warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

North Face

sport
Autor: Leo-setä
Źródło: http://www.flickr.com
Przy zakupach odzieżowych nierzadko konsumenci decydują się na pewne marki, których artykuły już zdarzało im się kupić i były zadowalające. Jest to całkiem zrozumiałe, ponieważ każdy chce robić wartościowe zakupy, jak również komfortowo użytkować kupione rzeczy, bez stresu że coś prędko się poniszczy lub zużyje. Marka The North Face cieszy się dużym wzięciem pośród konsumentów preferujących odzież sportową.
turystyka górska
Autor: Paxson Woelber
Źródło: http://www.flickr.com
Marka The North Face powstała w 1968 roku w San Francisco w USA. Ta firma z niemal pół wieczną tradycją jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym globie. Firma stawia bardzo duży nacisk na rozwój technologii oraz indywidualne rozwiązania, które za sprawa licznych patentów można spotkać jedynie w ich ubraniach i sprzęcie sportowym. Marka z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Zaczynając od ubrań górskich przeszła poszerzyła rynki na te dotyczące sportów zimowych, gadżetów górskich, a nawet odzieży i obuwia do użytku codziennego. North Face co roku prezentuje nowe kolekcje na kolejne, nieustannie śledząc trendy modzie i stosując najbardziej zaawansowane technologie. które mają za zadanie ograniczyć wagę i polepszyć ocieplenie.
Syndicate content