warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kask

Bezpieczeństwo jest najistotniejsze dla nas wszystkich

Submitted by admin on Wed, 05/25/2016 - 14:07

kask rowerowy
Autor: Thomas Kohler
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy poruszać się pojazdem, który nie posiada 4 kół, a jedynie dwa, to musimy zwrócić uwagę na normy bezpieczeństwa. Nie znaczy to oczywiście, że poruszając się autem nie należy dbać o swe bezpieczeństwo. Tak, więc pamiętajmy o tym, że każdy środek pozwalający na przemieszczanie się wymaga bezpiecznego użytkowania. Jednak, gdy dla przykładu przemieszczamy się rowerem, motorze albo skuterze jesteśmy bardzo narażeni na kontakt bezpośredni, bo nie mamy ochrony w postaci drzwi, dachu i podwozia.
Rolki
Autor: Shawn Gay
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiemy, że aktywność fizyczna to nie tylko zdrowie, ale również doskonała zabawa. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest najlepszym sposobem na integrację ze znajomymi a także pozbycie się nudy. Dzięki różnorodności dyscyplin sportowych każda osoba ma możliwość wybrać taką aktywność, która najlepiej przypadnie do jej osobistego gustu.

Znacznie ciężej można wykryć podsłuchy

Submitted by admin on Wed, 04/22/2015 - 09:29

Lupa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Każdy ma szansę zamontować podsłuchy
Pragniemy się dowiedzieć co robią nasze pociechy, jeśli nie ma nas w mieszkaniu? A może nie posiadamy nazbyt dużego zawierzenia do opiekunki, która opiekuje się naszym dzieckiem?
uprawiając snowboard
Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
Należy oznajmić, że o feriach zimowych, my - rodzice, powinniśmy pomyśleć już latem. Nie jest możliwe, by nasze dzieci mogły w jednakowym stopniu uprawiać wiele dyscyplin sportowych jeżeli nie dysponujemy nieograniczonym czasem ani bezdennym workiem gotówki.
snowboard
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Warto zainwestować w spodnie snowboardowe

Kamera na narty - Contour

Submitted by admin on Thu, 07/18/2013 - 13:19

Autor: Turistrada.pl
Wśród znajdujących się obecnie na rynku kamer, przydatnych przede wszystkim uprawiającym sporty ekstremalne, najczęściej wybieraną opcją jest kamera contour. Producent ten dostarcza wyjątkowych rozwiązań, które zachwycają zainteresowanych propozycjami klientów. Zainteresowani mają również nierzadko opcję przetestowania urządzenia odpowiednio wcześniej, by przetestować oferowane przez producenta opcje. Oferowane dziś przez sprawdzone firmy nowatorskie rozwiązania idealnie trafiają w gust i wymagania zamawiających.
Syndicate content