warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

obraz

Długopis z kamerą
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Skryta kamera DV Pen to kamera, która zapewnia duże bezpieczeństwo użycia. Poprzez założenie jej w długopisie, który możemy mieć zawsze przy sobie lub pozostawić w pomieszczeniu. Kolejny dzisiejszy aparat to kamera sportowa o niewielkich rozmiarach . Pozwala na użyteczną i ukradkową rejestrację otoczenia, dzięki imponującym parametrom a także aktywacji nagrywania dźwiękiem odkrytym w otoczeniu.
granatowy kontroler Xbox
Autor: TIM HOGGARTH
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie na miłośników grania czeka tak dużo różnych sprzętów, że ciężko czasami wybrać, co kupić. Podczas oczekiwania na tramwaj czy szkolnej przerwy bardzo dobrze sprawdzą się niewielkie, wygodne konsole lub smartfony albo tablety. Nieduże wymiary nie są jednak powodem tego, że będzie się źle na nich grać, ponieważ wydajnością już dawno przegoniły sprzęt komputerowy sprzed kilkunastu lat. Do grania stacjonarnego, w domu zdecydowanie lepiej sprawdzają się normalne komputery PC z mocnymi kartami graficznymi, ale również coraz bardziej wydajne notebooki, z których spora ilość posiada już podzespoły gwarantujące udane, wygodne granie.

W jakie pozycje grać na Playstation 4

Submitted by admin on Thu, 11/07/2013 - 11:24

PlayStation4
Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com
Oferowane obecnie na szeroką skalę gry komputerowe oraz gry na konsole preferowane są przez rozeznanych w temacie pasjonatów zgodnie z preferencjami, jak również według panujących aktualnie na rynku trendów. Szczególnie często wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne oraz doskonałą jakość zabawy doceniło już wielu graczy. Już niedługo będziesz mógł zagrać w Turismo ze swoją dziewczyną, ponieważ i ona wpadnie w wir grania!
Syndicate content