warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

TV

Popularne planszówki zajęły polski rynek!

Submitted by admin on Thu, 03/17/2016 - 14:06

gry
Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Niegdyś planszówki kojarzyły się w większości z grami na pionki skierowanymidla dzieci. Starsi, jeśli już grali, to głównie w gry karciane, czasem w szachy lub pokera. terazprodukowanych jest coraz więcej gier planszowych o wyższym stopniu zaawansowania niż gra w pionki, skierowanych głównie dla starszych, które na dobre podbijają polski rynek.
pilot na programie tv
Źródło: pixabay.com
Programy telewizyjne odnoszą się do zróżnicowanej tematyki, cechując się mniejszym i większym powodzeniem ze strony telewidzów. Wielu z nas posiada swoje ulubione seriale czy teleturnieje, które najczęściej są emitowane o określonej godzinie. Jeśli jednak nie mamy pojęcia, jakie filmy czy audycje w danej chwili będą emitowane w telewizji, musimy zdecydować się na program telewizyjny, który w mgnieniu oka rozwieje nasze wątpliwości.
dziecko przed telewizorem
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Dbanie o środowisko naturalne jest niezwykle istotne, ponieważ już dziś wyginęło multum gatunków roślin i zwierząt. W chwili obecnej to właśnie my powinniśmy zatroszczyć się o to, żeby żaden gatunek nie zniknął z powierzchni ziemi na dobre.
Syndicate content