warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

mięśnie

ćwiczenia na klatkę
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie odżywki na rzeźbę powinniśmy stosować?

Kształt naszego ciała okazuje się być niesamowicie ważny, a im lepiej się ono prezentuje, tym mocniej świadomi siebie będziemy oraz tym więcej włączamy się w przeróżnego rodzaju inicjatywy.

Rowery treningowe i izotoniki.

Submitted by admin on Wed, 08/12/2015 - 16:33

Rowerzysta
Autor: Aiaraldea Komunikazio Leihoa
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep internetowy poleca w konkurencyjnych cenach - rowerki stacjonarne i napoje izotoniczne.
Rowerki stacjonarne należą na pewno do najbardziej popularnych i najczęściej kupowanych urządzeń spośród całego asortymentu dostępnych sprzętów do ćwiczeń. Rowerki stacjonarne to urządzenia służące do ćwiczeń cardio. Mogą być także stosowane w rehabilitacji. Polecane są dla ludzi z każdej grupy wiekowej, o różnym stopniu sprawności fizycznej.
Dziecko w samochodziku
Autor: Raíssa Viza
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z pierwszych zabawek, w które rodzice zaopatrują swoje latorośle jest jeździk. Rynek jest obfity w różnego rodzaju jeździki dla dzieci. Większość z nich wygląda standardowo – koła, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Wydaje się, że nic w tej kwestii nie może być nietradycyjne. A jednak! Niestandardowy jest TwistCar. To naprawdę wyjątkowe autko dla dziecka.
trening nordic walking
Autor: Nujotajiem.lv Palki.lv
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy doskonale wiemy, że ruch to zdrowie. Dlatego wszyscy stara się znaleźć jakąś formę aktywności fizycznej, która będzie mu odpowiadała. Na szczęście opcji jest bardzo dużo, tak, więc wszyscy chętny na sto procent znajdą jakieś aktywne zajęcie dla siebie. Nie musimy zacząć od chodzenia na siłownię, czy biegać maratonów, na początek możemy zacząć od czegoś lżejszego, co nie zrazi nas do ćwiczeń. Dobrym pomysłem są kijki nordic walking. Gdy wychodzimy na spacer warto wybrać wygodny strój i wziąć kijki. Poza tym kupno kijków będzie świetną motywacją do systematycznych spacerów.

Ruch jest ważny dla dobrego zdrowia

Submitted by admin on Thu, 05/08/2014 - 11:32

Odzież sportowa
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Jeśli nie pragniemy mieć problemów ze stawami, z obolałym kręgosłupem i pragniemy mieć gwarancję, iż ciągle będziemy mieli świetną kondycję, to z pewnością trzeba zatroszczyć się o to, abyśmy jak najczęściej przebywali w ruchu oraz aby nasze mięśnie nie były nigdy zastane.
Sport, bieganie w parku
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Jeśli chcemy rozpocząć treningi, ale nie bardzo rozumiemy, jakie sprzęt do ćwiczeń będzie dla nas właściwe, to z pewnością warto najpierw pójść na siłownię. Tam będziemy posiadali szansę poćwiczyć na każdym sprzęcie, dzięki temu łatwiej będzie nam podjąć decyzję, co mamy dla siebie zakupić i jakie treningi najmocniej będą wypełniały nasze oczekiwania, kiedy idzie o kształtowanie naszej sylwetki.
rower stacjonarny
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Jeżeli wytrwale chodzisz na siłownie, na pewno orientujesz się, jak drogi jest to sport. Karnet na większości polskich siłowni jest sporym wydatkiem. Oprócz tego nierzadko wygoda trenowania pozostawia wiele do życzenia – nie ma odpowiednich sprzętów, na sali przebywa zbyt wielu ćwiczących. Dlatego opłacalnym pomysłem może stać się uzbieranie większej kwoty pieniędzy i zbudowanie własnej siłowni. Zachęcamy do czytania poniższego poradnika.

Kto musi ćwiczyć na siłowni?

Submitted by admin on Fri, 10/25/2013 - 15:36

Star Fitness 5
Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
Aktualnie w praktycznie każdym większym mieście w Polsce możemy spotkać przynajmniej jedną profesjonalną siłownię – świetnie pokazuje to, że całe mnóstwo ludzi pasjonuje się takimi właśnie ćwiczeniami i stara się regularnie się nimi zajmować. Nie ma jednak niczego dziwnego w tym, że takie rzeczy cieszą się obecnie tak dużą popularnością, bo każdy z nas może dzięki nim skutecznie dbać o swoją kondycję, a przy odpowiednim wysiłku także wypracować u siebie rzeczywiście idealną sylwetkę.

Profesjonalny masaż

Submitted by admin on Wed, 09/18/2013 - 14:03

Jeżeli mamy siedzącą pracę, lub często uprawiamy sport często przydaje się nam masaż. Wiadomo są to inne masaże. W odmienny sposób masowany będzie pracownik korporacji, którego boli kręgosłup od wielu godzin siedzenia w niewygodnej pozycji przy komputerze, a w inny sposób masowany będzie na przykład biegacz, któremu potrzeba rozluźnienia mięśni po ćwiczeniach czy rozciągnięcia przykurczonych więzadeł.
umięśniony murzyn
Autor: Eugenio "The Wedding Traveler" WILMAN
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejszy styl życia jest zdecydowanie zły dla naszego samopoczucia. Trzeba rozpocząć od tego, że zbyt dużo czasu siedzimy w pracy. Bardzo często też zgadzamy się na dodatkowe godziny, pragnąc zrobić pozytywne wrażenie na naszym naczelniku. W rezultacie, przybywamy do domu zmęczeni i rozdrażnieni, co nie ma dobrego wpływu na nasze zdrowie i związki z rodziną. Miewamy problemy z zasypianiem i szybko łapiemy różnego rodzaju choroby. Nasz organizm wysyła nam przeróżne sygnały alarmowe, które my nieustannie ignorujemy.
Syndicate content