warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pogoda

Autor: sfllaw
Ciepła pogoda sprzyja rowerowym wycieczkom i częstszej zmianie samochodu na rower w przypadku dojazdu do pracy czy na pozostałe zajęcia. Rower pozwala nam ominąć zatory, powstające w mieście, lub zażyć czystego powietrza poza nim.
buty trekkingowe
Autor: Susanne DaDavidsson
Źródło: http://www.flickr.com
Spodnie trekkingowe trzeba posiadać we własnej szafie. Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że im mocniejsze będą spodnie, które nosimy, tym więcej będziemy mieli szansę w nich pochodzić. Przez to właśnie tak ważne jest to, by spodnie trekkingowe znajdowały się w naszej szafie, zwłaszcza że świetnie nadają się one na dalekie spacery.
dania z grilla
Autor: KOTÁNYI
Źródło: KOTÁNYI
Wraz z przyjściem ciepłych, wakacyjnych dni, ludzie coraz chętniej zasiadają w ogrodzie i na tarasie oraz oddają się przyrządzaniu na grillu pysznych dań. Imprezy pod gołym niebem szczycą się wielkim uznaniem, gdyż stanowią okazję do wesołych spotkań towarzyskich, jak także spróbowania pysznych grillowanych dań.
Łowienie ryb
Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie zimy nieraz zapominamy o trosce o własne zdrowie. Gros czasu pozostajemy w zamkniętych pomieszczeniach- w domu czy w pracy. Wszak jest tak wiele możliwości, żeby aktywnie spędzić chociaż odrobinę czasu, zarówno w tygodniu, jak również w weekend. Co prawda zimą może ciężej wyruszyć na przejażdżkę rowerową, szczególnie ze względu na nie za bardzo zachęcającą temperaturę, ale wybór jest dalece większy.
rowerzysta na wyścigu
Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy wszyscy świadkami, jak powoli odmienia się podejście Polaków do sportu. Kiedy pójdziemy wieczorem do sąsiedniego parku, zaskoczy nas liczba osób, które biegają, jeżdżą na rowerze albo uprawiają nordic walking. Daliśmy się wciągnąć w modę na prozdrowotny tryb życia. I doskonale.
Syndicate content