warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rzeczy

kredki bambino
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Fantazja to decydujący element, jaki maluch zdoła wykształcić sobie od najwcześniejszych lat. Dzięki wielu zabawkom dzieci umieją przenosić się w świat całkowicie odmienny od tego, w którym są.
online
Autor: Linda Katehi
Źródło: http://www.flickr.com
Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem we wszystkich domach, a jednocześnie trudne i kosztowne do wykończenia. Szczególnie jeżeli nie jest będzie największa powierzchniowo, bo wtedy trzeba się będzie dość dużo natrudzić, żeby wszystko co potrzebne w niej pomieścić. A do zmieszczenia jest parę rzeczy, o czym wie chyba każdy, kto już kiedyś korzystał z mało wygodnej łazienki.

Jak zaaranżować obóz?

Submitted by admin on Thu, 12/03/2015 - 16:34

śpiwory na obozie
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Co to znaczy "dobry obóz"? Czy dobry biwak, to ten, na którym była kapitalna atmosfera, czy taki, który był doskonale spożytkowany czasowo (na przykład na prowadzenie zajęć)? A może dobry obóz, to taki, na który pojechało wielu skautów? A czy w takim wypadku biwak, na którym było 8 osób jest lichy? Wszyscy znamy zasady dobrej zbiórki.
Syndicate content