warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pogoda

Autor: sfllaw
Ciepła aura sprzyja przejażdżkom na rowerze oraz znacznie częstszej zmianie auta na rower w sytuacji dojazdu do pracy albo na inne zajęcia. Rower pomaga nam ominąć zatory, powstające w miejscowości, lub zażyć czystego powietrza poza nim.
buty trekkingowe
Autor: Susanne DaDavidsson
Źródło: http://www.flickr.com
Spodnie trekkingowe warto mieć we własnej szafie. Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że im wytrzymalsze okażą się być spodnie, które nosimy, tym dłużej będziemy mieli szansę w nich pochodzić. Przez to właśnie tak istotne jest to, aby spodnie trekkingowe pojawiały się w naszej szafie, szczególnie że świetnie nadają się one na długie spacery.
dania z grilla
Autor: KOTÁNYI
Źródło: KOTÁNYI
Razem z przyjściem gorących, słonecznych dni, ludzie coraz chętniej siadają w ogrodzie i na tarasie oraz oddają się przyrządzaniu na grillu smakowitych dań. Imprezy na świeżym powietrzu cieszą się sporym uznaniem, gdyż dają okazję do wesołych spotkań towarzyskich, jak również skosztowania smacznych grillowanych potraw.
Łowienie ryb
Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas zimy nagminnie zapominamy o dbaniu o własne zdrowie. Większą część czasu pozostajemy w zamkniętych salach- w domu czy w pracy. Wszakże jest tyle możliwości, aby aktywnie spędzić chociaż trochę czasu, zarówno w tygodniu, jak również w weekend. Co prawda zimą może ciężej wybrać się na przejażdżkę rowerową, głównie ze względu na nie za bardzo zachęcającą temperaturę, lecz wybór jest znacznie większy.
rowerzysta na wyścigu
Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy uczestniczymy w tym, jak powoli odmienia się nastawienie naszych rodaków do ćwiczeń. Kiedy wyjdziemy wieczorem do najbliższego parku, zaskoczy nas liczba osób, które biegają, jeżdżą na rowerze albo uprawiają nordic walking. Pozwoliliśmy się wmanewrować w modę na zdrowy tryb życia. I doskonale.
Syndicate content