warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

oczy

Pokój dziecięcy, obraz z misiem
Autor: http://demur.pl
Źródło: http://demur.pl
oczy to niezwykle ważna oraz wrażliwa część organizmu. Z tej przyczyny musimy o nie bardzo zadbać. Ważne jest odpowiednie leczenie, kiedy już przytrafi się nam jakaś przypadłość.
piaskownica
Autor: Leon Brocard
Źródło: http://www.flickr.com
Przewaga społeczeństwa decyduje się na spędzanie całych dni w męczącej pracy, co ma na celu zapewnić nam jak i najbliższym wystarczający poziom życia. Większość wypłaty przeznaczana będzie na bieżące wydatki, takie jak spłata raty kredytu mieszkaniowego, opłacenie czynszu, uregulowanie należności za media czy kupno przedmiotów codziennego użytku.
Piłka nożna
Autor: fabbio
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo pozmieniało się od chwili, gdy komputery i nowoczesne konsole nie były jeszcze na tyle powszechne w naszych gospodarstwach. Ani badaczom, ani szarym ludziom, którzy mają oczy szeroko otwarte i nie całkiem podoba im się nieustające odchodzenie się od trybu funkcjonowania, do którego przygotowała nas natura, nie umyka fakt, że na podwórku na blokowisku prawie nikt nie biega już za piłką, mało maluchów gra w berka bądź kluchy, nie wspominając już o staromodnych klasach czy zabawie w gumę. Niemal nikt się tym nie interesuje, wciąż mniej wie, o co chodzi.
Syndicate content