warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

oczy

Pokój dziecięcy, obraz z misiem
Autor: http://demur.pl
Źródło: http://demur.pl
oczy to niezwykle ważna oraz wrażliwa część organizmu. Z tej przyczyny musimy o nie bardzo zadbać. Ważne jest odpowiednie leczenie, kiedy już przytrafi się nam jakaś przypadłość.
piaskownica
Autor: Leon Brocard
Źródło: http://www.flickr.com
Przewaga społeczeństwa decyduje się na spędzanie całych dni w męczącej pracy, co ma na celu zapewnić nam jak i najbliższym wystarczający poziom życia. Większość wypłaty przeznaczana będzie na bieżące wydatki, takie jak spłata raty kredytu mieszkaniowego, opłacenie czynszu, uregulowanie należności za media czy kupno przedmiotów codziennego użytku.
Piłka nożna
Autor: fabbio
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo zmieniło się od chwili, kiedy komputery i nowoczesne konsole nie były na razie na tyle powszechne w naszych gospodarstwach. Ani naukowcom, ani normalnym ludziom, którzy mają oczy szeroko otwarte i nie do końca podoba im się stopniowe odchodzenie się od trybu funkcjonowania, do którego stworzyła nas natura, nie umyka fakt, że na placu zabaw na blokowisku niemal nikt nie biega już za piłką, mało maluchów gra w berka czy kluchy, nie wspominając już o starych, dobrych klasach czy grze w gumę. Prawie nikt się tym nie interesuje, coraz mniej pamięta.
Syndicate content