warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

aktywność

snowboard
Autor: The Camp of Champions Snowboard, Ski and MTB Summer Camp
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysłów na ciekawe, dające zadowolenie i satysfakcję życie jest całkiem sporo. Niektórym w zupełności może wystarczyć, gdy kilka razy w tygodniu będą odwiedzać siłownię, klub fitness czy basen. Za to inni będą potrzebowali nieco mocniejszych wrażeń, na przykład zimą jeżdżąc na desce albo nartach. Z takimi sportami wiąże się także pewnego rodzaju kultura i styl bycia, ale też odpowiedni ubiór i wyposażenie.

Czy oglądaliśmy nowe hulajnogi?

Submitted by admin on Fri, 05/27/2016 - 13:18

rower dla dziecka
Autor: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com
Czy namyślaliśmy się co nabyć potomstwu?
Jeżeli z jakiejś okazji albo bez powodu, pragniemy zaoferować potomstwu jakiś podarunek, to warto się dokładnie namyślić,co to może być. Czy następna zabawka, która za chwilę zostanie odłożona w kąt, czy być może jednakże chcemy kupić coś, z czego dziecko będzie mogło wykorzystywać dłużej oraz co zagwarantuje mu tak niezbędną aktywność fizyczną?
sport, wspinaczka, góry
Autor: Jorge Bras
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, ze każdego rodzaju aktywność fizyczna stanowi niebywale znaczącą część naszego życia. Ruch jest bowiem elementem, jaki potrafi wpływać w samych pozytywach na nasze zdrowie, w następstwie tego też należy go praktykować możliwie jak najczęściej.
figurki
Autor: Luci Correia
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że każdy rodzic chce dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. Wszyscy ci, którzy zdecydowali się mieć dzieci dbają o to, aby niczego im nie zabrakło. Kupujemy im drogie ubrania, wysyłamy na wakacje. Pamiętamy też o zabawkach. Dzisiaj ich wybór jest naprawdę zaskakująco szeroki.
pulsometr
Autor: Polar
Źródło: Sport-Shop.pl
Ludzie w Polsce wreszcie zaczęli jakoś dbać o swoje zdrowie - chociaż naturalnie trudno napisać, że to reguła, bo wiadoma sprawa, że jeżeli ciągle idą do góry wskaźniki dotyczące choćby zachorowalności na nowotwór, to nie można być wielkim optymistą. Inna kwestia jest taka, iż bądź co bądź nawet osoby, które dbają o siebie, uprawiają sporo sportu, najzwyczajniej w świecie zapadają na różnego rodzaju schorzenia. Np. jakiś czas temu zmarła bardzo młoda polska aktorka, którą bardzo lubiła spora część polskiego społeczeństwa.
trening na sali gimnastycznej
Autor: USAG- Humphreys
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś chciałby naprawdę skutecznie zadbać o swój organizm i wygląd zewnętrzny, to nade wszystko powinien odszukać dla siebie odpowiednią dyscyplinę sportową – jest to niezwykle ważne, gdyż bez aktywności fizycznej nasze ciało nigdy nie jest w stanie działać w pełni poprawnie. Do zdecydowanie najbardziej interesujących propozycji z tym związanych na pewno należy obecnie fitness. Jest to szczególnie fantastyczny sposób na rozwinięcie dobrej kondycji fizycznej, a oprócz tego oddając się czemuś takiemu możemy wypracować naprawdę wymarzoną sylwetkę.
beMeister,  zestaw akcesoriów wspomagający trening piłkarzy
Autor: beMeister
Źródło: IMPIRE
W dwudziestym pierwszym wieku, kiedy pracowanie coraz częściej polega na obsłudze komputerów i maszyn, wielu ludziom przydatny okazuje się dodatkowy wysiłek fizyczny. Sport to zdrowie, lecz niełatwo uprawiać go teraz bez kupienia odpowiedniego zestawu przyrządów pomocniczych oraz obuwia przeznaczonego także dla wyczynowych sportowców, jak i dla miłośników biegania czy ekstremalnych sportów. Najbezpieczniej takie decyzje podejmować mądrze, aby zakupić najlepsze buty sportowe. Aby dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z firmami robiącymi tylko obuwie dobrej jakości i zaufać jedynie najlepszym sklepom z obuwiem sportowym.

Czas na ćwiczenia

Submitted by admin on Wed, 07/17/2013 - 15:22

Autor: Sport-shop.pl
Okres letni się zbliża, a my organizujemy już upragnione wczasy. Przez okrągły rok ciężko spełnialiśmy nasze obowiązki, teraz należy nam się porządny wypoczynek. Wielu z nas decyduje się na wakacje nad jeziorem. W pięknych warunkach przyrody jesteśmy w stanie cudownie wypocząć. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jeden detal. Nagle, z przerażeniem zauważamy, że nie możemy się już wcisnąć w strój kąpielowy z ostatniego sezonu. Wychodzi na to, że w zimie za bardzo sobie dogadzaliśmy i wszelkie smakołyki pozostały na naszym brzuchu w formie okropnej oponki.
Syndicate content