warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

aktywność

snowboard
Autor: The Camp of Champions Snowboard, Ski and MTB Summer Camp
Źródło: http://www.flickr.com
Sposobów na aktywne, dające satysfakcję i zadowolenie życie jest bardzo dużo. Wielu w zupełności może wystarczyć, gdy parę razy w tygodniu odwiedzą basen, siłownię czy klub fitness. Z kolei inni będą potrzebowali nieco mocniejszych wrażeń, przykładowo w zimie jeżdżąc na nartach czy desce. Z tego typu sportami wiąże się także pewnego rodzaju kultura i styl bycia, ale też odpowiedni ubiór i wyposażenie.

Czy oglądaliśmy nowe hulajnogi?

Submitted by admin on Fri, 05/27/2016 - 13:18

rower dla dziecka
Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com
Czy poszukujemy ciekawego produktu dla potomstwa?
Kiedy z jakiejś okazji lub bez powodu, chcemy podarować dziecku jakiś podarunek, to potrzeba się dokładnie zastanowić,co to może być. Czy następna zabawka, która za chwilę zostanie wrzucona w kąt, czy być może mimo wszystko pragniemy kupić coś, z czego dziecko będzie miało szansę wykorzystywać dłużej i co zapewni mu tak potrzebną aktywność fizyczną?
sport, wspinaczka, góry
Autor: Jorge Bras
Źródło: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, ze każdego typu aktywność fizyczna stanowi niezmiernie znaczącą część naszego życia. Ruch jest bowiem elementem, jaki potrafi wpływać w samych pozytywach na nasze zdrowie, dlatego też warto go praktykować możliwie jak najczęściej.
figurki
Autor: Luci Correia
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka jak najlepiej. Wszyscy ci, którzy posiadają dzieci dbają o to, aby niczego im nie brakowało. Kupujemy im naprawdę dobre jakościowo ubrania, fundujemy wakacje. Nie zapominamy też o zabawkach. Aktualnie ich wybór jest naprawdę niezwykle szeroki.
pulsometr
Autor: Polar
Źródło: Sport-Shop.pl
Nasi rodacy nareszcie zaczęli jakoś dbać o stan zdrowia - choć naturalnie ciężko powiedzieć, że to swoista reguła, ponieważ wiadoma sprawa, że jeśli nadal rosną wskaźniki dotyczące choćby zachorowalności na nowotwór, to raczej nie można być mega optymistą. No inna kwestia jest taka, iż bądź co bądź nawet osoby, które potrafią o siebie zadbać, uprawiają sporo sportu, po prostu zapadają na wszelkiego rodzaju choróbska. Przykładowo niedawno zmarła bardzo młoda aktorka, którą kochała spora część naszego narodu.
trening na sali gimnastycznej
Autor: USAG- Humphreys
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś pragnie naprawdę odpowiednio zatroszczyć się o swoje zdrowie oraz wygląd zewnętrzny, to nade wszystko musi wybrać dla siebie odpowiedni sport – jest to bardzo istotne, gdyż bez aktywności fizycznej nasze ciało nigdy nie będzie mogło funkcjonować faktycznie sprawnie. Do zdecydowanie najbardziej interesujących propozycji tego typu na pewno należy aktualnie fitness. Jest to przede wszystkim świetny sposób na zbudowanie dobrej kondycji fizycznej, a oprócz tego oddając się temu możemy uzyskać rzeczywiście atrakcyjną sylwetkę.
beMeister,  zestaw akcesoriów wspomagający trening piłkarzy
Autor: beMeister
Źródło: IMPIRE
W obecnych czasach, gdy praca coraz częściej polega na obsłudze komputerów i maszyn, wielu osobom użyteczny okazuje się dodatkowy wysiłek fizyczny. Sport to zdrowie, ale niełatwo uprawiać go dziś bez posiadania właściwego zestawu akcesoriów oraz obuwia idealnego zarazem dla wyczynowych sportowców, jak i dla miłośników spaceru albo ekstremalnych sportów. Najlepiej takie decyzje podejmować starannie, aby kupić najlepsze buty sportowe. Aby trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z markami produkującymi wyłącznie obuwie wysokiej jakości i zaufać wyłącznie najlepszym sklepom z obuwiem sportowym.

Czas na ćwiczenia

Submitted by admin on Wed, 07/17/2013 - 15:22

Autor: Sport-shop.pl
Sezon urlopowy nadchodzi, a my organizujemy już upragnione wakacje. Przez cały rok niestrudzenie spełnialiśmy nasze obowiązki, teraz zasługujemy na odpowiedni wypoczynek. Wielu z nas preferuje urlop nad morzem. W malowniczych warunkach przyrody można cudownie zrelaksować się. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jeden szczegół. Nagle, z przerażeniem zauważamy, że nie możemy się już wcisnąć w strój kąpielowy z zeszłego lata. Okazuje się, że w zimie zbytnio sobie dogadzaliśmy i wszystkie słodkości odłożyły się na naszym ciele przyjmując kształt okropnej oponki.
Syndicate content