warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gry planszowe

Top lista wielu typów gier planszowych

Submitted by admin on Mon, 04/25/2016 - 15:01

gry online
Autor: Enrico Strocchi
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie bardzo cenią sobie rozrywkę, persony powiązane własnie z tą dziedziną zarabiają pokaźne pieniądze na swej pracy. Oglądamy seriale, teleturnieje mecze piłki ręcznej -czynności niezbyt stymulujące nas intelektualnie, mające wyłącznie za zadanie "zabić czas".
Karty
Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Gry zespołowe zdecydowanie pozwalają na wspaniałą zabawę i skuteczną integrację. Chociaż wraz z pojawieniem się komputerów sporo gier towarzyskich na chwilę odeszło w niepamięć, aktualnie jesteśmy w stanie zauważyć zainteresowanie grą w karty, czy w szachy. Rozgrywki towarzyskie stanowią wspaniałą rozrywkę, jaka uczy nas strategicznego myślenia, jak także pozwala polepszyć kontakty ze znajomymi.
Gry planszowe w sklepie
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo każdy potrzebuje drugiej osoby, aby móc zwyczajnie funkcjonować. Jeśli wykreuje się jakąś bliźnią relację wówczas nie jest to finał poznawania dalszych przyjaciół. Ostatecznie w pewnym momencie dochodzi do poszerzenia listy krewnych nam ludzi, z którymi planujemy i lubimy spędzać porządnie czas.
gry edukacyjne
Autor: Bo Jørgensen
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawe planszówki to z pewnością wspaniały pomysł, aby idealnie spędzić czas ze znajomymi. Nie tylko umieją zapewnić rozrywkę na wiele godzin, lecz również czasem są wyjątkowo rozwijające – na przykład bardzo wspaniale rozwijają myślenie strategiczne , a także analityczne, a rozgrywka potrafi być bardzo angażująca. Nie bez przyczyny obecnie rozgrywane są nawet turnieje w niektóre popularne planszówki bitewne.
Karty do gry
Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawa to jedna z najfajniejszych form aktywności człowieka w każdym wieku. Czasem potrzeba do niej przedmiotów, a czasem wystarcza jedynie wyobraźnia. Zabawa dzieci może przybierać różne formy: swobodnej aktywności, odgrywania ról, śpiewania, tańca, rysowania, muzykowania. Dzieci mogą również uprzyjemniać sobie czas składając puzzle, bawiąc się lalkami, tworząc z klocków czy też grając przy udziale gier karcianych.

W które planszówki warto w dniu dzisiejszym zagrać?

Submitted by admin on Wed, 02/11/2015 - 12:28

gra planszowa
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Duża część z nas kocha spędzać swój wolny czas na grach, jakie są nas w stanie pochłonąć na obiektywnie długi czas. Dzięki im jesteśmy w stanie sprawnie zapomnieć o każdych kłopotach, jakie niestety często nas dotykają, również w życiu prywatnym jak i służbowym. Nasze sposoby na przyjemności są w dniu dzisiejszym bardzo bogate i w dużej uzależnione wyłącznie od osobistych preferencji.

Moda na rozmaite wciągające planszówki

Submitted by admin on Fri, 02/06/2015 - 10:14

Strategiczna gra planszowa
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Wielka ilość dostępnych na rynku zabawek może dziś zazwyczaj sprawiać pewnego typu zakłopotanie u rodzica. W natłoku wielu różnych obiektów ciężko jest bowiem zwykle wybierać to co, ustalone latorośl w istocie chciałoby dostać.
planszówka karciana
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele rodzin spędza aktualnie ze sobą mało czasu, ponieważ ich członkowie są najczęściej zawsze czymś zajęci - szkoła, praca, obowiązki domowe, to wszystko sprawia, że więzi rodzinne czasami się rozluźniają, a warto o nie dbać. W jaki sposób? Chociażby wieczorami, zamiast oglądania filmów, można zdecydować się na zagranie w gry planszowe. Ich asortyment jest faktycznie bardzo zróżnicowany, dlatego z pewnością każda rodzina będzie mogła odnaleźć dla siebie satysfakcjonującą ofertę.
planszówka
Autor: wetwebwork
Źródło: http://www.flickr.com
Wolne popołudnie to idealna pora na cieszenie się rodziną. Można wtedy wspólnie pogadać, zjeść przepyszny obiad i cieszyć się chwilami, gdy wszyscy są razem, co przecież nie zdarza się zbyt często. Dobrze jest wtedy zapewnić dodatkowe atrakcje, dzięki którym jeszcze przyjemniej będzie można spędzić dany dzień. Rewelacyjnym pomysłem są gry planszowe, ale w jakim miejscu we Wrocławiu mamy szansę je zakupić?
Gry planszowe
Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawe planszówki, które można nabyć w sklepie internetowym to jedynie następny przejaw tego, że aktualnie w sieci można de facto znaleźć wszystko. Oczywiście, będzie to propozycja skierowana do wyznaczonej kategorii docelowej, która w największym stopniu pozostanie usatysfakcjonowana z takiej możliwości.
Syndicate content