warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

nordic walking

hobby - fotografia
Autor: marielinden4
Źródło: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego ile mamy lat pożądane byłoby nieustannie dbać o swój rozwój osobisty. Można to robić przez nabywanie dodatkowej wiedzy, uczenie się nowiutkich rzeczy bądź podnoszenie swoich umiejętności. Rozwój osobisty jest nadzwyczaj ważny w życiu każdego człowieka, gdyż nadaje mu sens. Uczenie się i rozumienie nowiusieńkich rzeczy owocnie wpływa na nasze samopoczucie, a także na nasze zdrowie, szczególnie jeśli jest to coś, co lubimy.
piłka tenisowa
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach naprawdę zaczęliśmy być bardziej aktywni. Nie zbadano dokładnie co jest przyczyną takiego zjawiska,jednak powodem może być większa świadomość i chęć dbania o nasze zdrowie. Wpływają na to zapewne programy w telewizji, blogi prowadzone w internecie i cały klimat, który jest z tym związany.
beMeister,  zestaw akcesoriów wspomagający trening piłkarzy
Autor: beMeister
Źródło: IMPIRE
W dzisiejszych czasach, gdy praca coraz częściej polega na obsłudze komputerów i maszyn, wielu osobom pożyteczny okazuje się dodatkowy wysiłek fizyczny. Sport to zdrowie, lecz niełatwo uprawiać go obecnie bez kupienia właściwego zestawu przyrządów pomocniczych oraz obuwia idealnego także dla wyczynowych sportowców, jak i dla miłośników biegania czy ekstremalnych sportów. Najbezpieczniej takie decyzje podejmować rozważnie, aby zakupić najwytrzymalsze buty sportowe. Aby dobrze dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z markami robiącymi jedynie buty najwyższej jakości i zaufać wyłącznie najlepszym sklepom z obuwiem sportowym.

Nordic Walking

Submitted by admin on Tue, 11/12/2013 - 11:51

nordic walking
Autor: Nujotajiem.lv Palki.lv
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie chętnie wybieranym rodzajem aktywności stał się nordic walking. Można powiedzieć, że przez popularność tej dyscypliny spacery nabrały zupełnie innego wymiaru niż to było niegdyś. Dzięki tej dyscyplinie czerpie się wszystkie zalety wynikające z normalnego spaceru, połączone z dodatkowymi pozytywnymi skutkami dla organizmu człowieka. Niektórym może się wydawać, że aktywność ta pasuje jedynie do emerytów i jedynie oni preferują ją w życiu codziennym. Jest to jednak nieprawda, chodzenie z kijkami może być korzystną formą spędzania wolnych chwil dla każdego. Można dodać, że w czasie tego rodzaju wycieczek traci się dużo więcej kalorii niż w przypadku tradycyjnego spaceru. Dzieje się tak, ponieważ w tym specyficznym chodzie wykonuje się również charakterystyczne ruchy rąk, podobne jak przy narciarstwie biegowym.
rowerzysta na wyścigu
Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy wszyscy świadkami, jak powoli odmienia się podejście Polaków do sportu. Kiedy pójdziemy wieczorem do sąsiedniego parku, zaskoczy nas liczba osób, które biegają, jeżdżą na rowerze albo uprawiają nordic walking. Daliśmy się wciągnąć w modę na prozdrowotny tryb życia. I doskonale.
Syndicate content