warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

nordic walking

hobby - fotografia
Autor: marielinden4
Źródło: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego jak dużo mamy lat powinno się ciągle dbać o swój rozwój osobisty. Wolno to czynić przez zdobywanie dodatkowej wiedzy, uczenie się nowiuteńkich rzeczy czy podnoszenie swoich kwalifikacji. Rozwój osobisty jest ogromnie istotny w życiu każdego człowieka, bo nadaje mu sens. Uczenie się i poznawanie nowiuteńkich rzeczy owocnie wpływa na nasze samopoczucie, a także na nasze zdrowie, szczególnie jeżeli jest to coś, co lubimy.
piłka tenisowa
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach naprawdę zaczęliśmy być bardziej aktywni. Nie zbadano dokładnie co jest przyczyną takiego zjawiska,jednak powodem może być większa świadomość i chęć dbania o nasze zdrowie. Wpływają na to zapewne programy w telewizji, blogi prowadzone w internecie i cały klimat, który jest z tym związany.
beMeister,  zestaw akcesoriów wspomagający trening piłkarzy
Autor: beMeister
Źródło: IMPIRE
W obecnych czasach, gdy praca coraz częściej polega na obsłudze komputerów i maszyn, wielu osobom użyteczny okazuje się dodatkowy wysiłek fizyczny. Sport to zdrowie, ale niełatwo uprawiać go dziś bez posiadania właściwego zestawu akcesoriów oraz obuwia idealnego zarazem dla wyczynowych sportowców, jak i dla miłośników spaceru albo ekstremalnych sportów. Najlepiej takie decyzje podejmować starannie, aby kupić najlepsze buty sportowe. Aby trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z markami produkującymi wyłącznie obuwie wysokiej jakości i zaufać wyłącznie najlepszym sklepom z obuwiem sportowym.

Nordic Walking

Submitted by admin on Tue, 11/12/2013 - 11:51

nordic walking
Autor: Nujotajiem.lv Palki.lv
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnio popularnym typem aktywności stał się nordic walking. Można stwierdzić, że przez popularność tej dyscypliny spacery nabrały zupełnie innego wymiaru niż to było niegdyś. Dzięki tej dyscyplinie czerpie się wszystkie korzyści wynikające z tradycyjnego spaceru, połączone z dodatkowymi pozytywnymi skutkami dla organizmu ludzkiego. Części ludzi może się wydawać, że nordic walking nadaje się jedynie dla starszych ludzi i jedynie oni wybierają ją na co dzień. Jest to jednak nieprawda, chodzenie z kijkami może być korzystną formą spędzania wolnego czasu dla każdego. Można dodać, że podczas tego rodzaju wycieczek traci się dużo więcej kalorii niż w przypadku zwykłego spaceru. Jest tak, gdyż w tym specyficznym chodzie wykonuje się również specyficzne ruchy rąk, podobne jak przy biegach narciarskich.
rowerzysta na wyścigu
Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy wszyscy świadkami, jak pomału odmienia się podejście Polaków do aktywności fizycznej. Gdy pójdziemy wieczorem do pobliskiego parku, będziemy zaskoczeni liczbą osób, które zajmują się bieganiem, trenują na rowerze albo ćwiczą nordic walking. Pozwoliliśmy się wmanewrować w modę na zdrowy styl życia. I świetnie.
Syndicate content