warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rodziny

matka z dzieckiem
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Liczba grupa dorosłych kobiet chce dziecka. I kiedy wreszcie ciąża jest faktem, szczęście jest ogromne. W życiu zjawi się kolejny członek rodziny, osesek, który wywróci świat całkowicie. A przy tym sprawi, że życie stanie się cudowniejsze, bardziej wartościowe i przede wszystkim mające wielki sens. Gdy dziecko ma się urodzić, matka i ojciec wcześniej się przygotowują – kupują specjalne meble, kojec, śpioszki i pajacyki, pieluchy, termometry, gruszki do nosa, butelki, kosmetyki.
Strategiczna gra planszowa
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś gry planszowe cieszyły się najogromniejszą sławą, chyba nie było dziecka, jakie nie posiadałoby chociażby kilku gier planszowych. Grywanie w gry planszowe było kapitalną rozrywką i cudowną zabawą, nie jedynie dla dzieci, ale również dla całych rodzin.

Akcesoria wspomagające wychowywanie bobasów

Submitted by admin on Fri, 06/20/2014 - 11:34

karmienie dzieci
Autor: Tzuhsun Hsu
Źródło: http://www.flickr.com
Urodziny kolejnego członka rodziny, to oczywiście duże przeżycie. Przygotowania do przyjęcia do rodziny malucha rozpoczynają się zwykle na kilka miesięcy naprzód. Młodzi rodzice rozmyślają nad imieniem dla malucha, martwią się o to, czy urodzi się zdrowe albo czy podołają obowiązkom rodziców. Jednak równie istotne jest dla nich dopilnowanie tego, aby maleństwu już od pierwszych chwil życia nie brakowało niczego.
Syndicate content