warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

obraz

Długopis z kamerą
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Skryta kamera DV Pen to kamera, która zapewnia duże bezpieczeństwo użycia. Poprzez założenie jej w długopisie, który możemy mieć zawsze przy sobie lub pozostawić w pomieszczeniu. Kolejny dzisiejszy aparat to kamera sportowa o niewielkich rozmiarach . Pozwala na użyteczną i ukradkową rejestrację otoczenia, dzięki imponującym parametrom a także aktywacji nagrywania dźwiękiem odkrytym w otoczeniu.
granatowy kontroler Xbox
Autor: TIM HOGGARTH
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie na wielbicieli grania czeka tak dużo różnych urządzeń, że trudno czasami wybrać, co zakupić. Podczas oczekiwania na tramwaj czy szkolnej przerwy bardzo dobrze sprawdzą się małe, poręczne smartfony, tablety lub konsole. Niewielkie wymiary nie są wcale przyczyną tego, że się źle na nich gra, ponieważ wydajnością już dawno przegoniły sprzęt komputerowy sprzed dekady. Do grania stacjonarnego, w domu zdecydowanie lepiej sprawdzają się normalne komputery z mocnymi kartami graficznymi, ale również coraz wydajniejsze laptopy, z których spora ilość za już zamontowane podzespoły które gwarantują wygodne, udane granie.

W jakie pozycje grać na Playstation 4

Submitted by admin on Thu, 11/07/2013 - 11:24

PlayStation4
Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com
Oferowane dzisiaj na szeroką skalę gry komputerowe oraz gry na konsole preferowane są przez rozeznanych w temacie graczy zgodnie z preferencjami, jak również według panujących aktualnie na rynku trendów. Najczęściej wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne oraz wysoką jakość zabawy doceniło już wielu graczy. Już za jakiś czas będziesz mógł zagrać w Turismo ze swoją dziewczyną, gdyż i ona wpadnie w wir grania!
Syndicate content