warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kask

Bezpieczeństwo jest najistotniejsze dla nas wszystkich

Submitted by admin on Wed, 05/25/2016 - 14:07

kask rowerowy
Autor: Thomas Kohler
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli mamy ochotę poruszać się pojazdem, który nie posiada czterech kół, a jedynie dwa, to musimy brać pod rozwagę zasady związane z bezpieczeństwem. Nie oznacza to oczywiście, że poruszając się samochodem nie trzeba zadbać o swe bezpieczeństwo. Dlatego pamiętajmy o tym, że każdy środek lokomocji wymaga bezpiecznego użytkowania. Jednak, kiedy dla przykładu przemieszczamy się rowerem, motorze albo skuterze jesteśmy bardzo narażeni na kontakt bezpośredni, bo nic nas nie chroni.
Rolki
Autor: Shawn Gay
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, iż aktywność fizyczna to nie tylko zdrowie, ale także wspaniała rozrywka. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest doskonałym pomysłem na integrację ze znajomymi a także zabicie nudy. Za sprawą szerokiej gamy dyscyplin sportowych każda osoba może wybrać taką aktywność, jaka najlepiej przypadnie do jej własnego gustu.

Znacznie ciężej można wykryć podsłuchy

Submitted by admin on Wed, 04/22/2015 - 09:29

Lupa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Podsłuchy są już znacznie mniejsze
Pragniemy się dowiedzieć co zrobią nasze dzieci, gdy nie ma nas w mieszkaniu? A może nie posiadamy nazbyt dużego zawierzenia do opiekunki, która opiekuje się naszym maleństwem?
uprawiając snowboard
Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
Należy oznajmić, że o zimowym wypoczynku naszych latorośli, my - ich opiekunowie, powinniśmy zastanowić się już kilka miesięcy wcześniej. Niestety nie da się doprowadzić do sytuacji, by nasi milusińscy mogli w jednakowym stopniu uprawiać wiele dyscyplin sportowych jeżeli nie możemy pochwalić się nieograniczonym czasem ani górą pieniędzy.
snowboard
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Należy zainwestować w spodnie snowboardowe

Kamera na narty - Contour

Submitted by admin on Thu, 07/18/2013 - 13:19

Autor: Turistrada.pl
Wśród znajdujących się obecnie na rynku kamer, przydatnych przede wszystkim uprawiającym sporty ekstremalne, najczęściej wybieraną opcją jest kamera contour. Producent ten dostarcza wyjątkowych rozwiązań, które zachwycają zainteresowanych propozycjami klientów. Zainteresowani mają również nierzadko opcję przetestowania urządzenia odpowiednio wcześniej, by przetestować oferowane przez producenta opcje. Oferowane dziś przez sprawdzone firmy nowatorskie rozwiązania idealnie trafiają w gust i wymagania zamawiających.
Syndicate content