warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pasjonaci

granie
Autor: Gabriele B.
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz większą popularnością wśród osób zafascynowanych światem gier cieszą się gry symulacyjne. Ich różnorodność pod względem tematyki, a także niezwykłe zróżnicowanie ze względu na oferowane funkcje daje się zauważyć. Klienci chcą wybierać dla siebie głównie wypróbowane propozycje, dlatego nierzadko systematycznie sprawdzają fora w internecie w poszukiwaniu inspiracji. Zadaniem takich gier jest imitacja emocji czy różnych doznań z życia codziennego. Przykładem mogą być popularne w bardzo szerokich kręgach simsy, jakie podbiły serca graczy na całym świecie.
Grand Theft Auto 5
Autor: Imperial94
Źródło: http://www.flickr.com
Pasjonaci gier komputerowych, szczególnie tych o mocnym, męskim wydźwięku doskonale znają grę o nazwie Battlefield wyprodukowaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest klasyczną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do podstawowych cech tej gry należy także to, że walki prowadzone w sieci odbywają się na wielkich mapach. Gracze zaś poruszają się za pomocą różnorakich militarnych pojazdów i posiadają możliwość anihilowania niektórych fragmentów z okalającej ich wirtualnej rzeczywistości. Grający nie są w stanie wpływać na to, co robią ich współtowarzysze. Producenci Battlefield pozostawili jednakże fanom gry system wydawania rozkazów i wspierania towarzyszy.
Syndicate content