warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rzeczy

kredki bambino
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Fantazja to najlepszy element, jaki maluch jest w stanie wykształtować sobie od pierwszych lat. Dzięki wielu zabawkom dzieci umieją przenosić się w świat w ogóle różny od tego, w którym są.
online
Autor: Linda Katehi
Źródło: http://www.flickr.com
Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu, a równocześnie trudne i kosztowne do urządzenia. Szczególnie jeżeli nie jest będzie największa powierzchniowo, bo wówczas będzie się trzeba dość dużo natrudzić, aby wszystko co konieczne w niej zmieścić. A do zmieszczenia jest parę rzeczy, co już chyba wie dobrze każdy, kto już kiedyś korzystał z niezbyt wygodnej łazienki.

Jak zaaranżować obóz?

Submitted by admin on Thu, 12/03/2015 - 16:34

śpiwory na obozie
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Co oznacza "dobry biwak"? Czy dobry obóz, to ten, na którym była doskonała atmosfera, czy taki, który był perfekcyjnie wykorzystany czasowo (przykładowo na prowadzenie zajęć)? A może dobry biwak, to ten, na który pojechało wielu skautów? A czy w takim przypadku obóz, na którym było 8 osób jest zły? Wszyscy znamy zasady dobrej zbiórki.
Syndicate content