warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

planszówki

monopol
Autor: PR Executive
Wczasy to wyjątkowy czas, gdy przez większą część dnia jesteśmy na dworze. Pływamy w morzu, chodzimy po górach, zwiedzamy, jemy miejscowe pyszności oraz tak zwyczajnie cieszymy się latem. Czasem jednak pogoda płata nam figla i pada deszcz.
Strategiczna gra planszowa
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś gry planszowe cieszyły się najogromniejszą renomą, chyba nie było dziecka, jakie nie miałoby choćby kilku gier planszowych. Grywanie w planszówki było doskonałą rozrywką oraz wspaniałą zabawą, nie tylko dla dzieci, lecz również dla całych rodzin.
gry edukacyjne
Autor: Bo Jørgensen
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawe planszówki to z pewnością wspaniały pomysł, aby idealnie spędzić czas ze znajomymi. Nie tylko umieją zapewnić rozrywkę na wiele godzin, lecz również czasem są wyjątkowo rozwijające – na przykład bardzo wspaniale rozwijają myślenie strategiczne , a także analityczne, a rozgrywka potrafi być bardzo angażująca. Nie bez przyczyny obecnie rozgrywane są nawet turnieje w niektóre popularne planszówki bitewne.
Karty do gry
Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawa to jedna z najfajniejszych form aktywności człowieka w każdym wieku. Czasem potrzeba do niej przedmiotów, a czasem wystarcza jedynie wyobraźnia. Zabawa dzieci może przybierać różne formy: swobodnej aktywności, odgrywania ról, śpiewania, tańca, rysowania, muzykowania. Dzieci mogą również uprzyjemniać sobie czas składając puzzle, bawiąc się lalkami, tworząc z klocków czy też grając przy udziale gier karcianych.

Moda na rozmaite wciągające planszówki

Submitted by admin on Fri, 02/06/2015 - 10:14

Strategiczna gra planszowa
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Duża liczba dostępnych na rynku zabawek może obecnie w większości wypadków powodować pewnego typu zakłopotanie u rodzica. W natłoku ogromu rozmaitych obiektów trudno jest bowiem zazwyczaj wybierać to co, dane pociecha w istocie chciałoby dostać.
myszka do grania
Autor: pascal lefevre
Źródło: http://www.flickr.com
Co jest zdecydowanie najlepsze na wolny czas ? Na pewno znaleźć można wiele interesujących propozycji, jednakowoż nie każda z nich jest zawsze możliwa do zrealizowania. Rozpocznijmy od tego, że każdy plan jest dobry, ale tylko na tyle, na ile da się go spełnić. Być może jest to banalne, ale wielu nie pamięta o tym. Przecież zakładając robienie czegoś na wolnym powietrzu musimy wziąć pod uwagę pogodę, identycznie w zimę wszystko należałoby organizować w domu, no chyba, że planujemy sanki lub kulig. Często więc jest tak, że jedyną możliwością jest dom, to w nim musimy potrafić zorganizować coś interesującego.
planszówki
Autor: Ronald Sarayudej
Źródło: http://www.flickr.com
Jesienne wieczory mogą ciągnąć się w nieskończoność, jeśli jest się zmuszonym spędzić cały czas w zaciszu własnego domu w towarzystwie małoletniej osóbki. Wówczas narzekanie na straszną nudę wytrąci z równowagi choćby najbardziej asertywnego opiekuna.
planszówka
Autor: Andrew Watson
Źródło: http://www.flickr.com
Rzeczywiście w pewnym momencie cały świat zaczął się zachwycać nowoczesnymi technologiami, symbolem rozrywki został monitor laptopa albo komputera. Coraz więcej ludzi grało albo samemu, albo w sieci, z innymi osobami, ale nadal było to spędzanie czasu przy sprzęcie elektronicznym. Szczególnie przodowali w tym młodzi ludzie, którzy bez przerwy byli na czasie z najnowszymi technologiami. I przy tego typu zachowaniach było niemalże pewne, że wspólne spędzanie wolnych chwil z przyjaciółmi lub rodziną przy dobrej planszówce odejdzie do lamusa, że ludzie będą całą swoją rozrywkę opierać o najnowsze urządzenia elektroniczne.

Zalety gier planszowych logicznych

Submitted by admin on Mon, 09/15/2014 - 14:55

Gra planszowa
Autor: Angelia Sims
Źródło: http://www.flickr.com
Niełatwo jest aktualnie oderwać maluchy od komputera. Dodatkowo – sami dorośli kochają spędzać czas przy elektronicznych rozrywkach, pozwalając na to także swoim pociechom. Nie tak dawno najistotniejsze było jak najszybsze wyjście na dwór, zabawy na drabinkach, podchody lub zwyczajna huśtawka.
Każdy z nas bezsprzecznie lubi przyjemne spędzać wolny czas. Praktyka wyraźnie pokazuje, że najczęściej zajmujemy się wtedy lekką dla nas rozrywką, która w rzeczy samej może przybierać różnorodne formy. W ostatnim czasie ogromnie popularną metodą na spędzanie urlopu stało się granie w gry planszowe.
Syndicate content