warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

obraz

Długopis z kamerą
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Skryta kamera DV Pen to kamera, która zapewnia duże bezpieczeństwo użycia. Poprzez zainstalowanie jej w długopisie, który możemy mieć stale przy sobie bądź pozostawić w pomieszczeniu. Inny nowomodny ekwipunek to kamera sportowa o małych rozmiarach . Pozwala na pożyteczną i dyskretną rejestrację otoczenia, dzięki wspaniałym parametrom oraz aktywacji nagrywania dźwiękiem odkrytym w otoczeniu.
granatowy kontroler Xbox
Autor: TIM HOGGARTH
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach na wielbicieli grania czeka tak dużo różnych sprzętów, że trudno czasami wybrać, co zakupić. W czasie oczekiwania na tramwaj czy szkolnej przerwy bardzo dobrze sprawdzą się małe, wygodne konsole lub smartfony albo tablety. Niewielkie wymiary nie są jednak powodem tego, że będzie się źle na nich grać, ponieważ wydajnością już dawno przeskoczyły sprzęt komputerowy sprzed kilkunastu lat. Do stacjonarnego grania, w mieszkaniach zdecydowanie lepsze powinny być tradycyjne komputery PC z mocnymi kartami graficznymi, ale również coraz wydajniejsze notebooki, z których część za już zamontowane komponenty gwarantujące wygodne, udane granie.

W jakie pozycje grać na Playstation 4

Submitted by admin on Thu, 11/07/2013 - 11:24

PlayStation4
Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com
Proponowane dziś na szeroką skalę gry komputerowe oraz gry na konsole preferowane są przez tematycznych graczy względem swojego gustu, jak również według panujących obecnie na rynku trendów. Najczęściej wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne i wysoką jakość zabawy pochwaliło już mnóstwo graczy. Już wkrótce będziesz mógł grać w Turismo ze swoją dziewczyną, ponieważ i ona wpadnie w wir grania!
Syndicate content