warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ruch

Jak przygotować własny rower do bliskiego sezonu?

Submitted by admin on Wed, 04/13/2016 - 12:54

rower
Autor: abhijitbossottophotography
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że szeroko rozumiana aktywność fizyczna jest wyjątkowo dobra dla naszego organizmu. Regularnie wykonywany ruch potrafi poprawić działalność naszego organizmu, na czym najbardziej nam zależy. W tym miejscu należy zauważyć, że przybiera ona również różne formy. W dniu dzisiejszym mamy do czynienia z niezmiernie rozległym wyborem różnych dyscyplin sportowych, jakie mogą stanowić obiekt naszego zainteresowania.

Buty adidas superstar możemy ubierać codziennie

Submitted by admin on Tue, 03/01/2016 - 14:35

czarne buty nike
Autor: anna kortes
Źródło: http://www.flickr.com
Warto porównać różnorakie możliwości. Jeśli namyślamy się które buty okażą się być dla nas najlepsze, to musimy dokładnie sprawdzić, jakie modele butów proponują nam najbardziej znani ich producenci.
ćwiczenia podczas rehabilitacji
Autor: Rose Physical Therapy Group
Źródło: http://www.flickr.com
Guma do ćwiczeń to lateksowa taśma, która służy jako bardzo uniwersalny przyrząd treningowy, w celach rehabilitacyjnych, w treningach ogólnorozwojowych, siłowych i fitnessie.
Guma do ćwiczeń wytwarzana jest w ośmiu kolorach. Każdy kolor symbolizuje różny opór, od najlżejszej beżowej, do najcięższej złotej.
kurtki
Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Obecnie moda na czynne uprawianie sportu jest niesłychanie duża i coraz to więcej ludzi poszukuje pociągającej dla siebie dyscypliny, w jakiej będzie się rozwijać. Jest to istotne, ponieważ ruch i aktywność fizyczna ma niezwykle duży wpływ na zdrowie człowieka i służy dłuższemu życiu. Każda osoba, która regularnie praktykuje sport może bez wahania stwierdzić, że czuje się zdecydowanie lepiej.
Zabawa na trampolinie
Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach należy zapewnić sobie jak również swym dzieciom odrobinę zabawy na świeżym powietrzu, powiązanej z ruchem. Ponieważ mimo to łatwe gry zespołowe mogą się szybko znudzić, warto zainwestować z coś, co urozmaici zabawę.

Ruch jest ważny dla dobrego zdrowia

Submitted by admin on Thu, 05/08/2014 - 11:32

Odzież sportowa
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Jeśli nie chcemy posiadać kłopotów ze stawami, z sztywnym kręgosłupem i chcemy posiadać świadomość, iż wciąż będziemy posiadali niesamowitą kondycję, to z pewnością trzeba zadbać o to, byśmy jak najczęściej byli w ruchu oraz żeby nasze mięśnie nie były nigdy zastane.
siatkarz
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Sprzęt sportowy do piłki siatkowej


Siatkówka jest raczej tanią dyscypliną, jednak dysponowanie odpowiednim sprzętem jest kluczowe do uzyskania dobrych wyników. Przykładowo trenowanie w uzyciem zniekształconej piłki jest z pewnością nieefektywne, ze względu na ciężką do przewidzenia trajektorię lotu.
rowerzysta na wyścigu
Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy wszyscy świadkami, jak pomału odmienia się podejście Polaków do aktywności fizycznej. Gdy pójdziemy wieczorem do pobliskiego parku, będziemy zaskoczeni liczbą osób, które zajmują się bieganiem, trenują na rowerze albo ćwiczą nordic walking. Pozwoliliśmy się wmanewrować w modę na zdrowy styl życia. I świetnie.

W jaki sposób ćwiczyć w domu

Submitted by admin on Mon, 11/19/2012 - 14:22

odzież sportowa
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Smutna jesienna atmosfera to nie powód, by przestać ćwiczyć. Do wakacji jeszcze bardzo dużo dni, więc warto ten sezon przeznaczyć na kształtowanie smukłego ciała. Systematyczne uczęszczanie na siłownię niestety tanie nie jest. Wyjściem z tej sytuacji jest jednorazowe wyłożenie gotówki na sprzęt treningowy, który da się zainstalować w miejscu zamieszkania. Taki rowerek treningowy wpasuje się nawet w kameralnym pokoju.
Syndicate content