktywizują pomysłowość

Submitted by admin on Fri, 09/05/2014 - 11:53

gra
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe charakteryzują się obecnie dosyć dużym zainteresowaniem, jako że są świetnym sposobem na nudę. W dodatku, dostarczają emocji, jakie z reguły są nieosiągalne w codziennym życiu. Warto jednakże starać się wybierać takie propozycje, jakie nie będą wyłącznie rozrywką, ale dadzą możliwość również na rozwijanie własnej wyobraźni i posiadanych umiejętności - na przykład strategiczne. Wiele gier, które są dostępne na dzisiejszym rynku wymaga myślenia, dlatego na pewno każda osoba będzie w stanie odszukać pasującą dla siebie propozycję.
PlayStation Vita
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo tego, że tablety i smartfony zdobywają coraz większą popularność, to niewielkie konsole bez przerwy mają stałe grono zwolenników. Przede wszystkim przenośne konsole są dużo bardziej wygodne do grania, niż sprzęty które posiadają tylko dotykowy ekran. Przykładowo jedna z ostatnio wypuszczonych na rynku konsol, to znaczy sony PS Vita to niewielkie, ale bardzo praktyczne urządzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy. Ekran dotykowy o przekątnej 5 cali to obecnie standard wśród przenośnych sprzętów.

Najbardziej osławione gry komputerowe

Submitted by admin on Fri, 06/13/2014 - 11:53

Gry komputerowe
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem, zarówno wśród pań, jak i wśród mężczyzn. Sporo osób traktuje je jako pewnego rodzaju hobby i jest gotowych wydać naprawdę dosyć dużo pieniędzy na niezbędny sprzęt oraz nowe gry, które są wypuszczane na rynek. Jednym z najbardziej popularnych rodzajów są powszechne gry strzelanki. Ich akcja zazwyczaj jest dość porywająca i opiera się wokół jakiegoś konfliktu. Takie gry generują napięcie, tym samym na rynku ciągle pojawiają się nowe. Ich autorzy mają bowiem gwarancję, że z miejsca odniosą rzeczywiście dosyć duży sukces. Takim samym zainteresowaniem cieszą się naturalnie gry wojenne.
Syndicate content