warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pogoda

Autor: sfllaw
Ciepła aura sprzyja rowerowym wycieczkom i znacznie częstszej zmianie samochodu na jednoślad w przypadku dotarcia do firmy albo na pozostałe zajęcia. Rower pomaga nam przebrnąć przez korki, tworzące się miejscowości, lub zażyć czystego powietrza na jego przedmieściach.
buty trekkingowe
Autor: Susanne DaDavidsson
Źródło: http://www.flickr.com
Spodnie trekkingowe warto mieć w swojej szafie. Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że im mocniejsze okażą się być spodnie, które ubieramy, tym dłużej będziemy mogli w nich chodzić. Przez to właśnie tak ważne jest to, by spodnie trekkingowe pojawiały się w naszej szafie, szczególnie że świetnie nadają się one na dalekie wędrówki.
dania z grilla
Autor: KOTÁNYI
Źródło: KOTÁNYI
Razem z nadejściem ciepłych, słonecznych dni, ludzie coraz częściej siadają w ogródkach i na tarasie oraz oddają się przyrządzaniu na grillu pysznych dań. Biesiady pod gołym niebem cieszą się wielkim uznaniem, gdyż dają okoliczność do wesołych spotkań towarzyskich, jak też skosztowania smacznych grillowanych dań.
Łowienie ryb
Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
W ciągu zimy wielokrotnie zapominamy o dbaniu o własne zdrowie. Lwią część czasu spędzamy w zamkniętych pokojach- w domu czy w biurze. A przecież jest tak wiele możliwości, by aktywnie spędzić choćby trochę czasu, zarówno w tygodniu, jak i w weekend. Co prawda zimą może trudniej wyruszyć na przejażdżkę rowerem, głównie ze względu na nieszczególnie zachęcającą temperaturę, ale wybór jest znacznie większy.
rowerzysta na wyścigu
Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy wszyscy świadkami, jak pomału odmienia się podejście Polaków do aktywności fizycznej. Gdy pójdziemy wieczorem do pobliskiego parku, będziemy zaskoczeni liczbą osób, które zajmują się bieganiem, trenują na rowerze albo ćwiczą nordic walking. Pozwoliliśmy się wmanewrować w modę na zdrowy styl życia. I świetnie.
Syndicate content