warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

plan

molo w Gdańsku
Źródło: pixabay
Przyszedł moment urlopów, w zależności od tego, czego się chce warto wybrać najciekawszą alternatywę dla siebie. Jeśli priorytetem na urlopie są cudowne krajobrazy, rześkie powietrze i spokój to góry będą świetną opcją.


Mnóstwo ofert wypoczynku dają wakacje w górach.


http://www.ruszajwpolske.pl/noclegi/bieszczady/kwatery/r,3,2,1,index.html
Źródło: pixabay

Nadszedł upragniony czas na realizację wakacyjnych planów

Submitted by admin on Fri, 08/19/2016 - 16:00

tableau - wakacje
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje to czas, na który z upragnieniem czekają wszyscy. Po długim roku kalendarzowym, wielu zadaniach biznesowych tudzież ciągnącej się sesji akademickiej nadchodzi czas na zasłużony wypoczynek.
wakacje ustronie morskie
Autor: Anne Worner
Źródło: http://www.flickr.com
Lato to taki sezon w roku, gdy mnóstwo ludzi zaczyna czas wolny. Większość z nich właśnie wtedy wybiera najdłuższe w roku urlopy, by móc spędzić czas z bliskimi albo przyjaciółmi, z dala od hałasu wielkich miast.

Gry strategiczne planszowe cieszą się wielkim zainteresowaniem

Submitted by admin on Tue, 09/15/2015 - 10:57

gry
Autor: Bryan Ochalla
Źródło: http://www.flickr.com
Gry planszowe strategiczne zainteresują każdego człowieka

Stopniowo okazuje się, że gry komputerowe zaczynają tracić na zainteresowaniu, a własną wartość w strukturze gier zaczynają umacniać gry planszowe. W znacznej mierze staje się tak przez to, że gry planszowe strategiczne stały się mocniej rozbudowane, będą ciekawsze pod względem graficznym, a w dodatku niejednokrotnie będą tak przygotowane, że mamy możliwość w nie zagrać na kilka sposobów.
Syndicate content