warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

fitness

Jak wybrać rower? Jakie rodzaje rowerów zapewnia rynek?

Submitted by admin on Wed, 04/13/2016 - 11:18

rowery
Autor: Frédérique Voisin-Demery
Źródło: http://www.flickr.com
Rower posiada prawie każdy z nas. Jest bardzo dobrą alternatywą dla samochodu czy komunikacji miejskiej, a także bardzo dobrym pomysłem na sport.
dziewczyna na sportowo
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w epoce skrajności. Niby jeszcze nigdy wcześniej człowiek nie stał przed tak ogromną sumą możliwych do zrealizowania wyborów. Ludzie są całkowicie wolni i w zasadzie jedynym ograniczeniem jest nasz stan portfela. Możliwość robienia tylu interesujących rzeczy powoduje nieoczekiwaną zależność - im mamy szerszy wybór, tym mniejsza szansa, że wybierzemy cokolwiek.
Damskie buty Nike
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Pionierska poduszka gazowa firmy Nike została wprowadzona w butach Nike pod koniec lat 70-tych. Buty te zostały stworzone z myślą o bieganiu. Od tej pory kolejne generacje butów Nike Air Max stawały się natychmiastowym hitem wśród osób uprawiających sporty oraz kolekcjonerów, oferując interesujące kombinacje kolorystyczne i solidną, lekką amortyzację. Obecnie buty Nike Air Max z tym system przeżywają znowu boom.
Rowerek do ćwiczeń
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie praktykowanie sportu jest czynnikiem życia wielu osób. Jest to modne, popularne, pomaga na odprężenie się po trudnym dniu pracy i do tego pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Wachlarz szans jest niesłychanie ogromny, i każdy człowiek zdoła wyszukać w sporcie idealną dziedzinę dla siebie.
ćwiczący zawodnik
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie zderzają się dwie odmienne tendencje. Z jednej strony szybko rośnie ilość osób skrajnie otyłych, co zagraża ich zdrowiu, a w najtrudniejszych przypadkach nawet życiu. Jednocześnie, panuje dziś moda na aktywność fizyczną - sporo osób stara się ćwiczyć i odpowiednio odżywiać. Rzecz jasna, drugi trend jest bardzo wskazany, zwłaszcza aktualnie, kiedy osoby otyłe stają się dużym obciążeniem dla służby zdrowia. Jednym z najbardziej powszechnych dyscyplin sportowych jest bieganie.
trening nordic walking
Autor: Nujotajiem.lv Palki.lv
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy doskonale wiemy, że ruch to zdrowie. Dlatego wszyscy stara się znaleźć jakąś formę aktywności fizycznej, która będzie mu odpowiadała. Na szczęście opcji jest bardzo dużo, tak, więc wszyscy chętny na sto procent znajdą jakieś aktywne zajęcie dla siebie. Nie musimy zacząć od chodzenia na siłownię, czy biegać maratonów, na początek możemy zacząć od czegoś lżejszego, co nie zrazi nas do ćwiczeń. Dobrym pomysłem są kijki nordic walking. Gdy wychodzimy na spacer warto wybrać wygodny strój i wziąć kijki. Poza tym kupno kijków będzie świetną motywacją do systematycznych spacerów.
sport
Autor: Materiały prasowe
Źródło: Sport-shop.pl
Na dzień dzisiejszy dużą popularnością cieszą się siłownie, które mają w ofercie różnorodne treningi grupowe. Praktycznie w każdej większej miejscowości powstają kolejne siłownie, przede wszystkim dlatego, ponieważ każdego roku wzrasta liczba osób, które systematycznie ćwiczą.
trening na sali gimnastycznej
Autor: USAG- Humphreys
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś pragnie naprawdę odpowiednio zatroszczyć się o swoje zdrowie oraz wygląd zewnętrzny, to nade wszystko musi wybrać dla siebie odpowiedni sport – jest to bardzo istotne, gdyż bez aktywności fizycznej nasze ciało nigdy nie będzie mogło funkcjonować faktycznie sprawnie. Do zdecydowanie najbardziej interesujących propozycji tego typu na pewno należy aktualnie fitness. Jest to przede wszystkim świetny sposób na zbudowanie dobrej kondycji fizycznej, a oprócz tego oddając się temu możemy uzyskać rzeczywiście atrakcyjną sylwetkę.

Odzież dla fanów fitness i różnych sportów

Submitted by admin on Fri, 07/25/2014 - 10:46

codzienne ćwiczenia
Autor: Port of San Diego
Źródło: http://www.flickr.com
Ogólnie pojęty fitness bez wątpienia należy do absolutnie najciekawszych aktywności fizycznych, jakim tylko może oddawać się właściwie każdy z nas. Z jednej strony nie jest to zbytnio skomplikowane, dzięki czemu będzie to świetna propozycja nawet dla osób początkujących, które nie mają doświadczenia z jakimikolwiek sportami ani też nie posiadają odpowiedniej kondycji fizycznej. Ponadto jest to równocześnie skuteczny sposób na zadbanie o swoje ciało i wypracowanie u siebie wymarzonej sylwetki – z tego też powodu trudno byłoby dziwić się temu, że w chwili obecnej cieszy się on tak znaczną popularnością. Jeśli jednak sami chcielibyśmy się tym zająć to przede wszystkim musimy zdać sobie sprawę z tego, jak niesamowicie wręcz istotne są tutaj rzeczy takie jak chociażby koszulki fitness.
Autor: Sport-shop.pl
Na dzień dzisiejszy z co roku wzrasta liczba osób, które systematycznie trenują. Stąd też praktycznie w każdej większej miejscowości powstają kolejne siłownie. Regularny trening to również najlepsza inwestycja we własne zdrowie. Dla wielu Polaków bycie wysportowanym to filozofia życia. Ćwiczyć można różne dyscypliny sportu, przykładowo uprawiać jogging lub ćwiczyć jogę. Wszystko zależy od naszych upodobań.
Syndicate content