warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

morze

Atrakcje oraz pensjonaty w Sopocie

Submitted by admin on Mon, 08/22/2016 - 09:20

sopot pensjonaty
Autor: Jonathan Rolande
Źródło: http://www.flickr.com
Sopot to jeden z najbardziej popularnych kurortów w naszym kraju. Plaża to jednak nie jedyne atrakcje Sopotu. Na co warto zwrócić uwagę planując relaks w tym mieście?

Bałtyckie morze - idealne lokalizacje na wakacje?

Submitted by admin on Wed, 05/25/2016 - 10:04

morze bałtyckie
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
We współczesnych czasach świat stoi dla nas otworem. Jesteśmy w stanie udać się na wycieczkę na drugi jej kraniec, bez konieczności oszczędzania na to przez całe lata. Tanie linie lotnicze nas rozleniwiają, południowoeuropejskie kurorty są na wyciągnięcie reki, w ciągu kilku godzin można się tam znaleźć, w kwocie kilkuset złotych. Lecz nie każdy lubi latać samolotem, nie każdy również lubi upały i ciepłą wodę w morzu. Mimo tych wszelkich profitów, nadal rzesze Polaków wyprawiają się co roku nad bałtyckie morze. Na czym polega jego popularność?

Super sprawa! - wakacje nad polskim morzem

Submitted by admin on Wed, 05/25/2016 - 09:46

plaża w Łebie
Autor: Michał Paluchowski
Źródło: http://www.flickr.com
Wiosna już na dobre zagościła wśród nas, na pewno zaczynamy już snuć plany urlopowe. Każdy z nas ma swoje ulubione miejsca - niektórzy każdego roku odwiedzają chorwackie plaże, inni preferują sierpniowy wypoczynek spędzić w Karpatach, jeszcze inni udają się nad Bałtyk. Bez względu na to, w które miejsce pojedziesz na wyjazd, dobrze obmyślić go wcześniej, wytypować dokładnie miasto, odszukać nocleg i wszelkie inne niezbędne dane, które usprawnią nam planowanie.
szczyty w Bieszczadach
Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com
Planując wczasy warto zdecydować się na wypoczynek w Polsce, ponieważ wciąż mało osób jest w stanie wymienić wszystkie zalety naszego kraju. Piękne krajobrazy a także różnorodne zabytki umożliwiają aktywny wypoczynek, w czasie którego możemy dowiedzieć się różnych przydatnych informacji dotyczących naszej historii oraz zwyczajów.
wakacje nad bałtykiem
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje sporo atrakcyjnych miejsc w Polsce godnych zobaczenia, jednakże to zwłaszcza jeden kierunek cieszy się co roku największą popularnością – chodzi między innymi o Morze Bałtyckie. Wszyscy spragnieni wylegiwania się na plaży wśród tłumów rozentuzjazmowanych plażowiczów winni zdecydować się na wakacje morze 2015 – jak każdego roku, tak i w te wakacje czeka tu na wycieczkowiczów wiele atrakcji.
morze
Autor: Albert Torelló
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż wydawać by się mogło, że windsurfing nie jest dość powszechny w naszym kraju, nie jest to wcale prawdą, a coraz więcej ludzi decyduje się na ten typ aktywności. To łączenie deski surfingowej z żaglem pozwala nie tylko obcować z wodą, lecz także ukształtować kondycję oraz przekonać się o własnych umiejętnościach. Windsurfing zapewnia także duże dawki prawdziwej adrenaliny, co jest z cała pewnością ogromnym plusem tej dyscypliny.
mężczyzna łowiący ryby
Autor: robposse
Źródło: http://www.flickr.com
Turystyka wędkarska, jest w obecnych czasach znacznie bardziej popularna. Budowane są bowiem niezwykle atrakcyjne bazy noclegowe, czy też tereny w pobliżu jezior, rzek, też wykonywane są z myślą o miłośnikach wędkarstwa. Znacznie lepsze warunki do kultywowania tej dyscypliny przekładają się na zwiększenie się zainteresowania taką dziedziną i również na to, że bardzo dużo ludzi jeździ po świecie, by łowić niezwykle rozmaite ryby.
Syndicate content