warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

towar

zabawki dla dzieci
Autor: Randy Heinitz
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawunki w internecie szczycą się coraz znaczniejszym powodzeniem wśród Polaków, ponieważ zapewniają naprawdę dogodne okoliczności dla wyboru różnych artykułów i dopełnienia transakcji. Poza tym w sklepach sieciowych przeważnie można liczyć na wyjątkowo atrakcyjne ceny, lepsze aniżeli w sklepach stacjonarnych, a dodatkowo towar bywa donoszony pod samiutkie drzwi. Warto to wspomnieć, szczególnie w okresie świątecznym, kiedy brakuje na wszystko czasu, a trzeba zakupić prezenty!
Długopis z kamerą
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Skryta kamera DV Pen to kamera, która zapewnia duże bezpieczeństwo użycia. Poprzez zainstalowanie jej w długopisie, który możemy mieć stale przy sobie bądź pozostawić w pomieszczeniu. Inny nowomodny ekwipunek to kamera sportowa o małych rozmiarach . Pozwala na pożyteczną i dyskretną rejestrację otoczenia, dzięki wspaniałym parametrom oraz aktywacji nagrywania dźwiękiem odkrytym w otoczeniu.
Syndicate content