warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

obraz

Długopis z kamerą
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Skryta kamera DV Pen to kamera, jaka zapewnia znaczące bezpieczeństwo użycia. Przez założenie jej w długopisie, jaki możemy posiadać stale przy sobie czy też pozostawić w pomieszczeniu. Następny nowomodny ekwipunek to kamera sportowa o małych rozmiarach . Pozwala na praktyczną i ukradkową rejestrację otoczenia, dzięki fenomenalnym parametrom i dodatkowo aktywacji nagrywania dźwiękiem wydobytym w otoczeniu.
granatowy kontroler Xbox
Autor: TIM HOGGARTH
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie na miłośników grania czeka tak wiele najróżniejszych sprzętów, że ciężko wręcz wybrać, co kupić. W czasie czekania na autobus czy szkolnej przerwy doskonale sprawdzą się niewielkie, wygodne konsole lub smartfony albo tablety. Niewielkie rozmiary nie są wcale przyczyną tego, że będzie się źle na nich grać, ponieważ poziomem wydajności już dawno przegoniły komputery sprzed kilkunastu lat. Do grania stacjonarnego, w mieszkaniach dużo lepsze powinny być normalne komputery z mocną kartą graficzną, a także coraz wydajniejsze laptopy, z których część posiada już podzespoły które gwarantują wygodne, udane granie.

W jakie pozycje grać na Playstation 4

Submitted by admin on Thu, 11/07/2013 - 11:24

PlayStation4
Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com
Oferowane obecnie na szeroką skalę gry komputerowe oraz gry na konsole preferowane są przez rozeznanych w temacie pasjonatów zgodnie z preferencjami, jak również według panujących aktualnie na rynku trendów. Szczególnie często wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne oraz doskonałą jakość zabawy doceniło już wielu graczy. Już niedługo będziesz mógł zagrać w Turismo ze swoją dziewczyną, ponieważ i ona wpadnie w wir grania!
Syndicate content