warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

strzelanki

gra na konsoli
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Od kiedy zaczęto produkować pierwsze komputery ludzie zaczęli je stosować do zabawy oraz rozrywki. Pierwsze gry były proste, ale też możliwości wydajnościowe i graficzne nie były jakieś oszałamiające. Dopiero dynamiczny rozwój technologiczny w ostatnich latach sprawił, że możliwości podzespołów komputerowych pod tym kątem znacznie się poprawiły.

Gry na komputer poprawiają intelekt

Submitted by admin on Fri, 06/05/2015 - 16:02

Gra komputerowa
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Ile to razy mama krzyczała, że za długo grasz w gry? Ile to razy oblubienica była zła, że miast spędzić z nią wolny czas, preferujesz pozbawiać życia potwory? Ile razy czytałeś bądź oglądałeś w telewizji materiał, który miał wykazać, iż to gry są odpowiedzialne za wszystkie zło na świecie? Już czas obalić pewne bajki i dać wiarę badaczom, którzy widzą, jak nasze mózgi ewoluują pod wpływem gier.
myszka do grania
Autor: pascal lefevre
Źródło: http://www.flickr.com
Co jest najlepsze na wolny czas ? Na pewno znaleźć można wiele ciekawych propozycji, jednakowoż nie każda z nich jest zawsze możliwa do realizacji. Rozpocznijmy od tego, że każdy plan może być dobry, ale tylko na tyle, na ile spełnić się go da. To może i banał, ale wielu o tym nie pamięta. Przecież planując coś na świeżym powietrzu musimy liczyć się ze zmienną pogodą, identycznie w zimę wszystko należałoby organizować w domu, no chyba, że umawiamy się na sanki lub kulig. Bardzo często więc jest tak, że jedyną możliwością jest dom, to w nim musimy umieć zorganizować coś ciekawego i interesującego.
gry komputerowe
Autor: Corey Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
Nieprawdą jest, że gry są przeznaczone jedynie dla dzieciaków, młodzieży czy półgłupków. Takie niestety pokutuje przekonanie pośród poniektórych ludzi. Graczy odbiera się jako rosłe dzieciaki, które powinny zająć się czymś w wyższym stopniu pożytecznym niż graniem. Wiadomo, to krzywdząca opinia. Równocześnie, wskazane jest stwierdzić, że są gry zwyczajnie głupie, tak samo, jak jest wiele głupich filmów, ale nie mówimy się, że każdy, kto ogląda filmy jest głupkiem lub, że marnuje czas (choć też i są takie głosy). Nie oznacza to, że wszystko w jednej kategorii jest bezsensowne, uzmysławiają to gry, ale również filmy lub muzyka.
podczas grania
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Gry, komputerowe czy te przeznaczone na współczesne konsole, charakteryzują się dzisiaj istotnym zainteresowaniem. Grają w nie ludzie niezależnie od płci czy wieku, tym samym na rynku pojawia się ich coraz większa ilość.

Strzelanki

Submitted by admin on Tue, 07/29/2014 - 16:27

xbox
Autor: Eric Holsinger
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz sklep posiada wieloletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie podołać oczekiwaniom oraz wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszym celem jest szczęście każdego gracza. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony WWW. Na naszym portalu znajdziesz wielce zróżnicowaną ofertę gier.
opakowanie ps vita
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Zapamiętajmy, że dosyć częste przenosiny w magiczny świat gier to ogólnie nic złego. Jeżeli jesteśmy mądrzy, wiemy, iż od autentycznie wszystkiego można jakoś uzależnić, a więc zachowamy bądź co bądź umiar, nie będziemy mieli z niczym problemów. Jednak jeśli mamy zwichrowaną psychikę, często mamy poważne problemy z umiarem, pewnie dołączymy do grupy tych osób, którym w istocie gierki szkodzą. A rzeczywistość jest taka, że typowy gracz potrafi wyciągać wiele radości z grania, co najważniejsze, poznał granicę, a więc gry psp i tak nie stanowią dla niego przeszkody, która potem wygeneruje znaczne kłopoty, na przykład unikanie uczęszczania na studia - a są tego typu przypadki, a więc należy się wystrzegać uzależnień.
scena z Battlefield
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach gry spełniają już w zasadzie ważną rolę w tworzeniu się spostrzeżeń odnośnie świata i jego odczytywania przez młodych ludzi. Do przesady nie będzie należało stwierdzenie, że to po części za pomocą gier mamy opcję rozwoju sporej ilości aspektów naszej osobowości. Nieprawdziwe jest zdanie, że gry nie dają nic pozytywnego – istnieje sporo ciekawych opcji, które sporo mogą nas nauczyć. Nawet gra w jakiej chodzi tylko eliminowanie przeciwników czy walka uczy nas zręczności. Przedstawiamy kilka przykładów interesujących opcji.

Ciekawe gry dla dzieci i dorosłych - sprawdź tutaj

Submitted by admin on Tue, 04/29/2014 - 15:00

gry na xbox one
Autor: Ian Hughes
Źródło: http://www.flickr.com
Należy głośno mówić o tym, iż gry które obecnie są przedstawiane, są tak skonstruowane, iż właściwie każdy odnajdzie coś dla siebie. Możemy kupić takie dla mniejszych dzieci, które za ich pomocą będą miały okazję rozwijać swoją wyobraźnię. Dla starszych mają szanse być gry sportowe, albo logistyczne, a jeżeli dorośli też chcą się zabawić w taki sposób i się zrelaksować, to bez wątpienia mają szanse ich zainteresować modne strzelanki, lub na przykład gry fantastyczne.
Rozlicz się przez internet
Autor: Maurice Velati
Źródło: http://www.flickr.com


Propozycje rozmaitych rozrywek internetowych, takie jak gry strzelanki, dostępne są ogólnie, lecz to właśnie gracze mogą określić te szczególnie swoim zdaniem warte zarekomendowania opcje. Wybierając którąś z dostępnych obecnie propozycji, stawia się na doskonałej jakości oferty gier. Możliwości do wyboru jest całe mnóstwo, więc warto zdecydować się na którąś z opcji, aby jeszcze owocniej i atrakcyjniej spędzić wolny czas. Gry w strzelanki cieszą się zaciekawieniem nie od dzisiaj, natomiast propozycji ciągle przybywa.
Syndicate content