warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

planszówki

monopol
Autor: PR Executive
Wakacje to cudowny czas, kiedy przez większą część dnia jesteśmy na dworze. Pływamy w morzu, chodzimy po górach, zwiedzamy, zajadamy się regionalnymi pysznościami i tak zwyczajnie cieszymy się latem. Czasami jednak pogoda robi nam figla i pada deszcz.
Strategiczna gra planszowa
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś gry planszowe cieszyły się najogromniejszą sławą, chyba nie było dziecka, jakie nie posiadałoby chociażby kilku gier planszowych. Grywanie w gry planszowe było kapitalną rozrywką i cudowną zabawą, nie jedynie dla dzieci, ale również dla całych rodzin.
gry edukacyjne
Autor: Bo Jørgensen
Źródło: http://www.flickr.com
Interesujące planszówki to z pewnością znakomity pomysł, żeby idealnie spędzić czas ze znajomymi. Nie tylko potrafią zapewnić zabawę na dużo godzin, ale także nieraz są wyjątkowo rozwojowe – na przykład bardzo wspaniale rozwijają myślenie strategiczne , a także analityczne, a rozgrywka potrafi być bardzo emocjonująca. Nie bez powodu teraz rozgrywane są nawet turnieje w niektóre słynne planszówki bitewne.
Karty do gry
Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Rozrywka to jedna z najsympatyczniejszych form aktywności człowieka w każdym wieku. Czasami potrzeba do niej przedmiotów, a czasem wystarcza wyłącznie pomysłowość. Zabawa dzieci może przybierać różne formy: swobodnej aktywności, udawania postaci, śpiewania, tańca, malowania, muzykowania. Dzieci mogą również uprzyjemniać sobie czas układając puzzle, bawiąc się lalkami, budując z klocków czy też grając przy pomocy gier karcianych.

Moda na rozmaite wciągające planszówki

Submitted by admin on Fri, 02/06/2015 - 10:14

Strategiczna gra planszowa
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Duża liczba dostępnych na rynku zabawek może teraz nieraz powodować pewnego rodzaju zakłopotanie u rodzica. W nawale wielu rozmaitych obiektów ciężko jest bowiem czasami wybrać to co, ustalone dziecko w istocie chciałoby dostać.
myszka do grania
Autor: pascal lefevre
Źródło: http://www.flickr.com
Co jest najlepsze na wolny czas ? Na pewno znaleźć można wiele ciekawych propozycji, jednakowoż nie każda z nich jest zawsze możliwa do realizacji. Rozpocznijmy od tego, że każdy plan może być dobry, ale tylko na tyle, na ile spełnić się go da. To może i banał, ale wielu o tym nie pamięta. Przecież planując coś na świeżym powietrzu musimy liczyć się ze zmienną pogodą, identycznie w zimę wszystko należałoby organizować w domu, no chyba, że umawiamy się na sanki lub kulig. Bardzo często więc jest tak, że jedyną możliwością jest dom, to w nim musimy umieć zorganizować coś ciekawego i interesującego.
planszówki
Autor: Ronald Sarayudej
Źródło: http://www.flickr.com
Chłodne popołudnia mogą ciągnąć się w nieskończoność, jeśli jest się zmuszonym spędzić ten czas w czterech ścianach swojego mieszkania w towarzystwie małoletniej pociechy. W takiej sytuacji utyskiwanie na straszną nudę wytrąci z równowagi nawet najbardziej asertywnego domownika.
planszówka
Autor: Andrew Watson
Źródło: http://www.flickr.com
Faktycznie w pewnym momencie świat zaczął się zachwycać najnowszymi technologiami, symbolem zabawy został ekran komputera czy laptopa. Coraz więcej ludzi grało albo samotnie, albo w internecie, z innymi osobami, lecz przez cały czas było to siedzenie przy sprzęcie elektronicznym. Zwłaszcza przodowali w tym młodzi ludzie, którzy bez przerwy byli na bieżąco z nowinkami technologicznymi. I przy tego typu okolicznościach było niemalże pewne, że wspólne spędzanie wolnych chwil z przyjaciółmi lub rodziną przy ciekawej grze planszowej odejdzie do lamusa, że ludzie będą każdą formę rozrywki opierać o najróżniejsze urządzenia elektroniczne.

Zalety gier planszowych logicznych

Submitted by admin on Mon, 09/15/2014 - 14:55

Gra planszowa
Autor: Angelia Sims
Źródło: http://www.flickr.com
Ciężko jest obecnie oderwać maluchy od komputera. Poza tym – sami dorośli uwielbiają spędzać wolne chwile przy elektronicznych rozrywkach, zezwalając na to także swoim pociechom. Niegdyś najistotniejsze było jak najszybsze pójście na dwór, zabawy na drabinkach, podchody lub zwyczajna huśtawka.
Każdy z nas bez wątpliwości lubi przyjemne spędzać wolny czas. Praktyka przejrzyście pokazuje, że najczęściej zajmujemy się wtedy przyjemną dla nas rozrywką, która jak najbardziej może przybierać różnorodne formy. W ostatnim czasie wybitnie popularną metodą na spędzanie urlopu stało się granie w gry planszowe.
Syndicate content