warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/warsawchess.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rodziny

matka z dzieckiem
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Liczba grupa dorosłych kobiet marzy o dziecku. I gdy nareszcie zachodzi w ciążę, radosć jest nie do opisania. W życiu pojawi się kolejny członek rodziny, niemowlak, potrafiący wywrócić świat całkowicie. A przy tym sprawi, iż dni staną się piękniejsze, mocniej wartościowe i przede wszystkim mające wielki sens. Kiedy dziecko ma się urodzić, matka i ojciec wcześniej się przygotowują – kupują specjalne mebelki, łóżeczko, śpioszki i pajacyki, pampersy, termometry, gruszki do nosa, butelki, kosmetyki.
Strategiczna gra planszowa
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś gry planszowe cieszyły się najogromniejszą renomą, chyba nie było dziecka, jakie nie miałoby choćby kilku gier planszowych. Grywanie w planszówki było doskonałą rozrywką oraz wspaniałą zabawą, nie tylko dla dzieci, lecz również dla całych rodzin.

Akcesoria wspomagające wychowywanie bobasów

Submitted by admin on Fri, 06/20/2014 - 11:34

karmienie dzieci
Autor: Tzuhsun Hsu
Źródło: http://www.flickr.com
Urodziny małego członka rodziny, to zawsze wielkie przeżycie. Przygotowania do powitania w rodzinie potomka rozpoczynają się już na kilka tygodni wcześniej. Przyszli rodzice rozmyślają nad imieniem dla malucha, martwią się o to, czy urodzi się zdrowe oraz czy podołają zobowiązaniom rodzicielskim. Jednak równie istotne jest dla nich dopilnowanie tego, aby maluszkowi już od pierwszych chwil życia nie brakowało nic istotnego.
Syndicate content