warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rodziny

matka z dzieckiem
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Liczba grupa dorosłych dziewczyn pragnie dziecka. I gdy nareszcie ciąża jest faktem, radosć jest nie do opisania. W domostwie pojawi się kolejny członek rodziny, niemowlak, który wywróci świat zupełnie. A jednocześnie sprawi, iż dni staną się piękniejsze, mocniej wartościowe i przede wszystkim mające wielki sens. Gdy niemowlę ma przyjść na świat, wszyscy rodzice zawczasu się przygotowują – kupują odpowiednie meble, łóżeczko, śpioszki i pajacyki, pampersy, termometry, gruszki do nosa, butelki, smoczki.
Strategiczna gra planszowa
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś gry planszowe cieszyły się najogromniejszą sławą, chyba nie było dziecka, jakie nie posiadałoby chociażby kilku gier planszowych. Grywanie w gry planszowe było kapitalną rozrywką i cudowną zabawą, nie jedynie dla dzieci, ale również dla całych rodzin.

Akcesoria wspomagające wychowywanie bobasów

Submitted by admin on Fri, 06/20/2014 - 11:34

karmienie dzieci
Autor: Tzuhsun Hsu
Źródło: http://www.flickr.com
Urodziny młodego członka rodziny, to oczywiście wielkie przeżycie. Przygotowania do przyjęcia do rodziny malucha zaczynają się już na kilka miesięcy naprzód. Młodzi rodzice zastanawiają się nad imieniem dla potomka, martwią się o to, czy urodzi się zdrowe i czy dadzą radę obowiązkom rodziców. Lecz równie ważne jest dla nich zadbanie o to, żeby maluszkowi już od momentu przyjścia na świat nie brakowało nic istotnego.
Syndicate content