warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

oczy

Pokój dziecięcy, obraz z misiem
Autor: http://demur.pl
Źródło: http://demur.pl
oczy to bardzo ważna oraz wrażliwa część naszego ciała. Z tej przyczyny musimy o nie bardzo dbać. Ważne jest odpowiednie leczenie, kiedy już przytrafi się nam coś ze wzrokiem.
piaskownica
Autor: Leon Brocard
Źródło: http://www.flickr.com
Przewaga społeczeństwa spędza długie godziny w nielubianej pracy, co powinno zapewnić nam i rodzinie wystarczający komfort życia. Większość pieniędzy przeznaczana jest na niemożliwe do pominięcia wydatki, typu uregulowanie kredytu mieszkaniowego, opłacenie czynszu, opłaty za media czy kupno artykułów pierwszej potrzeby.
Piłka nożna
Autor: fabbio
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele pozmieniało się od czasów, gdy komputery i nowoczesne konsole nie były na razie tak popularne w naszych gospodarstwach. Ani naukowcom, ani szarym ludziom, którzy trzymają oczy szeroko otwarte i nie całkiem podoba im się nieustające oddalanie się od trybu funkcjonowania, do którego przygotowała nas natura, nie uchodzi uwadze fakt, że na podwórku na osiedlu niemal nikt nie biega już za piłką, mało dzieciaków bawi się w berka lub kluchy, nie mówiąc już o staromodnych klasach czy grze w gumę. Niemal nikt się tym nie interesuje, wciąż mniej wie, o co chodzi.
Syndicate content