warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ruch

Jak przygotować własny rower do bliskiego sezonu?

Submitted by admin on Wed, 04/13/2016 - 12:54

rower
Autor: abhijitbossottophotography
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że szeroko rozumiana aktywność fizyczna jest wyjątkowo dobra dla naszego organizmu. Regularnie wykonywany ruch potrafi poprawić działalność naszego organizmu, na czym najbardziej nam zależy. W tym miejscu należy zauważyć, że przybiera ona również różne formy. W dniu dzisiejszym mamy do czynienia z niezmiernie rozległym wyborem różnych dyscyplin sportowych, jakie mogą stanowić obiekt naszego zainteresowania.

Buty adidas superstar możemy ubierać codziennie

Submitted by admin on Tue, 03/01/2016 - 14:35

czarne buty nike
Autor: anna kortes
Źródło: http://www.flickr.com
Zobaczmy co nam oferują znane zakłady. Kiedy zastanawiamy się które buty okażą się być dla nas odpowiednie, to powinniśmy uważnie sprawdzić, które modele butów oferują nam dobrze znani ich producenci.
ćwiczenia podczas rehabilitacji
Autor: Rose Physical Therapy Group
Źródło: http://www.flickr.com
Guma do treningów to lateksowa taśma, która służy jako niezwykle wielofunkcyjny przyrząd ćwiczebny, w celach rehabilitacyjnych, w ćwiczeniach ogólnorozwojowych, siłowych i fitnessie.
Guma do ćwiczeń wyrabiana jest w ośmiu kolorach. Każdy odcień symbolizuje inny opór, od najlżejszej beżowej, do najcięższej złotej.
kurtki
Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Obecnie moda na czynne uprawianie sportu jest niesłychanie duża i coraz to więcej ludzi poszukuje pociągającej dla siebie dyscypliny, w jakiej będzie się rozwijać. Jest to istotne, ponieważ ruch i aktywność fizyczna ma niezwykle duży wpływ na zdrowie człowieka i służy dłuższemu życiu. Każda osoba, która regularnie praktykuje sport może bez wahania stwierdzić, że czuje się zdecydowanie lepiej.
Zabawa na trampolinie
Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
W nowym tysiącleciu warto zapewnić sobie a, także swoim dzieciom odrobinę zabawy na świeżym powietrzu, połączonej z ruchem. Ponieważ jednak zwykłe gry sportowe mogą się aktywnie znudzić, dobrze zainwestować z coś, co urozmaici rozrywkę.

Ruch jest ważny dla dobrego zdrowia

Submitted by admin on Thu, 05/08/2014 - 11:32

Odzież sportowa
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Jeśli nie pragniemy mieć problemów ze stawami, z obolałym kręgosłupem i pragniemy mieć gwarancję, iż ciągle będziemy mieli świetną kondycję, to z pewnością trzeba zatroszczyć się o to, abyśmy jak najczęściej przebywali w ruchu oraz aby nasze mięśnie nie były nigdy zastane.
siatkarz
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Akcesoria do siatkówki


Piłka siatkowa jest dosyć niedrogim sportem, jednak dysponowanie odpowiednim sprzętem jest kluczowe do uzyskania dobrych wyników. Na przykład trenowanie z wykorzystaniem wybrzuszonej piłki jest niewątpliwie nieefektywne, ze względu na nieprzewidywalny tor lotu.
rowerzysta na wyścigu
Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy wszyscy świadkami, jak powoli odmienia się podejście Polaków do sportu. Kiedy pójdziemy wieczorem do sąsiedniego parku, zaskoczy nas liczba osób, które biegają, jeżdżą na rowerze albo uprawiają nordic walking. Daliśmy się wciągnąć w modę na prozdrowotny tryb życia. I doskonale.

W jaki sposób ćwiczyć w domu

Submitted by admin on Mon, 11/19/2012 - 14:22

odzież sportowa
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Smutna jesienna atmosfera to nie powód, by przestać ćwiczyć. Do wakacji jeszcze bardzo dużo dni, więc warto ten sezon przeznaczyć na kształtowanie smukłego ciała. Systematyczne uczęszczanie na siłownię niestety tanie nie jest. Wyjściem z tej sytuacji jest jednorazowe wyłożenie gotówki na sprzęt treningowy, który da się zainstalować w miejscu zamieszkania. Taki rowerek treningowy wpasuje się nawet w kameralnym pokoju.
Syndicate content