warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

mięśnie

ćwiczenia na klatkę
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie odżywki na rzeźbę powinniśmy stosować?

Kształt naszego ciała okazuje się być niesamowicie ważny, a im lepiej się ono prezentuje, tym mocniej świadomi siebie będziemy oraz tym więcej włączamy się w przeróżnego rodzaju inicjatywy.

Rowery treningowe i izotoniki.

Submitted by admin on Wed, 08/12/2015 - 16:33

Rowerzysta
Autor: Aiaraldea Komunikazio Leihoa
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep online proponuje w niskich cenach - rowerki stacjonarne i napoje izotoniczne.
Rowerki stacjonarne zalicza się z pewnością do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych urządzeń pośród całej gamy dostępnych sprzętów fitness. Rowerki stacjonarne to urządzenia do ćwiczeń cardio. Mogą być także wykorzystywane w rehabilitacji. Polecane są dla ludzi z każdej grupy wiekowej, niezależnie od stopnia sprawności fizycznej.
Dziecko w samochodziku
Autor: Raíssa Viza
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z pierwszych zabawek, w które rodzice wyposażają własne dzieci jest rower. Rynek jest obfity w różnego rodzaju jeździki dla dzieci. Wiele z nich prezentuje się tak samo – kółka, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Wydawało by się, że nic w tym temacie nie może być pionierskie. A jednak! Jedyny w swoim rodzaju jest TwistCar. To naprawdę wyjątkowe autko dla dziecka.
trening nordic walking
Autor: Nujotajiem.lv Palki.lv
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy doskonale wiemy, że sport to zdrowie. Dlatego prawie każdy stara się znaleźć jakąś formę aktywności fizycznej, która będzie mu odpowiadała. Na szczęście możliwości jest bardzo dużo, tak, więc każdy chętny na pewno znajdzie jakiś aktywne zajęcie dla siebie. Nie trzeba zacząć od chodzić na siłownię, czy biegać po dziesięć kilometrów, na początek powinniśmy zacząć od czegoś lżejszego, co nie zrazi nas aktywności fizycznej. Fajnym rozwiązaniem są kijki nordic walking. Gdy wychodzimy na dwór możemy wybrać wygodny strój i zabrać ze sobą kijki. Dodatkowo inwestycja kijków stanie się idealną motywacją do systematycznych spacerów.

Ruch jest ważny dla dobrego zdrowia

Submitted by admin on Thu, 05/08/2014 - 11:32

Odzież sportowa
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Jeśli nie chcemy posiadać kłopotów ze stawami, z sztywnym kręgosłupem i chcemy posiadać świadomość, iż wciąż będziemy posiadali niesamowitą kondycję, to z pewnością trzeba zadbać o to, byśmy jak najczęściej byli w ruchu oraz żeby nasze mięśnie nie były nigdy zastane.
Sport, bieganie w parku
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Jeśli chcemy rozpocząć treningi, ale nie bardzo rozumiemy, jakie sprzęt do ćwiczeń będzie dla nas właściwe, to z pewnością warto najpierw pójść na siłownię. Tam będziemy posiadali szansę poćwiczyć na każdym sprzęcie, dzięki temu łatwiej będzie nam podjąć decyzję, co mamy dla siebie zakupić i jakie treningi najmocniej będą wypełniały nasze oczekiwania, kiedy idzie o kształtowanie naszej sylwetki.
rower stacjonarny
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Jeżeli wytrwale chadzasz na siłownie, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak bardzo jest to kosztowny sport. Karnet czasowy jest znacznym wydatkiem. Na dodatek bardzo często wygoda treningu jest mała – brakuje urządzeń, na sali znajduje się zbyt wielu ćwiczących. Z tych powodów opłacalnym pomysłem może być zebranie dużej kwoty pieniędzy i sprawienie sobie własnej siłowni. Zapraszamy do przeczytania poniższego poradnika.

Kto musi ćwiczyć na siłowni?

Submitted by admin on Fri, 10/25/2013 - 15:36

Star Fitness 5
Autor: Rafał Depa
Źródło: Rafał Depa
W chwili obecnej właściwie w każdym większym mieście na terenie Polski możemy spotkać przynajmniej jedną faktycznie dobrą siłownię – doskonale pokazuje to, że całe mnóstwo ludzi pasjonuje się tego typu ćwiczeniami i usiłuje regularnie się nimi zajmować. Trudno jednak byłoby się dziwić temu, że takie rzeczy cieszą się obecnie tak dużą popularnością, bo każdy z nas może przy ich pomocy efektywnie troszczyć się o swoją kondycję, a przy odpowiednio ciężkiej pracy również wypracować u siebie rzeczywiście idealną sylwetkę.

Profesjonalny masaż

Submitted by admin on Wed, 09/18/2013 - 14:03

Jeśli nasza praca jest siedząca, albo często uprawiamy sport często przydaje się nam masaż. Oczywiście są to odmienne masaże. Inaczej potraktowany zostanie pracownik korporacji, którego boli kręgosłup od wielu godzin siedzenia w niewygodnej pozycji przy biurku, a w inny sposób potraktowany zostanie na przykład biegacz, któremu potrzeba rozluźnienia mięśni po ćwiczeniach czy rozciągnięcia napiętych ścięgien.
umięśniony murzyn
Autor: Eugenio "The Wedding Traveler" WILMAN
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesny tryb życia jest zdecydowanie zły dla naszego zdrowia. Należy rozpocząć od tego, że zbyt dużo czasu jesteśmy w pracy. Bardzo często również bierzemy nadgodziny, pragnąc uczynić pozytywne wrażenie na naszym szefie. W rezultacie, przybywamy do domu zmordowani i rozdrażnieni, co nie ma korzystnego wpływu na nasze zdrowie i związki z rodziną. Mamy kłopoty z zasypianiem i szybko łapiemy wszelkiego rodzaju choroby. Nasze ciało przesyła nam przeróżne sygnały alarmowe, które my uparcie ignorujemy.
Syndicate content