warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

plan

molo w Gdańsku
Źródło: pixabay
Przyszedł moment wakacji, w zależności od tego, czego się szuka należy wybrać najciekawszą alternatywę dla siebie. Jeśli preferencją na urlopie są piękne widoki, rześkie powietrze oraz cisza to góry będą idealną opcją.


Wiele propozycji relaksu dają wakacje w Bieszczadach.


ruszajwpolske
Źródło: pixabay

Nadszedł upragniony czas na realizację wakacyjnych planów

Submitted by admin on Fri, 08/19/2016 - 16:00

tableau - wakacje
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje to czas, na który z upragnieniem czekają wszyscy. Po długim roku kalendarzowym, wielu zawodowych wysiłkach tudzież ciągnącej się sesji akademickiej nadchodzi czas na zasłużony odpoczynek.
wakacje ustronie morskie
Autor: Anne Worner
Źródło: http://www.flickr.com
Lato to taki sezon w roku, gdy większość ludzi planuje czas wolny. Duża część z nich właśnie wtedy wybiera najdłuższe w roku urlopy, aby móc spędzić czas z rodziną albo znajomymi, z daleka od gwaru wielkich miast.

Gry strategiczne planszowe cieszą się wielkim zainteresowaniem

Submitted by admin on Tue, 09/15/2015 - 10:57

gry
Autor: Bryan Ochalla
Źródło: http://www.flickr.com
Gry planszowe strategiczne zainteresują każdego dorosłego

Powoli jest tak, że gry komputerowe rozpoczynają tracić na zainteresowaniu, a własną pozycję w strukturze gier rozpoczynają umacniać gry planszowe. W znacznej mierze dzieje się tak dlatego, że gry planszowe strategiczne stały się mocniej rozbudowane, będą ciekawsze pod względem graficznym, a na dodatek niejednokrotnie okazują się być tak przyszykowane, że możemy w nie grać na kilka sposobów.
Syndicate content