warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ekran

gra na Xboxie
Autor: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi nie wyobraża sobie codziennego dnia bez sprzętu elektronicznego. Od czasów, kiedy od wschodnich sąsiadów przywożone były małe konsolki z jajeczkami lub tetrisem rynek rozrywki mobilnej zmienił się niesamowicie. Dzisiaj do standardu należy użytkowanie smartfona, który możliwościami i wydajnością bije na głowę komputery sprzed dekady. Bardzo popularne są także przeróżne konsole oraz tablety, no i zapomnieć nie można o stacjonarnych.
kontrolery do Xbox
Autor: Anahi Patricia Jasso Aleman
Źródło: http://www.flickr.com
Mobilna rozrywka wygląda dzisiaj zupełnie odmiennie, niż przed kilkunastu laty. Dzisiaj królują najróżniejsze rodzaje gier, a pograć naprawdę jest a czym. W zasadzie każdy posiada obecnie komórkę lub dotykowy smartfon, których możliwości obliczeniowe znacznie przewyższają komputery sprzed dekady. Już na tych małych sprzętach zagrać możemy w sporo najróżniejszych gier, poza tym coraz więcej jest sprzedawanych ich dużych kuzynów, to znaczy tabletów.

Jak znaleźć film warty oglądania

Submitted by admin on Mon, 10/01/2012 - 10:48

Autor: Panasonic Polska sp. z o.o.
Pochłanianie filmów to zdecydowanie jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Osobnik wycieńczony, zmęczony po ciężkim dniu pracy albo innych codziennych zajęciach, ma potrzebę oderwania się od rzeczywistości i uciec właśnie w świat filmu. Widz wybiera różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na film premierowy, ukrycie się w domowym zaciszu przed komputerem czy też projekcja w większym gronie przed domowym kinem z potężnym telewizorem 3D. Cel i tak zawsze jest jeden - odpoczynek.
Syndicate content