warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

miejsca

droga
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Mazury to jeden z najcudowniejszych terenów Polski. Podczas lata, zjeżdżają tam nasi obywatele, lecz również liczni turyści zagraniczni.


ruszajwpolske
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nadszedł upragniony czas na realizację wakacyjnych planów

Submitted by admin on Fri, 08/19/2016 - 16:00

tableau - wakacje
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje to czas, na który z upragnieniem czekają wszyscy. Po długim roku kalendarzowym, wielu zadaniach biznesowych tudzież ciągnącej się sesji akademickiej nadchodzi czas na zasłużony wypoczynek.
wrocławski rynek
Autor: johannes tandl
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław jest wspaniałym miastem położonym nad malowniczą rzeką Odrą, przyciągającym podróżników nie tylko ze względu na jego architekturę ale również z powodu niemałej liczby wydarzeń kulturalnych. To jedno z największych i najlepszych polskich miast jest doskonałym miejscem do zwiedzania. Jednak nie tylko urozmaicenia turystyczne są warte uwagi, we Wrocławiu znajduję się wiele zajmujących kawiarenek i restauracji proponujących pyszny posiłek.
bidon
Autor: Jean-Pierre
Źródło: http://www.flickr.com
Do tego czasu nie uprawiałeś jakiegokolwiek sportu, jednakże chcesz to zmienić? Jeśli tak to rekomendowane jest zainicjowanie ćwiczeń od rzeczy, która sprawia Ci najogromniejszą gratkę. Wiele ludzi może się zniechęcić, gdy postawi na zajęcia na siłowi, mimo tego iż szczerze nie znosi tego miejsca. W związku z tym dla wszystkich ludzi zaczynających przygodę ze sportem rekomendowana jest jazda na rowerze.
Syndicate content