warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

fitness

Jak wybrać rower? Jakie rodzaje rowerów zapewnia rynek?

Submitted by admin on Wed, 04/13/2016 - 11:18

rowery
Autor: Frédérique Voisin-Demery
Źródło: http://www.flickr.com
Rower posiada prawie każdy z nas. Jest fantastyczną alternatywą dla auta czy komunikacji miejskiej, a także rewelacyjnym pomysłem na aktywność fizyczną.
dziewczyna na sportowo
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Trwamy w erze kontrastów. Z jednej strony jeszcze nigdy wcześniej ludzie nie stali przed tak ogromną ilością możliwych do zrealizowania decyzji. Jesteśmy całkowicie wolni i prawdę mówiąc jedyne ograniczenie to stan portfela. Okazja do realizowania takiej ilości interesujących rzeczy powoduje nieoczekiwaną zależność - im posiadamy większy wybór, tym bardziej prawdopodobne, że nie wybierzemy nic.
Damskie buty Nike
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Nowatorska poduszka gazowa firmy Nike została wprowadzona do obuwia Nike końcem lat siedemdziesiątych. Buty te zostały stworzone z myślą o bieganiu. Od tego czasu kolejne kolekcje butów Nike Air Max stawały się coraz to nowszym hitem pośród sportowców i kolekcjonerów, oferując ciekawe zestawy kolorystyczne i solidną, lekką amortyzację. Obecnie buty Nike z tym system przeżywają drugą młodość.
Rowerek do ćwiczeń
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach praktykowanie sportu jest aspektem życia wielu osób. Jest to atrakcyjne, znane, zezwala na rozluźnienie się po trudnym dniu pracy i dodatkowo korzystnie oddziałuje na nasze samopoczucie. Wachlarz możliwości jest niesamowicie rozległy, i każdy człowiek może znaleźć w sporcie znakomitą dyscyplinę dla siebie.
ćwiczący zawodnik
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie zderzają się dwie rożne tendencje. Z jednej strony znacznie rośnie liczba osób bardzo otyłych, co zagraża ich zdrowiu, a w najtrudniejszych przypadkach też życiu. Z drugiej strony, panuje swoista moda na aktywność fizyczną - wiele osób stara się ćwiczyć oraz zdrowo odżywiać. Rzecz jasna, drugi trend jest jak najbardziej wskazany, przede wszystkim aktualnie, kiedy osoby otyłe stają się istotnym obciążeniem dla służby zdrowia. Jednym z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych jest bieganie.
trening nordic walking
Autor: Nujotajiem.lv Palki.lv
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy dobrze wiemy, że ruch to zdrowie. Dlatego wszyscy stara się znaleźć jakąś formę aktywności fizycznej, która będzie dla nich najbardziej odpowiednia. Na szczęście możliwości jest bardzo dużo, dlatego wszyscy poszukujący na sto procent znajdą jakieś aktywne zajęcie dla siebie. Nie musimy zacząć od chodzenia na siłownię, czy biegania po dziesięć kilometrów, na początek możemy zacząć od czegoś łatwego, co nie zrazi nas do ćwiczeń. Fajnym rozwiązaniem są kijki nordic walking. Kiedy idziemy na spacer warto ubrać się wygodnie i zabrać ze sobą kijki. Dodatkowo kupno w kijki będzie świetną motywacją do bardziej regularnych spacerów.
sport
Autor: Materiały prasowe
Źródło: Sport-shop.pl
Obecnie znaczną popularnością cieszą się kluby fitness, które mają w ofercie różnorodne zajęcia grupowe. Praktycznie w każdej większej miejscowości powstają kolejne siłownie, głównie dlatego, ponieważ każdego roku rośnie liczba osób, które regularnie ćwiczą.
trening na sali gimnastycznej
Autor: USAG- Humphreys
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś chciałby naprawdę skutecznie zadbać o swój organizm i wygląd zewnętrzny, to nade wszystko powinien odszukać dla siebie odpowiednią dyscyplinę sportową – jest to niezwykle ważne, gdyż bez aktywności fizycznej nasze ciało nigdy nie jest w stanie działać w pełni poprawnie. Do zdecydowanie najbardziej interesujących propozycji z tym związanych na pewno należy obecnie fitness. Jest to szczególnie fantastyczny sposób na rozwinięcie dobrej kondycji fizycznej, a oprócz tego oddając się czemuś takiemu możemy wypracować naprawdę wymarzoną sylwetkę.

Odzież dla fanów fitness i różnych sportów

Submitted by admin on Fri, 07/25/2014 - 10:46

codzienne ćwiczenia
Autor: Port of San Diego
Źródło: http://www.flickr.com
Szeroko rozumiany fitness bez wątpienia zalicza się do zdecydowanie najatrakcyjniejszych aktywności fizycznych, jakim tylko może oddawać się dosłownie każdy z nas. Z jednej strony nie jest to szczególnie skomplikowane, więc będzie to interesująca propozycja nawet dla osób początkujących, które nie mają doświadczenia z żadnymi sportami ani też nie posiadają odpowiedniej kondycji fizycznej. Ponadto jest to równocześnie efektywny sposób na zadbanie o własne ciało i wypracowanie u siebie zadowalającej sylwetki – z tego też powodu ciężko byłoby dziwić się temu, że aktualnie cieszy się on tak ogromną popularnością. Jeżeli jednak sami pragniemy się tym zająć to przede wszystkim powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, jak niesamowicie wręcz ważne są tutaj rzeczy takie jak na przykład koszulki fitness.
Autor: Sport-shop.pl
Obecnie z każdego roku rośnie liczba osób, które regularnie trenują. Dlatego też praktycznie w każdej większej miejscowości powstają nowe kluby fitness. Regularny trening to także dobra inwestycja we własne zdrowie. Dla wielu Polaków bycie wysportowanym to filozofia życia. Ćwiczyć można różne dyscypliny sportu, przykładowo biegać lub ćwiczyć jogę. Wszystko zależy od naszych zapatrywań.
Syndicate content