warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pasjonaci

granie
Autor: Gabriele B.
Źródło: http://www.flickr.com
Ogromną popularnością wśród osób zaciekawionych światem gier cieszą się gry symulacyjne. Ich tematyczna różnorodność, a także niesamowite zróżnicowanie pod względem oferowanych funkcji daje się zauważyć. Klienci chcą wybierać dla siebie tylko sprawdzone propozycje, więc nierzadko systematycznie sprawdzają fora internetowe w poszukiwaniu inspiracji. Celem takich gier jest imitacja emocji czy różnych doznań z życia codziennego. Przykładem mogą być popularne w bardzo rozbudowanych kręgach simsy, jakie podbiły serca graczy na całym świecie.
Grand Theft Auto 5
Autor: Imperial94
Źródło: http://www.flickr.com
Amatorzy gier komputerowych, zwłaszcza tych o twardym, męskim wymiarze bardzo dobrze znają grę o nazwie Battlefield wyprodukowaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do zasadniczych cech tej gry zalicza się także to, że konfrontacje przeprowadzane w sieci odbywają się na ogromnych mapach. Gracze zaś korzystają z różnorakich militarnych pojazdów i mają możliwość unicestwiania niektórych elementów z otaczającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie mogą ingerować w to, co robią ich towarzysze w grze. Twórcy Battlefield pozostawili jednakże użytkownikom gry system wydawania rozkazów i wspomagania towarzyszy.
Syndicate content