warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

TV

Popularne planszówki zajęły polski rynek!

Submitted by admin on Thu, 03/17/2016 - 14:06

gry
Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś planszówki kojarzyły się w większości z grami na pionki powstałedla najmłodszych. Starsi, jeśli już grali, to przede wszystkim w karty, albo w szachy lub pokera. Dziśprodukowanych jest coraz więcej gier planszowych o wyższym stopniu zaawansowania niż gra w pionki, skierowanych przede wszystkim dla starszej grupy wiekowej, które na dobre podbijają polski rynek.
pilot na programie tv
Źródło: pixabay.com
Programy telewizyjne mogą odnosić się do przeróżnej tematyki, cechując się mniejszym lub większym zainteresowaniem ze strony odbiorców. Wielu z nas posiada swoje ukochane seriale lub teleturnieje, które zwykle są emitowane o określonej godzinie. Jeśli jednak nie mamy pojęcia, jakie filmy bądź audycje w danej chwili będą dostępne w telewizji, musimy sięgnąć po program telewizyjny, który szybko rozwieje nasze wątpliwości.
dziecko przed telewizorem
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Dbanie o ekosystem jest bardzo istotne, bowiem już dziś wyginęło multum gatunków roślin i zwierząt. Obecnie to właśnie my będziemy musieli zadbać o to, by żaden gatunek nie zniknął z powierzchni ziemi na zawsze.
Syndicate content