warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

nordic walking

hobby - fotografia
Autor: marielinden4
Źródło: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego jak dużo mamy lat pożądane byłoby cały czas dbać o swój rozwój osobisty. Wolno to robić przez nabywanie dodatkowej wiedzy, uczenie się nowych rzeczy lub podnoszenie swoich kwalifikacji. Rozwój osobisty jest niezwykle ważny w życiu każdego człowieka, ponieważ nadaje mu sens. Uczenie się i poznawanie nowiuteńkich rzeczy zbawiennie wpływa na nasze samopoczucie, a także na nasze zdrowie, szczególnie jeśli jest to coś, co lubimy.
piłka tenisowa
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach naprawdę zaczęliśmy być bardziej aktywni. Nie jest do końca wiadomo, z czego to wynika, ale wydaje się, że największa zasługa tej zmiany kryje się w lepszej świadomości, czym jest nasze ciało i zdrowie. Wpływają na to zapewne programy w telewizji, blogi prowadzone w internecie i cały klimat, który jest z tym związany.
beMeister,  zestaw akcesoriów wspomagający trening piłkarzy
Autor: beMeister
Źródło: IMPIRE
W dwudziestym pierwszym wieku, kiedy pracowanie coraz częściej polega na obsłudze komputerów i maszyn, wielu ludziom przydatny okazuje się dodatkowy wysiłek fizyczny. Sport to zdrowie, lecz niełatwo uprawiać go teraz bez kupienia odpowiedniego zestawu przyrządów pomocniczych oraz obuwia przeznaczonego także dla wyczynowych sportowców, jak i dla miłośników biegania czy ekstremalnych sportów. Najbezpieczniej takie decyzje podejmować mądrze, aby zakupić najlepsze buty sportowe. Aby dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z firmami robiącymi tylko obuwie dobrej jakości i zaufać jedynie najlepszym sklepom z obuwiem sportowym.

Nordic Walking

Submitted by admin on Tue, 11/12/2013 - 11:51

nordic walking
Autor: Nujotajiem.lv Palki.lv
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie chętnie wybieranym rodzajem aktywności stał się nordic walking. Można stwierdzić, że dzięki popularności tej dyscypliny spacery nabrały zupełnie innego wymiaru niż to było niegdyś. Dzięki tej aktywności czerpie się wszelkiego rodzaju korzyści wypływające ze zwykłego spaceru, połączone z innymi dobrymi skutkami dla organizmu człowieka. Niektórym może się wydawać, że aktywność ta pasuje jedynie do starszych ludzi i jedynie oni preferują ją na co dzień. Jest to jednak nieprawda, aktywność taka jest świetną formą wykorzystywania wolnego czasu dla każdej osoby. Warto dodać, że w czasie takiego wycieczek traci się dużo więcej kalorii niż w przypadku normalnego spaceru. Dzieje się tak, ponieważ w tym specyficznym chodzie wykonuje się również specyficzne ruchy rąk, podobne jak przy biegach narciarskich.
rowerzysta na wyścigu
Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy uczestniczymy w tym, jak powoli odmienia się nastawienie naszych rodaków do ćwiczeń. Kiedy wyjdziemy wieczorem do najbliższego parku, zaskoczy nas liczba osób, które biegają, jeżdżą na rowerze albo uprawiają nordic walking. Pozwoliliśmy się wmanewrować w modę na zdrowy tryb życia. I doskonale.
Syndicate content