warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

USB

Długopis z kamerą
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Skryta kamera DV Pen to kamera, która zapewnia duże bezpieczeństwo użycia. Poprzez zainstalowanie jej w długopisie, który możemy mieć stale przy sobie bądź pozostawić w pomieszczeniu. Inny nowomodny ekwipunek to kamera sportowa o małych rozmiarach . Pozwala na pożyteczną i dyskretną rejestrację otoczenia, dzięki wspaniałym parametrom oraz aktywacji nagrywania dźwiękiem odkrytym w otoczeniu.

Części do komputerów są doskonałe

Submitted by admin on Fri, 04/25/2014 - 16:13

xbox gry
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze całkiem niedawno kiedy chcieliśmy przesunąć coś z jednego komputera na drugi, to musieliśmy to zgrywać na płyty CD, lub na odpowiednie dyskietki o których funkcjonowaniu niektóre pokolenia nie posiadają nawet świadomości. Jednak technologia obecnie idzie błyskawicznie do przodu, a co się z tym wiąże, w tej chwili do przenoszenia plików oferowane są nam nieduże urządzenia. Tak identycznie odmieniały się gry, w które możemy zagrać, te obecne mogą zadowolić nawet najbardziej wymagającego gracza.
Syndicate content