warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

towarzystwo

gra planszowa
Autor: yoppy
Źródło: http://www.flickr.com
Gry planszowe to rodzaj gier towarzyskich. Są znane od naprawdę dawna. Wśród najstarszych gier planszowych znajduje się młynek. Klasyczne gry planszowe potrzebują do gry planszy, pionków, nieraz także kostki. Bez względu na to, jaki rodzaj gry wybierzemy, każda może okazać się wspaniałą rozrywką dla całej rodziny zwłaszcza w naprawdę długie jesienne lub zimowe wieczory.
gry online
Autor: Jovial Joystick
Źródło: http://www.flickr.com
Gra zoomumba przeniesie nas w świat zoo. Jeżeli lubimy wszystkie gry, w których pojawiają się zwierzęta, to musimy się namyślić, czy nie pragniemy zagrać w taką, w której będziemy właścicielem zoo. Sami możemy podejmować decyzję jak ma ono się prezentować i jakie zwierzęta mają się w nim odnaleźć. Wielkim powodzeniem wśród graczy szczyci się gra zoomumba, jedna z lepszych w tej kategorii co sprawia, że będziemy mogli spełnić swoje marzenia oraz sprawdzić się, jako dyrektor tak dużego przedsięwzięcia.
Syndicate content