warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

aktywność

snowboard
Autor: The Camp of Champions Snowboard, Ski and MTB Summer Camp
Źródło: http://www.flickr.com
Sposobów na aktywne, dające satysfakcję i zadowolenie życie jest całkiem sporo. Wielu w zupełności może wystarczyć, gdy kilka razy na tydzień odwiedzą basen, siłownię czy klub fitness. Z kolei inni będą potrzebowali mocniejszych wrażeń, przykładowo zimą jeżdżąc na nartach czy desce. Z takimi sportami wiąże się także odpowiedni styl bycia i kultura, lecz również odpowiedni ubiór i wyposażenie.

Czy oglądaliśmy nowe hulajnogi?

Submitted by admin on Fri, 05/27/2016 - 13:18

rower dla dziecka
Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com
Czy namyślaliśmy się co nabyć potomstwu?
Jeżeli z jakiejś okazji albo bez powodu, pragniemy podarować potomstwu jakiś prezent, to warto się spokojnie zastanowić,co to może być. Czy następna zabawka, która za chwilę zostanie wrzucona w kąt, czy być może mimo wszystko pragniemy kupić coś, z czego dziecko będzie miało szansę korzystać dłużej oraz co zapewni mu tak potrzebną aktywność fizyczną?
sport, wspinaczka, góry
Autor: Jorge Bras
Źródło: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, ze wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna stanowi wyjątkowo ważną część naszego życia. Ruch jest bowiem czynnikiem, jaki potrafi wywierać wpływ w samych pozytywach na nasze zdrowie, w następstwie tego też powinno się go praktykować możliwie jak najczęściej.
figurki
Autor: Luci Correia
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Wszyscy ci, którzy posiadają dzieci dbają o to, aby niczego im nie brakowało. Kupujemy im drogie ubrania, fundujemy wakacje. Nie zapominamy też o zabawkach. Aktualnie ich wybór jest rzeczywiście wyjątkowo szeroki.
pulsometr
Autor: Polar
Źródło: Sport-Shop.pl
Nasi rodacy wreszcie zaczęli dbać o swoje zdrowie - chociaż naturalnie ciężko powiedzieć, że to swoista reguła, bo wiadoma sprawa, że jeżeli ciągle rosną wskaźniki dot. choćby zachorowalności na raka, to raczej nie można być ogromnym optymistą. Inna rzecz jest mianowicie taka, iż jakby nie patrzeć nawet osoby, które dbają o siebie, zwykły uprawiać bardzo dużo sportu, najzwyczajniej zapadają na najróżniejsze schorzenia. Przykładowo nie tak dawno temu umarła młoda polska aktorka, którą lubiła znaczna część Polski.
trening na sali gimnastycznej
Autor: USAG- Humphreys
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś pragnie faktycznie skutecznie zatroszczyć się o swój organizm i wygląd zewnętrzny, to przede wszystkim musi wybrać dla siebie odpowiednią dyscyplinę sportową – jest to niesamowicie wręcz istotne, bo bez aktywności fizycznej nasze ciało nigdy nie będzie mogło funkcjonować faktycznie poprawnie. Do zdecydowanie najciekawszych propozycji z tym związanych na pewno zalicza się aktualnie fitness. Jest to nade wszystko fantastyczny sposób na rozwinięcie dobrej kondycji fizycznej, a oprócz tego oddając się temu będziemy w stanie osiągnąć naprawdę piękną sylwetkę.
beMeister,  zestaw akcesoriów wspomagający trening piłkarzy
Autor: beMeister
Źródło: IMPIRE
W dzisiejszych czasach, gdy praca coraz częściej polega na obsłudze komputerów i maszyn, wielu osobom pożyteczny okazuje się dodatkowy wysiłek fizyczny. Sport to zdrowie, lecz niełatwo uprawiać go obecnie bez kupienia właściwego zestawu przyrządów pomocniczych oraz obuwia idealnego także dla wyczynowych sportowców, jak i dla miłośników biegania czy ekstremalnych sportów. Najbezpieczniej takie decyzje podejmować rozważnie, aby zakupić najwytrzymalsze buty sportowe. Aby dobrze dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z markami robiącymi jedynie buty najwyższej jakości i zaufać wyłącznie najlepszym sklepom z obuwiem sportowym.

Czas na ćwiczenia

Submitted by admin on Wed, 07/17/2013 - 15:22

Autor: Sport-shop.pl
Sezon urlopowy nadchodzi, a my organizujemy już upragnione wakacje. Przez cały rok niestrudzenie spełnialiśmy nasze obowiązki, teraz zasługujemy na odpowiedni wypoczynek. Wielu z nas preferuje urlop nad morzem. W malowniczych warunkach przyrody można cudownie zrelaksować się. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jeden szczegół. Nagle, z przerażeniem zauważamy, że nie możemy się już wcisnąć w strój kąpielowy z zeszłego lata. Okazuje się, że w zimie zbytnio sobie dogadzaliśmy i wszystkie słodkości odłożyły się na naszym ciele przyjmując kształt okropnej oponki.
Syndicate content