warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

mięśnie

ćwiczenia na klatkę
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie odżywki na rzeźbę musimy zażywać?

Kształt naszego ciała okazuje się być niesamowicie ważny, a im wspanialej się ono przedstawia, tym bardziej świadomi siebie będziemy i tym więcej włączymy się w różnego typu inicjatywy.

Rowery treningowe i izotoniki.

Submitted by admin on Wed, 08/12/2015 - 16:33

Rowerzysta
Autor: Aiaraldea Komunikazio Leihoa
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep internetowy poleca w konkurencyjnych cenach - rowerki stacjonarne i napoje izotoniczne.
Rowerki stacjonarne należą z pewnością do najbardziej popularnych i najczęściej kupowanych urządzeń spośród całej gamy dostępnych sprzętów do ćwiczeń. Rowerki stacjonarne to urządzenia do ćwiczeń cardio. Mogą być również wykorzystywane w rehabilitacji. Polecane są dla ludzi z każdej grupy wiekowej, o różnym stopniu sprawności fizycznej.
Dziecko w samochodziku
Autor: Raíssa Viza
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z pierwszych zabawek, w które rodzice wyposażają własne pociechy jest rowerek. Rynek jest obfity w różnej maści jeździki dla dzieci. Większość z nich wygląda identycznie – kółka, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Wydawało by się, że nic w tym temacie nie może być oryginalne. A jednak! Niestandardowy jest TwistCar. To naprawdę jedyne w swoim rodzaju autko dla dziecka.
trening nordic walking
Autor: Nujotajiem.lv Palki.lv
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy dobrze wiemy, że ruch to zdrowie. Dlatego wszyscy stara się znaleźć jakąś formę aktywności fizycznej, która będzie dla nich najbardziej odpowiednia. Na szczęście możliwości jest bardzo dużo, dlatego wszyscy poszukujący na sto procent znajdą jakieś aktywne zajęcie dla siebie. Nie musimy zacząć od chodzenia na siłownię, czy biegania po dziesięć kilometrów, na początek możemy zacząć od czegoś łatwego, co nie zrazi nas do ćwiczeń. Fajnym rozwiązaniem są kijki nordic walking. Kiedy idziemy na spacer warto ubrać się wygodnie i zabrać ze sobą kijki. Dodatkowo kupno w kijki będzie świetną motywacją do bardziej regularnych spacerów.

Ruch jest ważny dla dobrego zdrowia

Submitted by admin on Thu, 05/08/2014 - 11:32

Odzież sportowa
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Jeśli nie chcemy posiadać problemów ze stawami, z sztywnym kręgosłupem oraz chcemy mieć pewność, że zawsze będziemy posiadali wspaniałą kondycję, to z pewnością należy zadbać o to, abyśmy jak najwięcej przebywali w ruchu i aby nasze mięśnie nie były nigdy zablokowane.
Sport, bieganie w parku
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Jeżeli chcemy rozpocząć ćwiczyć, ale nie bardzo wiemy, jakie sprzęt do treningów będzie dla nas odpowiednie, to bez wątpienia warto najpierw pójść na siłownię. Tam będziemy posiadali okazję poćwiczyć na każdym sprzęcie, dzięki czemu prościej będzie nam podjąć decyzję, co mamy dla siebie nabyć oraz jakie treningi najbardziej będą spełniały nasze wymagania, kiedy idzie o kształtowanie naszej figury.
rower stacjonarny
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Jeżeli systematycznie chodzisz na siłownie, bez wątpienia orientujesz się, jak drogi jest to sport. Karnet miesięczny jest dużym wydatkiem. Na dodatek nierzadko wygoda ćwiczenia pozostawia wiele do życzenia – brakuje urządzeń, na sali znajduje się zbyt wielu ćwiczących. Dlatego godnym polecenia pomysłem może być uzbieranie sporej kwoty pieniędzy i stworzenie prywatnej siłowni. Zachęcamy do lektury naszego poradnika.

Kto musi ćwiczyć na siłowni?

Submitted by admin on Fri, 10/25/2013 - 15:36

Star Fitness 5
Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
Aktualnie właściwie w każdym większym mieście na terenie Polski możemy spotkać przynajmniej jedną faktycznie dobrą siłownię – świetnie pokazuje to, że całe mnóstwo ludzi interesuje się tymi ćwiczeniami i usiłuje je wykonywać regularnie. Trudno jednak byłoby się dziwić temu, że takie rzeczy są obecnie tak bardzo popularne, gdyż każdy z nas może za ich pomocą skutecznie dbać o swoje zdrowie, a przy odpowiednim wysiłku także wypracować u siebie faktycznie atrakcyjną sylwetkę.

Profesjonalny masaż

Submitted by admin on Wed, 09/18/2013 - 14:03

Jeżeli nasza praca jest siedząca, albo intensywnie uprawiamy sport zazwyczaj przydatny może być nam masaż. Naturalnie są to różne masaże. W odmienny sposób masowany będzie pracownik biurowy, który cierpi na ból kręgosłupa od wielu godzin siedzenia w tej samej pozycji przed komputerem, a inaczej masowany będzie sportowiec, któremu trzeba rozluźnienia mięśni po ćwiczeniach czy rozciągnięcia napiętych ścięgien.
umięśniony murzyn
Autor: Eugenio "The Wedding Traveler" WILMAN
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejszy tryb życia jest bardzo zły dla naszego samopoczucia. Trzeba zacząć od tego, że zbyt dużo czasu siedzimy w pracy. Niezwykle często także bierzemy dodatkowe godziny, pragnąc uczynić jak najlepsze wrażenie na naszym szefie. W efekcie, przychodzimy do domu przemęczeni i poddenerwowani, co nie ma korzystnego wpływu na nasze samopoczucie oraz związki z rodziną. Mamy problemy z zasypianiem i szybko łapiemy różnego typu choroby. Nasze ciało wysyła nam różne sygnały alarmowe, które my uparcie ignorujemy.
Syndicate content