warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rzeczy

kredki bambino
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Fantazja to najlepszy element, jaki maluch potrafi uformować sobie od najmłodszych lat. Dzięki mnogim zabawkom dzieci umieją przenosić się w świat w ogóle inny od tego, w jakim są.
online
Autor: Linda Katehi
Źródło: http://www.flickr.com
Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu, a jednocześnie kosztowne i trudne do urządzenia. Szczególnie jeśli nie jest ona największa powierzchniowo, bo wówczas trzeba się będzie bardzo mocno nagimnastykować, aby wszystko co konieczne w niej pomieścić. A do zmieszczenia jest trochę rzeczy, o czym wie chyba każdy, kto miał okazję korzystać z mało wygodnej łazienki.

Jak zaaranżować obóz?

Submitted by admin on Thu, 12/03/2015 - 16:34

śpiwory na obozie
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Co oznacza “dobry biwak”? Czy dobry obóz, to taki, na którym była doskonała atmosfera, czy ten, który był doskonale spożytkowany czasowo (przykładowo na prowadzenie zajęć)? A może dobry biwak, to taki, na który pojechało wielu harcerzy? A czy w takim razie obóz, na jakim było 8 osób jest lichy? Wszyscy znamy reguły dobrej zbiórki.
Syndicate content