warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

strzelanki

gra na konsoli
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Od chwili gry powstały pierwsze komputery ludzie zaczęli je stosować do zabawy oraz rozrywki. Pierwsze z gier były bardzo proste, lecz przecież możliwości wydajnościowe i graficzne jakieś oszałamiające nie były. Dopiero dynamiczny rozwój technologiczny w ostatnich latach spowodował, że możliwości sprzętu pod tym kątem poprawiły się ogromnie.

Gry na komputer poprawiają intelekt

Submitted by admin on Fri, 06/05/2015 - 16:02

Gra komputerowa
Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Ile razy rodzicielka wzywała, że za długo młócisz w gry? Ile razy dziewczyna była niezadowolona, iż miast spędzać z nią wolny czas, preferujesz likwidować straszydła? Ile to razy czytałeś czy oglądałeś w TV materiał, jaki miał dowieść, że to gry są odpowiedzialne za całe zło na świecie? Czas obalić pewne mity i zaufać badaczom, jacy widzą, w jaki sposób nasze mózgi ewoluują pod wpływem gier.
myszka do grania
Autor: pascal lefevre
Źródło: http://www.flickr.com
Co jest zdecydowanie najlepsze na wolny czas ? Na pewno znaleźć można wiele interesujących propozycji, jednakowoż nie każda z nich jest zawsze możliwa do zrealizowania. Rozpocznijmy od tego, że każdy plan jest dobry, ale tylko na tyle, na ile da się go spełnić. Być może jest to banalne, ale wielu nie pamięta o tym. Przecież zakładając robienie czegoś na wolnym powietrzu musimy wziąć pod uwagę pogodę, identycznie w zimę wszystko należałoby organizować w domu, no chyba, że planujemy sanki lub kulig. Często więc jest tak, że jedyną możliwością jest dom, to w nim musimy potrafić zorganizować coś interesującego.
gry komputerowe
Autor: Corey Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
Nieprawdą jest, że gry są przeznaczone zaledwie dla dzieciaków, młodzieży czy półgłupków. Takie niestety pokutuje przekonanie wśród niektórych ludzi. Graczy odbiera się jako wyrośnięte dzieciaki, które powinny zająć się czymś bardziej pożytecznym aniżeli graniem. Bez wątpienia, to krzywdząca opinia. Jednocześnie, powinno się stwierdzić, iż są gry zwyczajnie głupie, tak samo, jak jest wiele głupich filmów, ale nie mówimy się, że każdy, kto ogląda filmy jest głupkiem lub, że marnuje czas (choć też i są takie głosy). Nie oznacza to, że wszystko w jednej kategorii jest bezsensowne, uzmysławiają to gry, ale dodatkowo filmy czy muzyka.
podczas grania
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Gry, komputerowe bądź te przeznaczone na zaawansowane konsole, charakteryzują się dzisiaj znacznym zainteresowaniem. Grają w nie ludzie niezależnie od płci bądź wieku, w związku z tym na rynku pojawia się ich coraz większa ilość.

Strzelanki

Submitted by admin on Tue, 07/29/2014 - 16:27

xbox
Autor: Eric Holsinger
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz sklep ma wieloletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie podołać oczekiwaniom oraz warunkom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszą misją jest uśmiech każdego gracza. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wielce szeroką ofertę gier.
opakowanie ps vita
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Musimy pamiętać, że stosunkowo częste przenoszenie się w magiczny świat gier to w zasadzie nic niewskazanego. Jeśli jesteśmy rozsądni, wiemy, iż od autentycznie wszystkiego da się uzależnić, a więc zachowamy umiar, raczej nie będziemy mieli z niczym kłopotów. Jednakowoż jeśli mamy słabą psychikę, nierzadko mamy poważne kłopoty z umiarem, pewnie dołączymy do grupy tych osób, którym w istocie gierki zaszkodziły. A rzeczywistość jest taka, że statystyczny gracz potrafi wyciągać sporo frajdy z grywania, co najistotniejsze, poznał granicę, zatem gry psp tak czy siak nie stanowią dla niego jakiejś przeszkody, która potem wygeneruje duże problemy, przykładowo unikanie uczęszczania do pracy - istnieją tego typu przypadki, zatem trzeba się starać wystrzegać uzależnień.
scena z Battlefield
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszym świecie gry spełniają już w gruncie rzeczy nieodłączną rolę w kształtowaniu się poglądów w związku z rzeczywistością oraz jej odczytywania przez młodzież. Zbyt przesadnym nie będzie stwierdzenie, iż to po części za pomocą gier mamy możliwość kształtowania sporej ilości aspektów naszych umiejętności. Nieprawdziwe jest zdanie, że gry nie dają nic dobrego – na rynku jest wiele pozytywnych gier, które to wiele mogą wnieść. Nawet gra w której głównym celem jest jedynie o eliminowanie przeciwników lub jeżdżenie samochodem jest w stanie nauczyć nas zręczności. Przedstawiamy pewną część spośród przykładów interesujących opcji.

Ciekawe gry dla dzieci i dorosłych - sprawdź tutaj

Submitted by admin on Tue, 04/29/2014 - 15:00

gry na xbox one
Autor: Ian Hughes
Źródło: http://www.flickr.com
Warto głośno rozmawiać o tym, że gry które obecnie są proponowane, są tak skonstruowane, iż praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy zakupić takie dla mniejszych dzieci, które za ich pomocą będą mogły rozwijać własną wyobraźnię. Dla starszych mają możliwość być gry sportowe, albo logistyczne, a jeśli dorośli również chcą się pobawić w taki sposób i się zrelaksować, to z pewnością mogą ich zainteresować modne strzelanki, lub na przykład gry fantastyczne.
Rozlicz się przez internet
Autor: Maurice Velati
Źródło: http://www.flickr.com


Opcje rozmaitych rozrywek internetowych, takie jak gry strzelanki, dostępne są ogólnie, lecz to właśnie gracze wskazują te najbardziej swym zdaniem warte rekomendacji opcje. Stawiając na jakąś z dostępnych obecnie propozycji, stawia się na znakomitej jakości oferty gier. Opcji do wyboru jest całe mnóstwo, dlatego warto stawiać na którąś z opcji, by jeszcze owocniej oraz atrakcyjniej spędzić wolny czas. Gry w strzelanki cieszą się zaciekawieniem nie od dziś, natomiast propozycji ciągle przybywa.
Syndicate content